Naše reakce na výpravu do Lhotky


Strana 10

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >  


13.5.2006  

Takže, pro Ostraváky je nejlepší se dostat na Prostřední Bečvu směrem na Rožnov pod Radhoštěm a potom u hotelu Eroplán se dají doleva na Horní Bečvu. Chata stojí 230 na osobu a noc, 170 kč za celodenní stravu /snídaně oběd večeře/ a je nutno dopředu vědět počet lidí a nahlásit. Zařídí Radek. Začali bychom obědem v sobotu.
Volala mi Lída že se hlasuje zda chata či vycházka tak se snažím být podrobný.

Radek
13.5.2006  

Hlasoval jsem pro Kyjovice, je mi to vlastně jedno a bude to levnější

Radek

Míro, hlasoval jsem pro Bečvu, protože jsem pro odpočinkové akce! Čas nemáme skoro nikdo. Když šlapat, tak NA ČERSTVÉM VZDUCHU!!! Připravuju návrh na pořádnou medaili. S Petrem jako s průvodcem absolutně nesouhlasím! Nechci dojít na Bečvu přes ALPY!!

Čau Jarda
13.5.2006  

Vzkaz pro Radka.
Ty jsi u Nás dospal, když hlasuješ pro Olovnatou Tůru!

Jarda
13.5.2006  

Dovolím si mírně nesouhlasit - úroveň znečištění ovzduší v našich končinách (Kyjovice) je v tuto roční dobu, kdy se přestalo topit v lokálních kotlích stejná, jako v Beskydech a rozhodně lepší, než v Porubě, protože tam nejezdí auta.

Mira
13.5.2006  

Medwěd nespí.
U lesáků vrcholí sezóna jarních prací tak toho mám až nad hlavu. Oba návrhy mají něco do sebe. Já osobně z důvodu pracovně soukromých se nezúčastním ani jedné. Takže nebudu ani vyjadřovat svůj návrh. Rád bych ovšem byl účasten na pobytu v září.
Na závěr jednu velkou prosbu. Snad nebudu osamocen. Prosím, nepleťme mezi naše nádherné sdružení z mládí - politiku.
Tady je můj foto příspěvek z doby kdy jsem byl mladý a krásný....

Děkuji. Petr Medwěd.
14.5.2006  

Protože jsem se nezúčastnila ani jedné akce /myslím elektrárnu, Kyjovice/, chtěla bych absolvovat obě. Stydím se, že jako Ostravačka rodilá neznám pořádně ani okolí, proto dávám hlas Kyjovicím.

Vlaďka
15.5.2006  

Po zralé úvaze hlasuji pro Mirkův návrh, protože už teď vím, že akce "LUDVÍKOV TOUR" bude věc úžasná a je třeba se na ni řádně natěšit. "OLOVO TOUR" bude přesně to, co nám před prázdninama zlepší náladu, ale nic víc. Pak přijde září a to bude mela. A taky je třeba brát v úvahu to, že Mirek a Petr nestíhají a já jim tímto dávám prostor se řádně připravit.
To je můj názor. Prosím hlasujte rychle.

Lída
15.5.2006  

Je mi líto Lído, ale musím podpořit akci Kyjovice, neboť zrovna 17.června slaví můj bratr své životní jubileum. 28.6. se totiž při plném /relativně/ zdraví i přes nepřeberné množství úrazů v útlém věku dožívá svých 40-tých narozenin!!!!!!!! Abych vysvětlila ty úrazy: byl to totiž hrozný ČAMPOCH, kde mohl tam zakop, do něčeho spadl, nebo na něco narazil a již byl v Zábřehu a hnedle ho šili. Doufám, že nikdo nepráskne, že ho udala vlastní krev, jak co se týče prozrazení kulatin tak jeho naprosté šikovnosti. Cha....Doufám, že se dlouho nedostane k počítači. Jinak budu asi mrtvá. Zdravím a těším se, až se s vámi opět setkám.

Autor (Míša) si nepřál být jmenován, adresa v redakci.
15.5.2006  

Nové fotky v Tenkrát..., tentokrát od Míši (Míša a Vítek) a Dagmary.

Poslala Lída ve spolupráci s výše uvedenými.
15.5.2006  

Miško,ty chytráku!
Když brácha slaví, tak jak můžeš jít do Kyjovic? Je třeba datum oslav přesunout.
A že slavíš narozeniny i ty, to jsi už nenapsala co? A jak to vím? To nepovím.

Lída
16.5.2006  

Rodinná oslava přeorganizována, akce Kyjovice se zúčastní Vítek a také samozřejmě já.

Míša
16.5.2006  

Mirku budu doufat v Tvé počítačové všeumětelství, že spojíš přání, které jsem dostal v jedno a umístíš na web.

Děkuji. Medwěd.

(Pozn. webmastera: protože je narozeninový glejt, který jsme s Medwědem dostali moc dlouhý, nejde naskenovat najednou. Vzniklé dva obrázky je třeba spojit, což se jakž-takž podařilo. Svůj naskenuji a vystavím taky. Mira.)
16.5.2006  

Přátelé.
V neděli jsem byl na den matek s mou maminkou a samozřejmě se ptala, co je nového v Robinson-grup. Najednou zaštrachala ve skříni a vytáhla na světlo po 36 letech důkaz mé od mládí náklonnosti k ženskému pohlaví. Řvali jsme smíchy, tak mi nedalo se s Vámi nepodělit.
Napadají mne dvě věci:
Co všechno si naše maminky ještě schovávají a jestli Dagmara Mrvová ví o co přišla :-)))
Připojuji pár foteček z mládí a důkaz že Robinsonka žila vždy - staré cca 30let. Vše k vidění zde.

Medwěd.
16.5.2006  

Myslím,že by bylo dobré poznat nejdříve "blízké" okolí. Delší výlety,výšlapy a zahraniční dovolené můžeme absolvovat posléze. Takže hlasuji pro Kyjovice a okolí.

Zdravím všechny, Dáša
16.5.2006  

Děcka, já půjdu s Vámi i na konec Světa:-) Už se těším na další akci a Jardo nezapomeň si vzít pevnou obuv, neboť půjdeme přes Praděd hi hi hi.

Petr O.
17.5.2006  

Čaute všecki!!!
Taky už jsem hlasoval. Já chci na hory, hory, hory, hory. Celý víkend, nejlépe celý měsíc, nejlépe až do důchodu.
A žena do roboty, už se doma fláká dost dlouho, huráááá.
Zdravím, nechcete na hory, tak jedu alespoň do Brna-pracovně.

Martin
17.5.2006  

Všechny zdravím a sděluji: Danka je po operaci. Všechno dopadlo dobře (zpráva teď ověřená z důvěryhodného zdroje) a v pátek nám nic nebrání ji navštívit. Takže ještě jednou: kdo chce - kolem 16.00 hod.před hlavním vstupem do nemocnice.

Lída
18.5.2006  

Jardo, je mi velice líto, ale zatím na tom nejsem ekonomicky nejlépe /i když zase ne nejhůře/, tak volím levnější variantu a vzhledem k tomu, že jsi kuřák, tak je to s tím vzduchem jedno.

Radek
18.5.2006  

Vzkaz pro Medwěda!!!
Petře, nechceš si tu svatbu s tou Mrvkou střihnout v tom lesíku znova? My bychom šly za družičky.

Vlaďka
18.5.2006  

Ahoj děcka, jsem na signálu,tak píšu.
K hlasování: byla jsem donucena pod nátlakem hlasovat pro hory, ale klidně půjdu na misi Olovo tour, tak se těším.
Naše fotky jsou těžce čurino'sní, ale ůžasné, hlavně naši hoši za války, to je šupa!!!!!

Tak čau, Eva
18.5.2006  

I ty B R U T E ????? Nejdříve Iva /drbna/ a pak ty. /ještě větší/ Vím asi odkud vítr vane a svou milovanou /teď nevím / maminku si hezky podám. Když je dcera rodinná práskačka nemusí i ona. Jako starší osoba a autorita mi má jít příkladem!!!!!!

Čus zklamaná Míša
19.5.2006  

Jo jo Miško, život je sviňa. Ani nechceš a dozvíš se věcí. Každopádně jsi zlatá holka, když jsi stihla přehodit ty VAŠE narozeniny na jindy.
Ještě reagce na Dagmaru: ty máš úžasný nápad s tou zahraniční dovolenou. Já ruším červen i září a klidně jedu na Korsiku v říjnu. A vy? Zase se nikdo nepřidá co? Ale vlasně jo. Petr Oslizlok určitě jede se mnou. Že Peťulko?
Za tři hodiny před nemocnicí.

Ostatním : Pěkný víkend.Lída
19.5.2006  

Dnes jsme navšívili Danku ve Fakultní nemocnici. Účast byla skvělá: 5 bab a já.
(Tedy pardon, 5 zralých žen v nejlepším věku - jmenovitě Lída, Eva, Vlaďka, Dáša a Míša. Chlapi, styďte se, musel jsem to zachraňovat).
Danka byla ráda, při naší návštěvě jí stoupla teplota, tlak a tep, ale jinak byla evidentně potěšena. Stejně tak její spolupacientky musely být velmi spokojené, že tam vtrhla taková horda a řvala tam jak na lesy. Dance jsme dali krom obvyklého občerstvení i řízek, který málem některá nezodpovědná ididvidua sežraly už před návštěvou na lavičce s poznámkou, že tohle už dávno neměly a že od rána jí pouze jeden karlovarský rohlík.
(Poz. red. - to tvrdé Y v předchozí větě znamená ženský rod, nikoliv mou gramaticku chybu)
Mimo to jsme jí donesli hůlku - špacírku, která má dvě funkce: pomáhá při propuštění z nemocnice udržovat balanc a zároveň slouží jako donucovací prostředek na doktory a sestřičky. Celou návštěvu jsme zakončili posezením na terase v nemocniční galerii (nebo jak se tomu říká) pitím piva, nealkoholického piva, kouřením cigaret a pokecem. Fotky z návštěvy najdete tady, bohužel fotka hole - špacírky naprosto nevyšla pro nedostatek světla, mírně je vidět na posledním snímku u pravého okraje, takže prosím Danku, až se vrátí z nemocnice, aby se ji pokusila vyfotit.

Mira
20.5.2006  

Jelikož jsem potrefená (husa) s karlovarským rohlíkem, tak přiznávám, že jsem měla hlad, až se za mnou lidi otáčeli. Ale po návštěvě Danky jsem to napravila porcí bramboráku s ďábelskou játrou v restauračním zařízení Panorama. Večer se vyvíjel docela slibně do doby, kdy jedna nejmenovaná (Eva) pod tíhou zážitků z tohoto dne zkolabovala. No, ale zase jsme díky tomu měli odvoz domů.

Dáša
21.5.2006  

Hlasovala jsem za Renatu, která chce do Kyjovic, ale zároveň je zklamaná z Mirkového návrhu. Nějakých 8 km!! Taková trapnost. Myslela, že navrhne alespoň výšlap ve Vysokých Tatrách, kterého by se ráda a s radostí zúčastnila. Ale v nejhorším - půjde ty Kyjovice.

Všechny Vás zdraví a těší se Lída
23.5.2006  

Ahojte, posílám pár fotek z mého dětství. Dále souhlasím s akcí "Kyjovice", ale ještě nemůžu na 100% říct, zda půjdu.

Mějte se a pěkný zbytek dne přeje Iva

(Pozn. webmastera: Vyslovuji veřejnou pochvalu Ivě - fotky poslala sbalené ZIPem - šetří to místo a čas, ještě kdyby tak poslala recept na tvarůžkovou pomazánku...)
24.5.2006  

Tvarůžky u řeky

Píšu ten slíbený recept na tvarůžkovou pomazánku:
Tvarůžky nakrájíme na hranolky (kostičky) a na jeden den je naložíme do sifonu . Na druhý den sifon slijeme a tvarůžky rozmačkáme vidličkou ( pokud máme na kostičky už nemusíme). Přidáme najemno nakrájenou cibuli a dále podle chuti každého může se přidat sůl, drcený kmín, paprika, kmín… a to je celé kouzlo.
DOBROU CHUŤ !!

POZOR !! Nedávejte na topení mohl by Vám to pes sežrat !!A potom vidíte sami, jak to pokračuje dál, ale zapíjet bych doporučovala něčím jiným !!!    Iva.
25.5.2006  

Haló, co je co je????? Všichni spí???????? Každý den otvírám stránky a nic. Nemám se čemu smát!!!!!!!!!!
Kaspříku jak nevíš?????? Máš vědět a určitě jít!!!!!
Lído a Evo, to se to ťukají oříšky kladivečkem na lavičce, co? Ani nevědí a FKÚ je ostře sledováno. Vše si píšu.

Čau, čau Míša.

Strana 10

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další >