Naše reakce na výpravu do Lhotky


Strana 2

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >


Navrhuji zamluvit salonek jak je napovězeno v manuálu http://www.hostineclhotka.cz/, vypadá to hodně dobře.
Kolik tupláčkú se asi vejde do Medwědova bříška?

Zdravím všechny.. Petr Medwěd

Lída napsala Edovi:

Ahoj Edo.
Píše ti Lída Veberová z Robinsonky. Prosím tě: v lednu 2006 jsem u mě doma uspořádala sraz našeho vchodu po mnoha a mnoha letech. Byl ohromně úspěšný, proto je ho třeba zopakovat - 30.4. je další pěší a směr a cíl cesty jsem navrhla víš kde? U tebe. Spousta lidí je ráda,chtějí tě znovu vidět. Takový Petr Veselka neví, kdo jsi. Můžeme k tobě? Ty jsi mě Evu a Jardu Musiala už několikrát zval tak jdeme, ale celá Robinsonka!
Ozvi se mi prosím budu moc ráda.

Lída...ahojky.
A Eda odepsal:

Čau Lído,
omlouvám se,že jsem se neozval hned včera,ale byl jsem tady celou noc,takže bylo lůžko.Jsem velice rád,že jste na mně nezapomněli a určitě to bude super, když se všichni sejdeme.Jinak 30.4. je neděle jestli se nepletu a zatím tady nemáme žádnou rezervaci, takže když budeš tak hodná a napíšeš mi prosím, kolik nás asi bude, ať můžu rezervovat místa. Posílám i číslo na mobil - 603 333 656
zatím čauky.
vedeni@hostineclhotka.cz
1.3.2006

Přátelé, kamarádi.
Při příležitosti 60-ti dnů do akce "Lhotka tour" vyhlašuji tzv. dvoufázový trénink.
1. fáze - velmi opatrné slezení s gauče a pomalým vycházkovým krokem ven.
2. fáze - v nejbližší osvěžovně roztahovat bříška dobrým mokem.
Mirkovým žebrům zdar.
Petr-Medwěd

6.3.2006

Petr zapomněl napsat 3.fázi!! Tak to za něj napravuju.Toto je tzv. Petrův odpočinek po několika TUPLÁČCÍCH!!
Jarda Musial

Petr Medwěd - 3. fáze


6.3.2006

Ahojky všem účastníkům "TOUR LHOTKA" a Mirkovým žebrům zvláště.

Včera tj. v pátek mě Martin naložil do auta a dovezl mě do Lhotky. Víte ke komu? Správně. Jen jsme otevřeli dveře pan spolumajitel nás vítal širokým úsměvem. První zjištění: budou se k nám chovat příjemně, Eda je sympatický. milý člověk.Žádná náfuka. Prostředí úžasné,kuchyně vonící, nealkoholické pivo výborné, cola taktéž. Míst je objednáno kolem patnácti, ale,ale. Nevím jesti to bude stačit.
Eda si vzpoměl na Jitku Doxanskou. Tak jdu za rodičema a bůh ví kdo ještě přibude.
Po celkové exkurzi jsme plni dojmů vypadli s tím, že se vrátíme a bude nás víc.
Jeli jsme k mostu do Třebovic a sdělujeme: od mostu nahoru do Bobrovníků jsou to dva kilometry po pěkné asfaltce s mírným stoupání. Z Bobrovníků do Lhotky 1 km. s mírným klesáním po hlavní cestě. Tzn. z Třebovické křižovatky kde se sejdeme pravděpodobně většina jsou to 4 km.
Dámy a pánové to v našich letech hravě zvládneme a to i ti,kteří o sobě mírně pochybují FAKT.
Jediný problém,který mě teď napadá je : nevím ,nevím jak my a dobové kostýmy. Asi bychom v tom pěkném Edově hostinci dělali ostudu.
No zvažme.
Jinak se řádně já a Martin připravujeme podle Petrových pokynů. Ráno pomaloučku,a bříška hlavně o víkendu roztahujeme raději celý celičký den. Někdy mokem, dnes plechem buchet.
A co jiní???? Proč se nepodělíte o své názory či zážitky????????????
Moc zdravím a těším se na vás.

Lída

13.3.2006

Ahojky přátelé,

Jak vidím, tak někteří se již pečlivě připravují na dubnovou „Tour Lhotku“. Asi budu muset začít také, abych všechny 3. fáze zmákla. Takže v žádném případě 3-fázový trénink nepodceňujte a připravujte se zodpovědně!!!!!!!!!!!!!!
Doufejme, že v dubnu už nebudeme potřebovat sněžnice. No a na zpestření cesty udělám výbornou tvarůžkovou pomazánku, abychom zvládli to mírné stoupání.
Zatím se mějte jak chcete a Mirkovým žebrům přeji, ať se rychle uzdraví- termín se blíží!!

Iva

14.3.2006

Všechny Vás zdraví Radim Liska. Bydlel Na Robinsonce 1645. Tímto se také hlásí k našemu výletu a zúčastní se.
Otázka je, jestli by to Eda neměl pro nás zavřít celé. :-)

Medwěd

14.3.2006

Oznamuji všem příbuzným, přátelům a známým,
že má indispozice s žebry (doufám, možná, snad...) skončila 10.3.2006, kdy jsem byl po pěti týdnech opět lyžovat. Podle pana doktora jsem až na jiné úplně zdráv, on už další body od pojišťovny asi nepotřebuje.
Bylo to docela pěkné poježdění (nebo jak to nazvat...), jenom jsem asi první čtyři jízdy měl šílený strach, že se vymelu (nebylo by se co divit, sníh byl mokrý a těžký a zase takový dobrý nejsem), ale ustál jsem to a čím dál více si dovoloval.
Abych to posichroval, tak jsem byl ještě v neděli 12.3. a protože mě celkem nic nebolí (lépe řečeno - bolí mě to co vždy - záda, kříže, páteř, nohy...), chci vyrazit v neděli 19.3. na běžky, abych to definitivně potvrdil.
Ve volných chvílích ovšem dodržuji dvou- až třífázový trénink (podle situace), jehož parametry jsou zmíněny výše.
Zejména 2. a 3. fáze je mi velmi sympatická (v uvedeném pořadí...).
Vzkaz Medwědovi:Začínám mít dojem, že to u Edy bude malé, navrhuji Bazaly...., pokud máš kontakt na Radima Lisku, pošli!!
Jak to pěkně jezdí ...

Čau, Mira.

15.3.2006

Jelikož zdravotní stav většiny účastníků pochodu "Lhotka" je nevalný,navrhuji při srazu v Třebovicích zahrát si tzv.roztahováka. Jistě si všichni pamatují. Kdo projde,pokračuje.Kdo ne,zavolá příbuzným a požádá o odvoz.V lepším případě domů, v tom horším na traumatologii.
Ale protože jsme všichni zdatní a odolní věřím,že to všichni nějak zvládneme.
Tak zdar zdar naší kondičce

Dáša

21.3.2006

Ano,ano,ano konečně na to Dáša kápla. Budeme hrát s děvčaty roztahováka. Já se tak těším. Su tak ščastný.

Medwěd

15.3.2006

Nazdáreček děcka,

sem - tam se kouknu na náš web a zjistila jsem, že Vám Lída nedala vědět, že bych se chtěla taky zúčastnit výletu do Lhotky. Je to bezva nápad a škoda, že nebydlím trochu blíž. Zjišťovala jsem si nedělní spoje z Vítkova do Ostravy, no nic moc a bohužel řidičák nemám. Musím se přiznat, že před každou plánovanou cestou nervozitou nespím nejméně dvě noci předem. To víte, od r.1978, co jsem se stala buranem z malého města, se není čemu divit. Ale jestli to nebude vadit, přišla bych i se setřenkou Katkou ( budu u ní spát ), kterou si určitě budete pamatovat ( dost často si s náma taky hrávala před barákem ) - taková malá, mrštná zrzka.
Jinak 2. března 2006 jsem cvičila II.fázi přípravy - stala jsem se babičkou vnoučka Jakuba ( 49 cm, 3,60 kg - viz foto ). Slavila jsem tak dobře a vesele, že druhý den při vstávání u mě nastala I.fáze a je z toho nemocenská s plotýnkama a přiskřípnutým nervem v zadní části těla, který mě vybočil směrem doleva a střílí mi impulsy do pravého kotníku. Dobré co ?
Ale řeknu Vám všem, že z neuvěřitelné radosti a štěstí jsem se poprvé opravdu cítila jako pravá babička z pohádek. Doufám, že ten příští měsíc už budu v takové pohodě, že budu moci přijet.
Mějte se moc krásně a už se na Vás všechny těším.
P.S. Mám nové číslo mobilu: 739 514 887

Ahojky Dana

Strana 2

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >