Naše reakce na výpravu do Lhotky


Strana 5

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >  


29.3.2006

Takže všichni Robinsoňáci!
V sobotu jsem se s Vlaďkou dohodl, že když má ze všeho takový strach, že budu Její Anděl Strážný?!(poslala mě někam). Při troše dobré vůle si vezmu na starost i jiné osoby. Není boha, že by se nezkazily. Už jsem sehnal starou známou baterku na cestu Domů!! Možná ale nebude třeba (když půjdeme domů až za světla)!

Zatím Zdar všem pochodům (holky v mini) a pivu zvlášť- Jarda.
P.S. V sobotu na minisrazu kouřila už i Vlaďka
30.3.2006

Čtení mailových stránek narobinsonce je daleko zábavnější, než čtení kdysi vydávaného časopisu Dikobraz. Lída s Evou by si měly otevřít kurz pátračů. Myslím, že by mnohý studovaný policajt bledl závistí nad jejich propracovanými metodami. Tímto příspěvkem napravuji svou absenci na těchto stánkách. Jsem moc ráda, že jste uveřejnili fotky Radka, sice to přiznávám velice nerada, ale jeho podobu jsem si vůbec nedokázala vybavit. Teď jsem konečně v obraze,neboť to byl pro mě těžký handicap. /Ale Edu jsem si pamatovala/

Čau Míša
30.3.2006

Rodinné postřehy:
Mamina zírá, vybavuje si každého z vás a pozdravuje.
Manžel(Petr) je tolerantní, ale tiše závidí, protože neměl sraz ani ze školy.
No a milé mé potomstvo čumí, ale chválí.
Jo a dcera(Petra) si poklepala na čelo, když jsem přednesla žádost o zapůjčení minisukně.Takže nevím,zda bude Jardovo přání splněno.

Zdravím všechny
Dáša
30.3.2006

Jaká revoluce? Bijme je, ty ze vchodů 1644 a 1645. Ať si dělají své minisrázečky a jsou rádi, že je zveme na SRAZY. To je vděk???!!!
Ty Medwěde? Mlllččč

Lída, kterrrá je ochotná toho křiklouna i zbít když bude nejhůř..
30.3.2006

Mirku neprovokuj, nebo seženu Broňu (Drábkovou) a přijdu s nabitou Broňou...

Medwěd-Petřík
Robinsonka street 1645
P.S. Moje mamka se mě taky pořád ptá co děláme a kam jdeme a co tam budeme dělat a kdo tam byl. Ještě že má některé informace od FBI Eva & Lída. (Moje žena se ještě neptá - vtipně kličkuju)
30.3.2006

Čau všichni,
těžce protestuji proti samoudělování si ocenění za nějakou posranou tvarůžkovou pomazánku, když ji nikdo ještě ani neokusil. Proto vyhlašuji protestní hladovku, néééééé? Konkrétní osoba za trest vykouří povinně 3 cigarety .
Dále by měla dostat řád Petra, která vyčňuchala Radka, a jak sám Radek řekl, že je to dobré kolo, na kterém by se rád projel a myslím pánové, že kdyby jste ji viděli, chtěli byste být všichni cyklisté.
Takže ujasněme si dojmy, řády by měli dostávat ti, co něco už vykonali a ne ti co o tom kecají, ono by ti ty tvargle mohli vytéct, tak jak mi frkly za topení a to si Tamík dal, a pak bys měla řád za ostudu.
Tak jak budou, tak rada zasedne a rozhodne, jasné??????????????

Čau příště
EVA
31.3.2006

Kamarádi, přátelé, dochází ke změně mého mobilního čísla. Neradujte se asi jen na 14-dní. Zachovejte mi přízeň.

Hezký a bezproblémový den
Veselka Petr - Medwěd
e-mail: medwed@tiscali.cz
GSM: 605 823 801
ICQ: 222953068

3.4.2006

Ivo,klídek. Kdyby si ta co řve proti samoudělování řádů pořádně četla tvé zprávy, tak by věděla,že jsi si nic neudělila. Takže kouření cigaret ti fakt nehrozí. Stojím při tobě - vždy neohroženě.
Mišku konečně vítám v našich řadách - trvalo ti to!!
Mirkovi nezávidím - prý ho bombarduje Vlaďka a chce pořád a pořád doplňovat stránky, protože ráno v sobotu či neděli ke kafíčku jsou naše stránky to nejlepší co jí může potkat - taky jsem na její straně, nic lepšího v poslední době nečtu, proto ji chápu. Mirku promiň, my tě asi začneme zaměstnávat a tím pádem i platit, souhlasíš?
Už začínají padat otázky V KOLIK? Chápete? No v kolik toho slavného 30.4. odcházíme a odkud.
Předběžně navrhuji:
ve 12.00 u nás na Robinsonce - kdo chce.
ve 13.00 u Čistíren - kdo chce.
Asi jde o to kdo to odkud bude mít blíž.
S návrhem, že když bude pršet tak půjdeme jiný den asi nejde souhlasit. Lidé chodí do práce, mají svůj program a taky je pro některé problém dojíždění. Pokud bude pršet tak to budeme řešit. Ale ono přece nebude.
Přeji krásný týden, Mirku prosím tě vydrž - máme tě za to rádi.

Lída
3.4.2006

Důležité !!!
Renata Tarčiová, která slíbila na září chatu se stěhuje a na nás i chatu asi nemyslí.
Ví někdo o možnosti zapůjčení nebo pronájmu nějaké chatičky u lesa, kde bychom mohli strávit první zářijový víkend???
Informace prosíme co nejdříve, jinak ze zářijové akce bude hov... ehm... nebude z ní nic.


4.4.2006

Ahoj lidičky Robinsoňáci a Robinsonky!
Lídě díky, že se mě zastala, to já bych si nikdy nedovolila bez zásluh si sama něco udělit , natož tak Řád. Teď se u Evy projevují ty hodiny co chyběla na základní škole. Navíc by mohla už v tomto "pokročilém věku" Evička vědět, jak se dobré tvargle nakládají. Už je na to dost veliká!!! Mě ještě tvargle za topení nevytekly a na topení je ani nedávám. Ale když bude Evička hodná, tak jí recepturu prozradím.
No Miška sice se dlouho na našich stránkách neobjevovala, ale mám dobré informace, že už na výpravu do Lhotky má i nové botasky – Chválím!!!
A Mirka nám nezbude nic jiného než chválit – TA RYCHLOST – NEUVĚŘITELNÉ !!!!
Takže zbývá posledních 26 dnů velkých příprav a proto vyhlašuji soutěž o nejlepší, nejvtipnější a neoriginálnější "BOJOVÝ POKŘIK" pro naší výpravu, protože jak jsem se dočetla i kulturou otřelí lidé jsou mezi námi. Tak jestli souhlasíte můžete e-mailovat na naše stránky. Každý může poslat pouze jeden pokřik a zároveň jeden hlas pro ten nej … pokřik. Ten kdo obdrží nejvíc hlasů samozřejmě vyhrává.
Rychle skládejte, ať je pokřik na světě !!!!!

Zdraví Vás nejmladší účastník pochodu.
5.4.2006

Pokřik: Lhotka,Lhotka,Lhotkakam........... jdeme do Lhotky a pořád zrychlujeme.Mějte se všichni,už se těším .A ti co se chvástají, že jsou nejmladší si uvědomí, že chodí pro pivo a starají se o nás starší. Hlavně ,že máme přehled,když se k tomu hlásí. Asi se těší.
Zdravím a těším se až se uvidíme.

Vlaďka
6.4.2006

Ahojky a Ivo zvláště.
To na mě nemůžeš zkoušet nějaké pokřiky. Hlásím-já to nezvládnu. Ale je mezi námi Bezruč a redaktor. To bude nášup. Snažte se. Jsem mimo.
Miško-fakt??? Nové boty?? Ty to tak prožíváš?? Tak nám honem něco napiš, mlčíš jak ryba. A to my nemáme rádi.
A co Petříček? Žije?
A co chata??
Teď jsem upekla bábovku. Musím ty fáze dokonale trénovat, už není moc času. Že bych ji snědla sama? Mám na to celeé dopoledne a kus odpoledne!!
Mějte se a pište.

Lída
8.4.2006

Petřík žije. Zblblý příkazy a pokřiky jsem si též běžel koupit nové boty.
Kdo má nové botky vypraví se do Lhotky..........

Medwěd Petr
8.4.2006

Všiváku, předběhl jsi mě, můj pokřik měl znít:
Já mám nové botky, šlapu v nich do Lhotky!

Čau, Mira

PS: mám nové číslo: 739 509 209, v adresáři opraveno, teoreticky jste všichni dostali hromadný e-mail (Zkouška + oznámení).


8.4.2006

V tom případě navrhuji variantu brod.
3M... Míša,Mirek,Medwěd mají nové botky, proto lehce poběží do Lhotky (snad i ze Lhotky).

Medwěd

Strana 5

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >