Blog


Strana 77

< Domů   Archiv   71   72   73   74   75   76   77  


5.4.2016

Zdravím všechny kamarády a všem připomínám,že v pátek 15.4. dopoledne odjíždíme opět výletově na chatu na Ostravici ,abychom oslavili kulatiny Dáši a Vlaďky..Nezapomeňte si vzít plavky,abychom si po výletě parádně odpočinuli.Pěkné počasí je samozřejmě objednané a dobrou náladu si taky nabalte.Už se těším a jestli chcete poradu před,ozvěte se.
Ahoj Eva

12.4.2016

Kamarádi.
Jelikož stav mého zdraví je velmi chatrný a při medikaci, kterou beru nelze požívat tekutiny s obsahem alkoholu tak vás na chatě navštívím v sobotu odpoledne na kávičku. Nebudu tam spát jen se s vámi trochu potěším a pojedu zpět.

Petr.


13.5.2016

Tak jsem se konečně dostal k fotkám z Ostravice.
Jsou tady:
Fotky mají po rozkliknutí popisky,ale trvá vždy asi vteřinu,než se načtou,stačí klikat na otevřenou fotku a bude se to posouvat.V případě nejasností volejte Jarouškovi.


16.8.2016

Vážení přátelé,
jelikož se k popisu akce nikdo nemá,tak teda akci "Staré časy" ve zkratce popíšu já,abychom časem nezapoměli,kde jsme všude byli a co vše jsme zažili.Jarda fotky už poslal,tak teď popisky.
Po té,co jsme se seřadili na značkách jsme vyrazili směr Bravantice,kde jsme obdivovali zámek,který bohužel asi už má svou slávu za sebou,ale za to zámeček v Bartošovicích má co ukázat ,i když jen omezeně,ale přece.Další nádhernou záležitostí už 3 zámek v pořadí,byl zámek ve Studénce,škoda,že v době našeho výletu byly památky otevřené jen o víkendech,mohlo to být zajímavější,po vzhlédnutí zámku ve Studénce jsme se přemístili do Nové Horky kde nás čekal také krásný zámeček,sic momentálně prázdný,ale díky panu správci jsme mohli vidět zevnitř kapli a také reprezentační místnost,nádhera.Po absolvování této trasy jsme řádně vyhládli,tak jsme se stavili v Příboře,kde jsme obdivovali půvabné náměstí a posléze vybrali hospůdku,kde jsme si nacpali břuchy a pokračovali na chatu na Ostravici. Tam už jsme jedli,pili hodovali po zbytek víkendu,protože Dáška a Vlaďka slavily své P A D E S Á T I N Y.Museli jsme se také občas projít,jinak bychom to neměli jednoduché.Po cestě zpět do Ostravy jsme to vzali přes skokanské můstky ve Frenštátě a taky stezku v korunách stromů jsme samozřejmě nevynechali,pak jsme se stavili v Rekovicích a pak jsme celý víkend uzavřeli v Klimkovicích,kde jsme předali Danku Zdenkovi a rozjeli se do svých domovů.
Všem zůčastněným děkuji za ůčast,byl to zas jeden fajn vikend a holkám, Vlaďce a Dášce ještě jednou přejem mnoho zdraví a pohody do dalších let a dík za oslavu Eva.


Tak a další akce jen tak je tu,
v pátek vyrážíme na hrad Jarduš,v sobotu vyrazíme na výlet na zámek Lešná,který taky uz zažil znovuvzkříšení a je nádherný,pak to vezmem přes Valmez,tam je taky na co koukat,tak se vrátíme až v podvečer ,no už se těším.Jako účastníci zájezdu jsou přihlášeni Jarda, Eva,Vlaďka a Miška,Peťa přijede na kafíčko,a zatím více přihlášených není,někteří jsou už omluveni.Už se těším na grilovačku i na celý víkend no a i na vás teda.
Čaute Eva
No a já budu na tom Vašem sabatu zase opuštěn a ponechán napospas osudu.Snad to ve zdraví přežiju a čarodějnice mě neuhranou.


4.10.2016

Tak a je to zase tady.Máte dost času na přípravu,spát se bude samozřejmě na chatě.Každopádně potřebujeme s Evkou vědět,kdo pojede určitě.
Je to fakt důležité !!!!!
Jarda


5.10.2016

Jarynku,jedu.Už se moc těším.
Míša


Já už se těším,ale doufám,že jedem všichni.Jak to ,že zas nikdo nenapsal hodnocení minulé akce??? Já psala minule.
Eva


8.10.2016

Ahoj, snad vše zařízeno pes,služba i propustka,proto se hlásím na výlet.
Vlaďka


8.4.2017Hola hola pozor pozor,
je čas oznámit,že už i nejmladší člen naší klaky Jarda,se překulil mezi nás padesátníky.No moc se mu to nelíbilo,ale co naplat Jardo,zub času nezastavíš a ty šediny taky ne.,chi chi chi.
Proto ti přejeme mnoho najetých kilometrů tvým životem ve zdraví a pohodě a snad i v dobré náladě.
Eva a spol.


Tak jsem moc rád,že jste se toho dožili hlavně Vy!!!Děkuji za přání a v květnu to oslavíme.
Jo ženské - nezapomeňte si vzít plavky,budete mi dělat striptýz(musím ale vypít hodně rumu).


10.4.2017

No Jaryne,s tím rumem to zas až takový problém nebude,ale proč plavky na striptýz,to se nosí krásné prádélko,ale to mám budeš muset pořídit,když toužíš po takové věci.Chichichi.
Čus Eva
No nasrat,ještě prádlo budu kupovat!!Já si prostě sednu a vy se starejte.A běda Vám,když se mi to nebude líbit(......!!!)


18.5.2017

Ahojky,
o víkendu jsme oslavili poslední narozeniny našeho nejmladšího člena.V pátek se podávaly grilované ryby se zeleninou a grilovanou kukuřicí.V sobotu ráno jely holky do muzea a já s Dankou jsme měly dozor nad přípravou kotlíkového guláše,kdyby nebyl dodržen správný postup, zakročíme. Nebyl důvod,protože jako vždy Jarynův guláš bez chyby.
Odpoledne přijel Peťa a vypukly oslavy.Gratulace, předání dárků,které byly posléze zničeny tzn. oslavenec si neumí dárků vážit.! Jídla bylo pro celou ulici, výborné a bylo po dietách. Na sobotu nebylo objednané počasí,neděle nám to vynahradila.Přijela jsem se spálenýma rukama.
V neděli jsme po dopolední procházce, obědě a úklidu přivítali Petra,který byl tak hodný a nabídl nám odvoz,adostaly jsme my holky krásné kytky ke dni matek.Tímto ti ještě jednou děkujem,potěšil si.Při odjezdu jsme dostali výslužku a zase se poroučeli domů.
Nikomu se nechtělo,bylo super a Jarynovi velký dík.


Děkuji všem zůčastněným za gratulace,dárky a milou společnost a hlásím,že dárek je díky Evce již opravený a já se tak můžu spokojeně tulit a nikdo mi do toho neremcá.Jenom menší problém nastal - mám malý byt a tak nevím KAM S NÍM!!
Tak zas někdy na Jarduši,ale už jen při sucharech a nějaké dietní rybičce.Potom ty Vaše organizmy a chabé tělesné schránky jenom trpí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Strana 76

< Domů   Archiv   71   72   73   74   75   76   77   Další>