Naše reakce na výpravu do Lhotky


Strana 9

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >  


2.5.2006  

Malý Martin

Vážení přátelé
jsem toho plný, ale úplně plný, ani nevím, jak mám své pocity vylíčit. Ještě dnes mě s toho smíchu bolí pobřišnice i brzlík, líce i plíce.
Jste všichni skvělí a jedineční, za to moc dík.
Edo tobě taky, proč nepíšeš?
Posílám pár fotek z dob dávno minulých.

Martin
3.5.2006  

Ahojte.
Psala jsem včera Martě, že bychom za ní rádi do Žatce přijeli. Je ticho. Čert ví proč!!! Ale my vydržíme, my ji porazíme a my zvítězíme.

Lída
3.5.2006  

Tak mám nejnovější informace o Martě. Nevydržela jsem a napsala jí. Teď volala a mi smrdí celý byt připálenou rýží, ale informace mám. Je v nemocnici, má vážné zdravotní problémy. Takže k ní nemůžeme. Léčbu má rozplánovanou až někdy do října. Každopádně by byla moc a moc ráda. Jsme domluveny: jak se uzdraví, pískne a my jedeme. Jasné.
A ještě jedna super zpráva: čtení našich stránek jí dodává chuť bojovat a uzdravit se. Hurá jsme prostě nejlepší. Jakmile přijede z nemocnice domů, hned nám napíše. Držme palce. Její ségra se musí hned opičit a jde taky do nemocnice. Ta jak pískne - tak letíme do fakultky. Taky potěšit...

Lída
4.5.2006  

Omlouvám se, že píšu tak pozdě, neměl jsem odkud napsat. Tour de lhotka se náramně vyvedla, jsem spokojený VELKÝ DÍK Edovi, máš to tam kluku krásné. Mi blbě nebylo, akorát mě štve, že jsem tak brzy vypadl, Eva s Jarkem pro mne měli oběd a asi to bylo dobré, když mi to oznámili, až jsem byl pryč a to přes mobil.
P.S. Evi neber to jako výčitku, ale jako perličku či drobný postřeh.

Čau všichni Radek
6.5.2006  

Liduš pokud se dožiju určitě pojedu s Tebou do Žatce za Martou. Už se těším na fotky z akce Lhotka:-). Všechny zdravím a už se těším na další akci.

Petr O.
6.5.2006
Robinsonka

Dagmar Zacharová

My jsme z Robinsonky parta,
chybí nám tu jenom Marta.
Dávné dětství odnes čas,
každý z nás má šedý (nebo žádný) vlas.
Dnes už máme děti (někteří i vnuky) své
a přece se scházíme.
Jednou tam a jindy tady
není nouze o nápady.
Rodiny nás podporují,
známí zase obdivují
a vzkaz pro všechny ostatní:
"Komu se to nelíbí, ať nám pr.......
ať nás nečte!!!


Zdravím Všechny

Petr Dáša Bezruč.
6.5.2006

Mirku, já taky posílám fotky z dětství. Je třeba abychom se na této akci "Dětství" podíleli všichni.
Hledejte,skenujte a posílejte.

Lída
6.5.2006

Pokusili jsme se co nejvíce upravit "Výlet Robinsonky do ZOO" v roce 1974. Na fotkách jsou: Mirek,Filip,Jarek,Lída,Eva,Marta.
Pěkné pokoukáníčko.

Lída
7.5.2006

Děkuji Petru Dáše Bezručovi a Lídě za nevšední umělecký zážitek při čtení poutavých veršů a prohlížení zažloutlých fotografií, moc jsem se nasmál.
PS: Lída si koupila novou tiskárnu se skenerem a teď maká jako barevná.

Mira
7.5.2006

Náhodou, skener jsme měli dávno, ale je fakt, že s novým se pracuje lépe. Ale je to zásluha Martina, já s ničím novým neumím. Petrovi Bezručovi je třeba poděkovat.
Petrovo nadšení je úžasné, ten snad se mnou půjde i do pekla!!! Berte si z něho příklad a alespoň napište. Kde jste vy všichni?
Já mám po dnešním chytání ryb spálený piiisk.

Hezký prodloužený víkend. Lída
8.5.2006

Byla jsem pověřena (když už jsem tak šikovná) naskenovat obrázky Vlaďky (někde i Ivy), posílám a zodpovědně je uveřejňuji.
Kdo má další fotečky???

Lída
9.5.2006

Ahoj Lído, fotky z vašeho dětství jsou naprosto skvělé, takové vás opravdu neznám. Některé mi silně připomínají začátek 20. století na naši vesnici. Splnila jsem rozkaz a mamce jsem celou naši akci LHOTKA TOUR věrně vylíčila. Svými fotkami z dětství bych také ráda přispěla, ale nemám tu správnou počítačovou techniku.

Míša
10.5.2006

Míšo, ale takoví jsme byli a takové nás musíš (až na výjimky z nejranějšího dětství) pamatovat, spíš bych se divil, kdyby jsi nás některé (konkrétně mě) nepoznala dnes. Svoje fotky zkusím dodat co nejdříve.

Mira

PS.: Na Medwěda asi přišel opožděný zimní spánek.

11.5.2006

Co vy na to??? Já to tam neznám a vy?
Dávám návrh:
17.6. bychom mohli vlakem nebo autama si zajet do Dlouhých Strání ( Jeseníky) podívat se na přečerpávací elektrárnu. Informace: www.pametihodnosti.cz.
Pokud bychom chtěli být přes noc, tak jsem našla: www.ceskehory.cz - chata Mirek, chalupa Radek nebo chata Andělka (stylové).
Vlakem se jede kolem čtyř hodin, asi 4x se přestupuje, ale mohla by být legrace.
Kdo jel vlakem naposledy?
Komu by se návrh líbil? Kdo má jiný?

Lída
11.5.2006

Ahoj děcka,
všechny zdravím a posílám taky pár fotek z doby minulé ( Tenkrát... ).
Liduš, bezva fotky z té Zoo. Škoda, že tehdy měl foťák málokdo, ale i to málo potěší.
Míšo, ty máš určitě fotek dost - pošli něco.

Tak zase někdy nazdárek - Dana.
12.5.2006

Pomóóc!!!    Miška potřebuje kapičky na paměť. A na techniku se nevymlouvej. Nás co to umíme je mnoho, že Mirku. Pokud nás pověříš - není problém.
A Petr-Medwídek? Ticho, ten spí.

Lída
12.5.2006

Ještě mám jeden návrh. Radek zjišťuje, jestli by nebyla volná chata na té Horní Bečvě v termínu 16. až 17.6. Bude mi volat. To by asi bylo blíž. A výšlap na Pustevny říká Jarda, zvládneme všichni.

Lída
12.5.2006

Tak a je to.
Radek nám zařídil chatu od 17. - 18.6.2006. Je to Horní Bečva - Zavadilka.
Robinsoňáci hlaste se. Kdo jede? Doufám, že všichni. Že Edo? Petře Medwěde - probuď se. Ostatní jsou vzhůru a ve střehu. Petře Osl., připrav mapu, budeš průvodce. Nastuduj co je potřeba. Mirku, ty to tam znáš? Kde půjdeme? A všichni - jak pojedeme?
Tak je to na vás. My s Radkem máme chatu, termín, ostatní navrhujte.

Lída
12.5.2006

Protože máme demokracii (co navrhnu já a Lída schválí, to platí !!!), podávám konkurenční návrh, ovlivněný hlavně mým nedostatkem času a nakupením povinností a jiných akcí:

Pěší výprava z Kyjovic-Zátiší do Poruby
Propozice:
Sobota 17.6.2006, 12:00 - Sraz v Zátiší (konečná tramvaje č. 5), vy Ostravsko - porubští a jiní se můžete srazit už na smyčce.
Odtud přes Horník a Mezihoří na lázně v Klimkovicích - Hýlově, zde přestávka, pivo, přenádherné rozhledy, popř. minigolf.
Pokračování přes vyhlášenou hospodu u Buroně - Mexiko, tvarůžky eňo-něňo (Ivo, promiň), pivo, posezení.
Dále přes Záhumení - možno odbočit ke sjezdovce Skalka, kolem porubského vodojemu zpět na smyčku.
Celá trasa vede mírně zvlněnou krajinou lesy (nebo jejich zbytky) s nejvyšším bodem Mezihoří, asi 340 m.n.m., odtud stálé klesání až na smyčku.
V zimě to jezdím na běžkách, v létě na kole.
Celková délka:   8km
Časová náročnost:   normálním krokem bez velkých zastávek cca 2,5hod., pro nás se zastávkami asi 6hod.
Varianty:
- začátek trasy v Dolní Lhotě u tramvaje č. 5 - zkrácení o 2km a jeden kopeček
- ukončení trasy na lázních a zpět MHD - připravíte se o tvargle

Protože čas kvapí a akce musí být naplánované, dávám hlasovat pro návrh Lídy a Radka (Horní Bečva) nebo můj (Kyjovice - Poruba).
Termín ukončení hlasování je 21.5.2006, 24:00 hod.
Na pozdější vyjádření Vašeho názoru nebude brán zřetel.

Mějte se pěkně a čau na nějaké akci - Mira

PS: Prvotní návrh Lídy - exkurze přečerpávací elektrárny v Dlouhých Stráních určitě nezapadne, ale chystáme ho na podzimní (nebo spíše pozdněletní) chatu v Ludvíkově, odkud je to mnohem blíž, než z Ostravy. Zajímavé je, že nás to s Lídou napadlo nezávisle na sobě.


Strana 9

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >