Blog


Strana 11

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11  


26.5.2006  

Nazdáreček přátelé,
chtěla bych Vám ještě jednou touto cestou poděkovat za návštěvu (někteří i návštěvy) v nemocnici. Ani nevíte, jak si toho vážím a jak jsem ráda, že opravdoví kamarádi stále existují. Snad Vám to někdy oplatím.
" Hůlka kulhavka " měla u sestřiček i doktorů úspěch - každého rozesmála, ale nejvíce zaujaly " Kapky pro svižný krok " - to už každý dumal, co je uvnitř a dokonce jeden MUDr. povytáhl obočí - asi mu bylo jasné, co je jeho obsahem - cha, cha... Však víte proč, že? Posílám foto jak se uzdravuju. Mějte se krásně a zase někdy ahóóój.

Dana
28.5.2006  

Tak jsem se konečně dostal k fotkám z mládí a pár jich posílám. Je tam ještě něco navíc! Taky jsem se smířil s Olovo Tour, co se dá dělat. Přesila je přesila.

Zatím Ahoj Jarda
29.5.2006  

Vzkaz pro Lídu:
Liduš, rád bych jel s Tebou i na Korsiku, ale nevím jestli budu mít čas, neboť v tuto dobu je stavební sezona a dovolená může být ohrožena :-)
Poslední dobou nemám moc času, neboť předělávám byt, a až budeme mít vše doma hotovo, tak se kouknu taky po fotkách z dětství.

Všechny zdravím a ahooooj
Petr O.
30.5.2006  

Dobrá nálada Něco povzbudivého:


Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy,
ale nasere tolik lidí, že stojí zato si ji udržet.

Hezký den, Lída.1.6.2006  

Haló, haló, jsem tady.
Proč nic nepíšete? To vám vadí počasí?
Vězte, že Mirek zařídí, aby 17.6. bylo nádherně.
Víme, že mu můžeme věřit.
(Pozn. red.: děkuji za důvěru....)

Takže:


   Mirku, Evo, Jardo, Martine, Miško, Vítku, Vlaďko, Ivo, Petře, Dagmaro, Edo, Radku, Renato:   

VYRÁŽÍME 17.6.2006 !!!

 Omluveni:
  • Petr Medwěd a Danka - můžou jen závidět, ale my na ně budeme myslet.
Upřesňuji:
  • Odchod z Robinsonky 17.6. ve 12.20 hod. na autobus č. 58 .
  • Vystupujeme u Domu sester a pak pěšky na Smyčku.
  • Tam dorazí ostatní. Tramvají č. 5 dojedeme k Mirkovi, který si nás vyzvedne a tím okamžikem přebírá funkci po Petrovi a bude náš průvodce krásnou bezolovnatou krajinou, kterou tak dobře zná.
  • Jízdenky - po koupaliště platí ostravská zónová. Od koupaliště musíme koupit 13ti korunovou.
  • Prosím, ten kdo bude vycházet z Robinsonky, ať dá vědět, ať víme na koho čekat.
  • Na Smyčce budeme všichni (kromě Mirka) nejpozději ve 13 hodin, tramvaj do Kyjovic odjíždí 13:15.


Těšíte se? Připravujete se? Chcete poslat omluvenky?
Lída
2.6.2006  

Prosím, paní učitelko, já se moc těším.....

Mira
3.6.2006  

Mirečku, děkuji za důvěru. Svačinku ať to doma nebalí, půjdeme na tvrarůžky. Ty jsou moc zdravé, obsahují minimálně hodně vitamínů řady "Bé" a to ty, který jsi ve vývinu potřebuješ. Vyřiď to i ostatním. Jo a vitamínky zapijeme pivečkem, tam je jich taky jako smetí.

Pěkný smutný víkend přeje Lída
3.6.2006  

Hoj bando, těším se a doufám, že opravdu na Mirka je spoleh a to počasí vymodlí.

Pa,pa, Eva.
4.6.2006  

Dneska jsem se vrátil po třech dnech ze Slezské Harty z ryb. Po dobrém obědě jsem si šel lehnout, protože jsem trochu (spíše více) unavený. To jsem ale ještě netušil, že bude opět řádit RYCHLÁ ROTA V SUKNÍCH! Když přišla Vlaďka, tak to ještě šlo, ale po příchodu Míši (Lída už tu byla) jsem byl z toho velmi rychle vyléčen. Ale jinak fajn - ať se holky?! baví, když nemají v neděli odpoledne co na PRÁCI!!(ChiChiChi).

Zatím zdar a na Olovo Tour Ahoj Jarda.
4.6.2006  

Ze života:
Lída, Eva, Vlaďka a Míša jsou spolu zavřené v kriminále na 20 let. Když je pustí ven, tak stojí chvíli před věznicí a pak povídají:
"Holky, sejdeme se večer u Lídy a dopovídáme si to".

Neznámý autor, volně upravil Mirek
6.6.2006  

Neplacená (!!!) inzerce:
Vážení, Miška má doma tři pračky - starou, mladší a včera novou. Kdo má nadbytek prádla, nebo nestíhá, dávám tip, kde to odvézt.

Do blogu:
Jo, dala jsem naši adresu Dagmaře Mrvové, možná se nám ozve. Ptala se na Mirka (nejvíc), žasla, že víme o Radkovi, a Miška jí zajímala taktéž.

Lída
6.6.2006  

Největší sranda je, jak Jarda píše, že přijel v neděli z Harty z RYB, no ale nepochlubil se, že nedovezl ani Ň, kdyby aspoň koupil v Tescu sardinky, ať to není tak blbé, že přijel s prázdnou. No ale opici měl zajisté. A né že bych žalovala, ale musí se to hlásit.

Ahoj, Eva.
6.6.2006  

No bóže, tak jsem trošilililinku hlučnější, při mé podmírové výšce mě musí být nutně aspoň slyšet. Mezi takovou nedělní konkurencí bych neměla šanci. Kam bych to jinak dopracovala? Tak už je to tady, jenom člověk otevře své laskavé srdíčko, mlčí, netlačí se kupředu, důvěřuje, hnedle se nebrání a vidíte: "Budu prát do roztrhání těla celé ROBINSONCE a možná přilehlému okolí!!!!!!!!!!!!!! "
A Jardo, ty mi buď hóóóódně vděčný, že jsi nemohl odpočívat a nabrat sil, neboť nikdy nevíš co tě příště může potkat a tak aspoň díky mé slovní vytrvalosti budeš zocelen. Teď to možná ještě nechápeš, ale ty to jednou pochopíš. Věřím ti!!!!!
Nyní aspoň víš, co budu dělat v příštích nedělních chvilkách volna - DRŽET TI PALCE. To je taky práce a hodně namáhavá.
Ahoj,ahoj - sraz 17.6.2006

Míša (pradlena)
7.6.2006  

Paní učitelko, vy nevíte, že pivo děti nepijí? K dobrému prospívání a dostatku vitamínů pro růst kostí musíme přece mlíčko.

Vlaďka
7.6.2006  

Fůůůj!!!   Pivo je mléko starců!!!

Mira
7.6.2006  

Miško, tak tuto neděli, místo nedělní chvilky poezie ti přinesu to prádlo, jo??? Bydlíš ve 3 patře ,že? Taky bych chtěla mít 3 pračky, 2 ledničky. Nechceš si otevřít sekáč s ojetým zbožím, my se ti tam budem střídat jako prodavači a Jarda by tam mohl prodávat ty svoje tááááááááááááááákhle velké ryby, které chytá na Hartě.

Eva
7.6.2006  

Vladěnko, děvčátko, je jiná doba. Mlíčko už není až tak zdravé.
Míšenko,ty jsi se nějak rozepsala.
Oficiálně se omluvil Eda. Má to povoleno. V září ale jede, jinak jsem mu slíbila zničení jeho hospůdky.

Lída
7.6.2006  

Míšo, můžu donést i barevné. Povlečení už nemám odvahu.

Díky Vlaďka.
8.6.2006  

Beru vše, ceník dodám. Spěchejte, zatím mám pořád 3.

Čau Míša
8.6.2006   Pěkný budoucí víkend, Lída.
8.6.2006  

Za včerejší rychlost uveřejnění našich příspěvků do Blogu, kdy jsme neměly ještě napsanou tečku, a už to tam bylo je ti námi (my baby) udělena pochvala.

Hojky, Vlaďka.

(Pozn. red.: Vřelé díky, bylo to zpúsobeno tím, že jsem byl vyjímečně v práci u počítače a nechtělo se mi nic lepšího dělat)
8.6.2006  

No teda nevím, o jakém ceníku mluvíš? Pro kamarády snad zadara. No abys neřekla, koupíme ti dvojku vína v Kyjovicích. Měj se, vůbec ti to nezávidím.

Vlaďka
8.6.2006  

Děcka, už se těším na další akci, omlouvám se, že málo píšu, ale momentálně nestíhám. Už se na všechny těším, páááááááááá.

Petr O.
9.6.2006  

Nazdar lidi,
jak už psala Lída, chytla jsem moribundus chripkus. Ale já se nedám. Dneska mám v plánu ( po třech měsících abstinence) vypít nejmíň dvě dvojky bílého vína. To mám místo Paralenu, abyste věděli. Huráááááá. Ale jestli mi zítra bude hůř, tak v září budete trpět vy a povinně ho se mnou budete muset srkat. Nebojte - platím já. Cha, cha ...
Jste skvělí a čiňte se, samozřejmě akci "Kyjovice" budu sledovat a bez omluvenky ani nechoďte - Lída by Vám dala. Už jste jí snad poznali.

Přeji příjemný víkend, čauky Dana
10.6.2006  

Danko, tak jak píšeš. Tu Lídu nám byl čert dlužen. Ne, že nás ty učitelky prudily v mládí a my abychom se z toho poučili to ne. Teď to s sebou ještě budeme tahat na výlety a zbytečně se stresovat jestli se chováme (slušně mluvíme, nepijem alkoholické nápoje a případně nekouříme). A bude to jak kdysi, budeme to dělat tajně.
Liduško my ten dozor potřebujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zdravím Danku a spol.

Vlaďka
11.6.2006  

Vy škatule? Vy jste se na mě domluvily? No počkejte ,tak mě pomlouvat. A Mirku, ty to klidně uveřejňuješ a ani mě neupozorníš? No ty taky počkej.
Autority jako je paní učiteka je třeba si vážení vážit na zlatnických vážkách. Já Vám dokážu, že jsem ta nejhodnější, nejmilejší, nejslušnější, nejchápavější paní učitelka. Ale pít mi nebudete na žádné TOUR, jasné????

Lída
11.6.2006  

Hajný je lesa pán...

Přátelé...
Myslím na Vás neustále. Zde důkaz:
Trávil jsem ted tři dny v kouzelném prostředí Nových Plání na Bruntálsku a pokud (což doufám ne) by nám nevyšla chata v Ludvíkově,mám rozdělanou rybářskou ubytovnu.....

Váš přítel a fanoušek Robinson street.
Petr Medwěd Chlupáč.

P.S. To je divné, že se DM neptala po mě.

Foto: Hajnýýý je lesa pááán.....12.6.2006  

No, jako bych to neříkala a první zákaz je na světě. Jak ty kantorky znám, bude hůř. Byla bych pro hlasovat, zda tě vůbec sebou vemem nebo tě raději necháme Na robinsonce. To by si nám aspoň mohla večer až se vrátíme podat informace o životě našich starousedlíků. My bychom udělali něco pro své zdraví a ještě jsme byli v obraze. Ty nám, svým ovečkám říkáš klidně škatule a pak, že budeš nejhodnější, nejmilejší a nevím jaká ještě. Už to je podezřelé. Chtělo by se to trochu zamyslet paní učitelko!!!!!!!!!!!

Vladěnka
12.6.2006  

Ti Petříci to jsou šikovní kluci. Ozvali se nám, napsali nám vlídná slova. To se o Vladěnce říct nedá. Ale já si to s ní vyřídím.
A co nového Na Robinsonce? Vraceli nám přeplatky za vodu - dneska. Stačí? A budou nám dělat nové vchody. Teď probíhala anketa: poštovní schránky tam kde jsou? nebo poštovní schránky na nových vchodových dveřích? To je starost!!! Jo a stříkají trávníky proti plevelům.

Lída
15.6.2006  

Ahoj, už máte cestovní horečku? Já už pomalu jo, už se hrozně těším, že potáhnu dříví do lesa.

Tak čau, Eva
15.6.2006  

No myslím, že nejlíp se půjde naší Ivě, ta prý má už natrénováno, prý byla v pátek na Lysé, tak jsem zvědavá.
Ty, Petře Medwěde, opravu si necháš tuto akci ujít, opravdu si necháš spalovat tím odporným červnovým sluncem své tělo? Víš jak je to nezdravé? Rozmysli se!!!!!!
Radku, doufám, že když se neozýváš, tak že přijedeš, už ti rozestýlám pelíšek.
Vítek má dnes svátek, tak všechno nejjjjjjjjjjjjjjjjjj.

Nazdar Eva
15.6.2006  

Pokud má Vítek dneska svátek - a taky že jo, tak předpokládám, ze bude v sobotu v excelentní formě :-)

Mira
15.6.2006  

Posílala jsem přáníčko Vítkovi - má dnes svátek, a ptala jsem se, jak se těší na sobotu. Odpověď: Díky za přání a sobota? Přemýšlím, že si zlomím radějii nohu!!! Je vidět, že se na nás fakt těší. A my víme, že má na co, že Miško? Kvůli koho to všechno je,že Miško??? No vždyť ty se taky těšíš, že Miško!!! A máš na co, že Miško!!!

Lída
15.6.2006  

Ach jo, tak nevím, nevím, jest-li vyjímečně nebudu následovat příklad svého bratra a nezlomím si také nohu, ale počkám po Vítkovi. Nemůžu si přece zlomit stejnou, to bych se moc opičila. Tato situace se mi nějak vymkla z rukou.

Vylekaná Míša (mějte prosím ohled na mé zdraví a pokročilé stáří)
15.6.2006  

Dnes má sice Vítek svátek, ke kterému mu všichni přejeme, ale Míša má dnes narozky.
Takže za všechny Robinsoňáky všechno nej a ať se Ti daří.

Vlaďka

P.S. Těšíš se na sobotu? My ano.
16.6.2006  

POZOR, POZOR!!!
Je 9.42 hodin a Vítek si prohlíží stránky. Myslím, že s náma bude zle. Ach jo, to je život.
Miško, můžeme ti popřád až zítra? A nožky Vám můžeme zlámat na místě. Tobě i bratrovi. Nebo že by ti je polámal sám Vítek? Uvidíme.
Vidíte, že na toho Mirka je fakt spoleh. Po všech stránkách. Ahojte zítra, hlavně Miško a Vítku.

Lída
16.6.2006   Medwěd - tuleň

Přátelé, zítra v době konání akce Lhotka Tour se budu měnit z Medwěda na Tuleně (viz foto).
To neznamená, že na vás nebudu myslet....
A Mišce taky přeji všechno nejlepší.....

Sakra, nějak mi to začíná být líto, že s Vámi nebudu.


Petr-MedwědStrana 11

< Domů   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11