Blog


Strana 12

< Domů   Archiv   12   13   14   15   16   17   18   19   Další >  


18.6.2006  

Přátelé, kamarádi.
Po včerejší akci Olovo Tour 2006 jsem dospěl k názoru, že zocelení našeho týmu je dostatečné na to, abychom mohli jít vstříct akcím daleko náročnějším. Děkuji Vám, pokud jste zvládli včerejšek, zvládnete už téměř cokoliv. První fotky naleznete zde.

Mira

(Pozn. red.: Zajisté jste zaregistrovali, že jsem provedl malou úpravu Blogu, starší příspěvky jsem přesunul do Archivu, odkaz na něj naleznete v hlavičce Blogu a v hlavičkách jednotlivých stránek)
18.6.2006  

Ahojky.
Moje reakce na OLOVO TOUR? Když vidím Martina, který je zavřený v koupelně a drhne jediné tenisky, když vemu sebe, která pere již třetí pračku s oblečením z OLOVO TOUR, která vyhodila svoje nové, včera koupené ponožky a zničila si ortopedické vložky a téměř nové tenisky? Když se podívám na lístky na Nohavicu, které jako lístky nevypadají a jízdenky za téměř 60 Kč, které se lístkám taky nepodobají?
Bylo to něco dokonalého, něco co se nedalo naplánovat, něco úžasného, něco šíleného, něco, co nemůže nikdo, kdo to nezažil pochopit. Jsem nadšená i přes ty škody které OLOVO napáchalo a prosím: pojďme znovu!!! Zase my, kteří jsme si tak padli do noty a do oka a do všeho.
Moc děkuji a moc vás mám ráda pro to, jací jste, jací jste byli a jací budete 23.9. na TOUR LUDVÍKOV.
Mirku my tě fakt milujeme, věř nám.

Lída
19.6.2006  

Robinsoňáci,
mám vážné podezření, že naše paní učitelka drží s vedoucím OLOVO TOUR. Jak si jinak vysvětlíme, že během turistické vycházky nám nebyla dopřána osvěžovna. Určitě se na nás domluvili a my teď budeme přes týden léčit dehydrataci, ledvinové koliky a k tomu psychickou újmu ze stresu jestli přežijeme. Jinak Mirkovi děkuji, že jsem se mohla vrátit do dětských let, připadala jem si jak na táboře. Petr-Medwěd ani neví, o co přišel. Petře, Chorvatsko máme i tady (parno, koupele, ale ne ledajaké - tady by to bylo i s bahenní procedurou) a k tomu ještě na Mexiku tvarůžky.
Moc pěkné vzpomínky, díky a už se těším na září nebo říjen, teď nevím.

Vlaďka
19.6.2006  

Ahojte všichni BAHŇÁCI!!
Chtěl bych tímto poděkovat Mirkovi za super sobotu (můžeš si potřást rukou s Petrem Osl.).Myslím, že mě bude bolet celý člověk ještě hodně dlouho. 90 minut na ledě v komletní výzbroji je absolutně nic. Jinak ovšem klobouk dolů před Všemi přeživšími a Mírovi VELKÁ JEDNIČKA S JEŠTĚ VĚTŠÍ HVĚZDIČKOU!! Dále si dovoluji podat návrh na udělení Zlaté Medaile Vládi za HEROICKÝ VÝKON, který hraničil až sebeobětováním. Jestli sohlasíte, tak by dekorování mohlo proběhnout 23.9.2006 v Ludvíkově na 3.Srazu Veteránů za zvuku st.hymny (ještě před vstupem do Údolí Stínů). Fotit ale bude někdo jiný, protože si s Evkou musíme koupit nový foťák, ten starý nebyl vodotěsný. Na nedělní ranní kávě u manželů Vlčkových, kteří se v sobotu ztratili a zase našli, jsme dospěli k závěru, že Robinson Group je rozdělen na dva tábory:
1.Tábor - Mirkův Turistický oddíl (hodně chůze bez vody a chleba)
2.Tábor - Vítkův Protestantský oddíl (málo chůze,hodně piva, vína a pečeného masa)
Kdo se kam hlásí, je jeho svobodná vůle.
Rovněž si dovoluji upozornit, že Iva nedodala a ani NEMÁ omluvenku!! Tohle se přece Ivo mezi kamarády a přateli nedělá. Proto navrhuji vyhlásit KONKURZ na udělení co nejtvrdšího trestu. Tři nejtvrdší tresty budou po zásluze 23.9.2006 rovněž ODMĚNĚNY ŠAMPUSEM (tímto se veřejně zavazuji, že šampáňo osobně koupím).Aj hymna bude.
Zatím Vás všechny moc zravím a na 3.Srazu Veteránů AHOJ.
Jarda.


P.S. všechny jízlivé poznámky (až na tu Ivu) jsou samozřejmě míněny ve srandě
19.6.2006  

Když si tak čtu odezvy, přemýšlím nad Olovo Tour a vzpomínám. Jaká byla moje představa? Ujdeme těch 8 km (což je brnkačka) a pak budeme pěkně sedět v hospůdce, cpát se tvarůžkama, pít pivečko, pomlouvat Ivu - a realita? Brr. Bez jídla a bez pití (Vlaďka by řekla - a bez záchodu) tolik hodin. A Mirkova chladnokrevná reakce "můžeme vstříct akcím náročnějším" tak se musím smát. Fantazie a realita to jsou dva rozdílné pojmy. A když si vzpomenu, že bylo téměř rozbito manželství Vlčkových a když si vzpomenu jaké plány byly připravovány v bytě manželů Vlčkových na likvidaci Mirkovy rodiny!!!! To mělo být natáčeno.
Každopádně se svobodně rozhoduji---chci být zařazena do Mirkova týmu!!! I když vím, že mi bylo jiíž dopředu vyhrožováno fyzickou likvidací. Já to vydržím.
Jo - Údolí stínu je pro nezasvědcené údolí Bílé Opavy, kde nás Mirek pravděpodobně povede příště. Jak čtu právě v novinách -je sice náročnější, ale skýtá spoustu krás. Prochází po mnoha mostcích a lávkách po kamenných březích bezesporu jedné z nejkrásnějších horských bystřin Jeseníků. Stezka je zpřístupněna do konce září, měří 3 !!! km a projití trvá dvě až tři hodiny. Neříkejte, že takovou brnkačku nezvládneme!
Vážení, nebraňte se, bude to bomba. V kuchyni vás tolika nebude potřeba. Vítku, sakra musíš ty tvoje ovečky přemluvit. Vítku, teď čtu, že tam jsou ROMANTICKÁ ZÁKOUTÍ smrkového pralesa-nic? To by se vám jako novomanželům mohlo hodit!
Vidíte naše skupino, že dělám maximum pro to, abychom šli zase pěkně celá Robinsonka na "výlet" společně.

Lída
19.6.2006  

Děkuji za důvěru a neutuchající nadšení, přesně na tohle Údolí jsem myslel, blbé je, že nejlepší je tam jít na jaře, když taje sníh, protože jsou tam fantastické vodopády. Ale já to nějak domluvím, po průtrži mračen tam taky teče dost vody a s tím už mám nějaké zkušenosti.
Pro zvídavé přidávám odkaz na naučnou stezku Bílá Opava.

Mira
20.6.2006  

JoJoJo!!
Hezky nás lámete. Ty fotky z Údolí Bílé Opavy (Údolí stínů a Smrti) jsou z dob před KALAMITOU. Vemte si ssebou motorové pily a koně, jinak Vás Protestantská Záchranná Služba nechá zemřít hlady a žízní. Na projití stezky budete potřebovat min. 18 hodin a žádná hospoda tam není. Tak zatím Ahoj vy Mrtvolky
Jarda.


20.6.2006  

Toto je vzkaz pro Vláďu:
Já nastavuju svoje tělo pro tvou záchranu a Ty spíš s Vlkem. Počkej, až Tě Potkám. Už se zase s tebou nebavím!!

Jarda
20.6.2006  

Po sobotní návštěvě Víti u své 2.ženy (Renata) musela tato osoba v pondělí hned ráno jít k ženskému lékaři. To jsou Víťo ale věci, Ty se nezdáš. Renata byla v pondělí večer u Evy na cígo a šla nějak divně (ZEŠIROKA)!!!
Tak pozor na Vlky.

Ahoj, Jarda.
20.6.2006  

"Nezmaři" - moji drazí,
no to si snad děláte srandu, né? Stačilo mi přečíst si ohlasy ( tu hrůzu ), z které se ještě teď nemůžu vzpamatovat a čtu to pořád dokola. To jsem si myslela, když jste mi volalali, že to mírně (schválně) přeháníte, abych věděla o jakou srandu jsem přišla. Vona to nebyla sranda, ale holá realita ??? Táák, to bych asi nezvládla, ani psychicky, natož fyzicky !!! Tím chci říct, že moje dnešní oslovení je opravdu chvályhodné.
To chci teda vidět, co mě čeká v tom září. Myslím, že s váma budu "na procházce" poprvé a naposled, protože se nedožiju příštího dne. Ale abych vypustila duši určitě nechcete, že? - takže se dobrovolně hlásím předem k nějakému trestu. Dávám vám vybrat:
za 1. - raději nepojedu, nebo
za 2. - raději připravím něco k snědku než se vrátíte.
Vyberte si - ale opatrně s tím bodem 1. ať se neurazím, cha cha...
Jinak jsem si nemohla nevšimnout, že mi ani jedna fotka neukázala "Horského vůdce - Mirka" - to je škody, to je škody - on byl určitě na tom utopeném foťáku - nemám pravdu?
Jinak dávám dobrý tip - příště, bude v povinné výbavě k nepromokavému batůžku, také povinná vycházková plástěnka, kterou jsme měli vždy na školních výletech a pochodech. Aspoň nám ji vždy třídní (soudružka) učitelka kontrolovala (co Liduš ?). Koupíte ji v OBI. Předem děkuji za pochvaly (od vás všech) - já vím, že je to dobrý nápad (sranda né).
No nic, takže se mějte krásně a myslím na Vás - ahoj

Dana
20.6.2006  

Ahoj rychlá roto,
honem se přidávám k hodnocení akce OLOVO TOUR, neboť jsem již dostala lehkého sprda od paní učitelky Lídy. Bylo to super, déšť se spustil v tu nejvhodnější chvíli, jako by ho Mirek naplánoval, bylo to móóóc příjemné osvěžení. Ani ve skrytu duše jsem netušila, že mi tato akce přihraje novou švagrovou. Doufám, že se Renča bude snažit a bude mému bratrovi hodnou, věrnou a pracovitou manželkou. Jenom nevím jak to udělají s komunikací. Asi u nich bude platit pravidlo pravé ruky. Samozřejmě, že se v září přidávám k Mirkově partě, neboť jsem děvče milující přírodu, pochody, hlavně mnoho vody a taktéž vodopády. Jenom by Mirek mohl vzít na záda bečku s pivem a jistě s ním půjdeme až na kraj světa, že jo???????? A ti ostatní leniví, co nám slibují při návratu z túry komfort v podobě jídla, pití a zateplené chaty by se měli stydět, protože výšlap je výšlap a na světě není nic krásnějšího. My sportovci doufáme, že se do září vzmuží a s písní na rtech do toho půjdou s námi.

Sportu zdar, Míša.

P.S. šišku od Vítka jsem našla!!!!!!!!! Sporáček má jen 3 nožičky, ale to nevadí, vaří dobře.
20.6.2006  

Ahoj děcka,
náš sobotní výlet byl naprosto geniální, fantastický úžasný, dokonalý se vším všudy. No jsou někteří rýpalisté že Renato, Jardo atd., ale jen co je přestanou bolet nohy a trochu se oklepou, pochopí že to bylo pro jejich zdraví a povzdvižení nálady a nakonec budou prosit ať je příště vezmem sebou, jinak zůstanou doma.
Trest pro Ivu......litr gořule a striptýz na stole. To se fakt nedělá, Ivo!!!!!!!!!
Kdy jdem na další akci? Zítra, hurá. Já bych šla okamžitě, bylo to výborné. Vlastně pozítří, ještě mi nevyschly mé proti vodě odolné botky, chi,chi,chi.
Tak zatím dík a zdravím mého nového miláčka i s jeho klony!!!!!

Čau EVA.
21.6.2006  

Mažňáci - bahňáci !!!
Z délky Vašich reakcí - příspěvků soudím, že se Vám OLOVO TOUR 2006 líbilo, neboť v opačném případě byste ze slušnosti napsali řádek:
"No, dobrý, no, ale že bychom to museli mít dvakrát?", což se naštěstí nestalo.
Jenom jsme se doma shodli, že jste asi ještě nikdy nezmokli a neměli vodu v botech. No nevadí, napravíme.
O kalamitě v Údolí Bílé Opavy samozřejmě vím, chybí tam téměř všechny stromy, ale když jsme měli akci Černobyl, tak se teď můžeme podívat, jak vypadala Sibiř po dopadu Tunguzského meteoritu.
Zbývající většinu fotek si dnes vyzvednu u Lídy a zveřejním na Webu nejpozději do pátku. Slibuji na svou čest.
S bečkou na cestu už to mám vymyšlené, v rámci trestu ji ponese Iva.

Čau a mějte se pěkně, Mira.
21.6.2006  

Jardo, tvé pomoci a záchrany si opravdu vážím a děkuji, ale jestli si to pojal jako něco za něco, tak se příště raději zřítím ze srázu. Už se mnou mluvíš, přece nemůžu Renatě lézt do zelí, co by Míša s těma švagrovkama dělala?

Hojky Vlaďa
21.6.2006  

Bože, ta Miška mě potěšila. To je sportovkyně!!! A Dano, ty mě ne...! Samozřejmě jedeš s náma na práci nebo pochod? To uvidíme podle čerstvých max. týden starých lékařských zpráv. Pak se rozhodneme. A jestli se chce někdo vymlouvat tak běda mu. Omluvenky se přijímají pouze od lékaře a to jen některého. Jestli si Renata myslí, že doloží gynekologa, tak to je na omylu. Ani oční,ušní atd.
Danuško, bundy jsme dnes koupila - protipovodňové. Říkala paní prodavačka, že jen vidí bunda vodu tak ji hned odráží na kilomery daleko. Tzn. já jsem Mirku připravena. Ticho: Martin ji dostane k narozeninám.
Jardisko a ty nedělej rozbroje. Tobě nepomůže omluvenka ani od ortopéda. Ty poneseš tu bečku s Ivou. Tak vyjíždíme (protože to pořád nevíte) 22.9. a vracíme se domů 24.9.2006. Jasné????
Jo Mirku, někteří ví jak voda vypadá i co dovede. Ale je to jen ta první skupina, která se semkla kolem tebe. Druhá "Vítkova" ta nechce vidět. Ale jsme si všichni jisti, že i oni prozří.

Lída
21.6.2006  

Jo Danuš, neboj,horský vůdce bude!!! Vždyť on nás vedl. A budou fotky i v tom lese a v té vodě. Ale ne od protestanta Jardy. Ten se tak bál o svůj foťáček, že ho ani nevytáhl. Stejně mu zmokl. Fotky dodá Dagmara, ale až najde kartu, až to z ní někdo stáhne a až to předá Mirkovi. Ona nemá muže doma. Počítač má, ale ten jí zase nejde. Má to holka složité.

Lída
21.6.2006  

No teda Vlaďko, Renata žárlí, že jsi spala s jejím manželem. Však na druhou stranu vás hlídala jeho pidi manželka, a ani Ty a ani ona na gyndu nemusely, že né!!!!
Zdravím mých 6 manželů v jednom.

Hoj EVa
21.6.2006  

Představte si, že tyhle stránky čte někdo ne zcela zasvěcený, tak si bude myslet, že jsme banda promiskuitních šílenců nebo jiných úchylů. Ale dobře mu tak, my si rozumíme a ostatním je po tom hov...
Fotky od Jardy jsem sloučil s mými, takže by to mělo být pěkně chronologicky. (Aspoň doufám). Vše naleznete zde, nebo jinde (např. na stránce Fotky).
Na nic víc nemám čas, protože se musím dívat na televizi, je tam Večerníček - "A je to... (Pat a Mat)" a to já můžu.
A kromtoho - ráno brzy vstávám.

Čau, Mira.
22.6.2006  

Liduňo!!
Ty prevíte jeden. Já jsem ten foťáček neměl vlastně vůbec brát, ale když jsi řekla, že nemáš baterky (to je ale blbá výmluva, že?) a nechceš si ho zničit, tak jsem se slitoval. V lese jsem nemohl fotit proto, protože kdybych otevřel batoh, tak bych se utopil. Tak a máš to!!!
Taky nevím, proč jsem automaticky zařazen do protestantské skupiny. Protože snad proto, že jsem to napsal? Ta Úča (Lída) je fakt divná. Asi naučím jejího psa(???) pískat. Taky nevím, na co máte bundy proti dešti. Ty nosí jenom zhýčkalí měšťáci. Když na to dojde, tak my s Vítkem to projdem v papučích a trenkách, nás tvrdé a zocelené chlapy (díky Mirkovi) nic nepřekvapí. Kdyby jste místo utrácení za bundy radši koupili baterky do FOŤÁKU, že??
Vlaďko, já jsem to nepojal jako něco za něco, ale spát jsi s ním nemusela!! Nebavím, nebavím!! S Evou si jejího nového miláčka vyřídím doma.
Míro neboj, promiskuita je dobrá věc, podívej, jak našim holkám(??)svědčí. Až se začnou párovat chlapi, to bude teprve FIČÁK! Ať si holky na stará kolena ještě užijí! Jó a Danko, tebe omluví jenom smrt. Vaření se taky nemusíš bát, v kuchyni bude narváno, protestanti chtějí taky vařit.
Míšo a ty až se vrátíš po 18.hodinách z tůry do promrzlé chaty, kde budeš mít jenom konzervu(bez otvíráku), to bude teprve romantika.

Všechny Vás zdraví neutrální (zatím) Jarda.
22.6.2006  

Bundy vyhazuji a těším se až Jarda s Vítkem půjdou Údolím stínu v trenkách. Myslím, že i televize Nova se na tu atrakci přijede podívat.
Danuš, nedej se zastrašit, on protestant jen kecá. A celkově: holky - hlavně klídek. Užijte si dokud jste mladé. Já úča nemůžu. Já vám mám jít příkladem. Achjo. Taky bych si užila.

Lída
22.6.2006  

Jardisko, nevím o jakých starých kolínkách mluvíš? Pokud si dobře pamatuji, tak problémy s kolenama jsi měl jako jeden z nejmladších účastníků ty, nebo ne? A budu zvědavá. Koho myslíš tím Eviným miláčkem. Chceš říct, že jsme s Renčou v ohrožení, nebo se můžeme těšit na dalšího do party moja, moja.

Přeji pěkný víkend, Vlaďka.
23.6.2006  

V Y    P O T V O R Y
(chtěla jsem použít ostřejší výraz, ale jsem žena kultivovaná)
celý týden, když kukám na foto z  O L O V A   klepu se hrůzou, jak velký prostor tam ta moje prdel na té fotce bude zabírat. Pak si zase říkám:
"dyť ten Jarda mi to neudělá, vždyť on je to v podstatě hodný a dobrosrdečný kluk".
Jak jsem se mýlila, jsem tam!!!!!!!!!! A nepoučena se opět uklidňuji:
"ty fotky jsou hodně černé to mě nikdo nepozná !!!!!!!!!!!"
Kuknu do levého spodního rohu a jsem tam i s celým jménem. Opět jsem i ve svých létech chudší zase o další iluzi. Ale přesto všechno se na V Á S všechny moc těším, i na ty co mi tak ublížili. Asi si pořídím osobního psychoterapeuta ať mě dá dohromady, než v září pojedu na Bílou vodu.

Míša
27.6.2006  

Téééda to musela být bomba. Při pohledu na fotky mám pocit, že jste tam byli více dní. A zažili povícero ročních období. Koukám, že Miška má nový účes ...hmmmmm (zadnice jsem si nevšimnul až po přečtení blogu se budu muset pořádně zaměřit). A Renáta zase zhubla ....Gratulejšn....
Jaká Bílá Voda? To jako ty děsně kýčovitě krásné vodopády po cestě z Karlovy Studánky na Barborku? NIKDY! Už jednou jsem tam málem umřel. Jmenuji se s Danou do pozice - záloha proviantní dustojník, gulášový specialista.....
Mám ještě jeden dobrý námět na výlet (při příležitosti víkendu v září)....Nechte se překvapit...Hned všechno nevybalím...Ještě by jste chtěli demokraticky hlasovat.....

Zdraví Vás všechny - Medwěd mořem ošplíchaný...
Brum.
27.6.2006  

Medwěde, za mírnou úplatu jsem ochtoten Ti dávat soukromé kondiční hodiny, abys byl na Ludvíkov Tour 2006 náležitě zocelen, jako my všichni ostatní. Ceny mírné, kvalita vysoká. Život není jen o proměně Medwěda v Tuleně a cákání v moři.

Čau, Mira.
27.6.2006  

Robinsoňáci !!!

Jak jste zajisté zaregistrovali na úvodní straně, došlo bohužel ke změně termínu akce Ludvíkov Tour 2006. V původním termínu 22. - 24.9.2006, který jsme domluvili v hospodě na Mexiku je bohužel chata obsazená, takže jsem byl nucen zaimprovizovat a bez Vašeho svolení objednat chatu na termín 6. - 8.10.2006 (pro méně chápavé - je to v říjnu !!!). Za vzniklé nepříjemnosti se omlouvám a doufám, že si na nový termín vyhradíte volný čas a že se sejdeme v plném počtu (že, Ivo ...!!!).
Vše ostatní, včetně programu a objednaného počasí zůstává beze změny.

Čau, Mira.
27.6.2006  

Drazí, žádné nepromokavé bundy, ale chystejte sněhule, palčáky proti omrzlinám. Při našem štěstí budeme raději připraveni na rozmary počasí. Mirek nás chce otrlé a ne žádné bábovky. V řijnu to bude Udoli BILE OPAVy a na jare bych to videla kdyz budeme sikovni a zoceleni na ROHACE. Nebojte, robinsonaci nejsou zadne becka ' / blbne mi klavesnice/.

Hojky Vladka
27.6.2006  

Vlaďko, díky za inspiraci, vážně bych to od Tebe nečekal, je to vynikající nápad a začnu na něm pracovat. Roháče jsou jedno z mála míst, kde jsem ještě nebyl a už se léta chystám. Řetězy, lavičky, chůze po hraně skalnatého hřebenu, vlevo propast, vpravo ještě větší, to je něco, to je ten správný adrenalin....

Mira

Strana 12

< Domů   Archiv   12   13   14   15   16   17   18   19   Další >