Blog


Strana 74

< Domů   Archiv   71   72   73   74   75   76   77   Další>  


26.8.2013

Čtu tady, že Robinsonka opět pařila!
Prý neviňátka
Byl tam i Honda Steel..Red Devil..
I náš malý neposeda
Adrenalin stříkal..
Všechny vás mám rád..

Medwěd..


28.8.2013

Vážení,po té,co si Jarda pořídil nový moped, hned v pondělí měl premiérovou jízdu na Fifky,dopadla skvěle,10 minut jízdy,super.
V úterý měl další premiéru,v disciplině let s mopedem na bok,dopadlo to hůř, má naraženou nožičku,ale to by nebylo tak hrozné,ALE odřený láček na mopedu,
to je auvinka,tak jen aby jste měli přehled,jak se Jarynkovi daří.
Pa pa Evka
Tak zaprvé - NENÍ TO MOPED!!!!!!!!!!!
Za druhé - To si spolu vyřídíme!!!!!!
Za třetí - NOŽIČKA NENÍ NARAŽENÁ ALE PŘERAŽENÁ,ALE TEN LAK MĚ FAKT SERE!!!!!
Za čtvté - MY MOTORKÁŘI JSME ALE NA TAKOVÉ DROBNÉ ŠŤOUCHANCE ZVYKLÍ,TUDÍŽ SE AŽ NA MRTVOU EVU NIC NEDĚJE!!!!!


29.8.2013

Ahojky,tak jak to vypadá moped ve vínové barvě asi nestihneme,tak dej vědět jakou barvu mají chujky vyhlížet,abychom tě nepřehlídly.Teď si nemocinkaný tak to asi tak rychle nevyjedeš!!!
Zdravím všechny a opatrně  Vlaďka
Nemocný nejsem,nějaký pád mě nedostane,jsem jenom uhranutý od nějaké ježibaby,ale jezdím dál,láček je sedřený jen na jedné straně,tudíž druhá je OK a NENÍ TO MOPED (NESER)!!!!!!Zítra jedu na chatu,můžete přijet grilovat,kdo chcete

29.8.2013

Ty brďo,Ty jsi ,ale jelito ! Co na to sedáš,když neumíš řídit  jednostopé vozidlo ! Ještě že je to moped,jinak bys dopad hůůůůůůůůř !!! 
Tvá milující a soucitná kamarádka Míša
No to je hezké,celý týden chodím k šamanovi,aby mě zbavil prokletí a jenom otevřu email a je to zpět.Kdy že se pálí čarodejnice,zítra jedu tankovat,tak jestli nemám vzít trochu benzínu navíc????Vy jste to ještě nepochopili???Hondičku jsem vyzkoušel,helma mi sedí a tak jsem musel vyzkoušet,jestli na tom oblečení,co píšou je pravda.Takže v tom byl úmysl,abych zjistil oděr a otěr svého oblečení no a bohužel se k tomu nějak nachomýtl můj láček na Hondičce,no prostě CHUJKY A KOKOTKY !!!!!!Tímto uzavírám kauzu Honda a raději vymýšlejte další akci a hlavně bez alkoholu a MICHALKY,ale nejdřív musíme dát závod,kdo je rychlejší - Honda nebo koště!!!!!


4.9.2013

Ahojte,ještě jednou přejem Dance hodně zdravíčka a pohody a děkujem za příjemné chvíle strávené společně ve Větřkovicích a pak v neděli na Hartě. Snad ses s námi nenudila a bylo ti veselo.Také dík Peťovi za fajn místo, které našel na ubytování.
Eva

4.9.2013

Ahoj Jarynku,už jsi zdravý?Co fotečky,pořád pátrám a nic!Konečně chci poděkovat Evě za skvělý výlet lodí.Byla jsem nadšená.DÍKY.
Míša
Fotky budou jen pro vyvolené A TY TO NEBUDĚŠ!!!!!!Najednou Jarynku a před týdnem jsi mně uhranula a otrávila.Ale vážně,fotky budou,ale až to zpracuju,teď momentálně nestíhám v práci a hlavně nevím,kde jsem je uložil.Ale škarohlídy můžu ubezpečit,že si vzpomenu!!


5.9.2013

Zdravím....  
Snažím se najít osůbku jménem Jana Navrátilová [nováková], která bydlela tak v roce 1995-1996 i s rodiči na čísle 1643 v 9. patře [tuším] a tímto bych Vás chtěl zdvořile požádat, zda-li by bylo možno nějakým způsobem tuto osobu kontaktovat.  
Vzhledem k tomu, ze již v CR nežiji, je zjistit jakýkoliv kontakt celkem nemožné. Velmi by mi to pomohlo.  
Děkuji za jakoukoliv odpověd.  
S pozdravem
Roman Gresek
--  roman.gresek@aol.com
Moji milí,toto mi přeposlal Míra,tak teď se můžou Ty naše drbny a policajtky předvést a jsem zvědav,jak to dopadne.Tak šup,šup,ať to odsejpá jinááák......

5.9.2013

Fuj tajbl vespolek

Události posledních dní nabrali na obrátkách.Tak postupně.
Jak jsem již psal akci,ve Větřkovicích hodnotím velmi kladně především ubytování a řidič toho hnědého vozu značky YETI byl sqvělý. Ale Dančiné jídlo bylo mňamkózní.

V sobotu si tak lelkuju a napadlo mne zajet za Jardou na chatu. Vlaďka nadšeně souhlasila. Míša trávila medový víkend s manželem. Dudánci opět nemohli. A Evu jsem stáhl z Chorvatska. Přepadovka se nekonala,neboť to někdo Jardovi vyslepičil. To,jak Petřík zmatkoval při jízdě tam nebudeme rozvádět,neboť už jsem starší pán a někdy,opravdu jen někdy a výjimečně mi to nepálí. Když jsem čekal na Evu před nemocnicí,tak jsem ji poslal sms už jsme tu. Omylem jsem ji poslal Jardovi a ten chudák seděl hodinu před chatou navoněný vymydlený a očekával svojí holčičku. Ale dojeli jsme v pohodě.
Jarda udělal oheň. Já obskakoval děvčata no byla super pohodička a zábava.
Nějak se mi ty naše akce čím dál tím více líbí. Ony byli asi vždycky super, ale já si nic po hodině po příjezdu již na nic nepamatoval. (Ano Vladi pil jsem rychle) .Pozdní odpoledne skončilo rychle a nastala tmavá noc a já jen při odjezdu viděl ve zpětném zrcátku ten Jardův plachý pohled osamocení...Jelikož jsem měl vycházky celou noc tak jsem se snažil k některé s děvčat vnutit. (Jardo už vím proč jsi pil kávu u Vlaďky na parkovišti)Vlaďka i Eva mi nabídli, že s nimi můžu jít vyvenčit psy.Tak a bylo vymalováno.


V Pondělí sms Jardovi je špatně.Okamžitě jsem zalarmoval místní pohotovost a pak se dozvěděl, že naše grácie(Eva,Vlaďka,Míša) nechali Jarouška trpět v ukrutných křečích a zimnicích a poťouchle se tomu smáli a i když i Danka se přidala..tak jsem se nedivil co se stalo dnes ráno.
Vezl jsem Jardu pro jeho miláčka na Jarduš a po cestě mě požádal,abych zastavil u hřbitova, kde ho čekal hrobník.Jarda se ho ptal jakpak se kope hrob a kolik by stál troj-hrob. Když se vše dozvěděl tak s potutelným temným smíchem přišel do auta a říkal: "první jde Michala" což jsem nepochopil, ale čuju za tím něco divného.Tak mě napadla slavná věta: "otec byl toho večera neklidný". No
netěším se na příští akci.Při odjezdu jsem si všimnul, že Jarda dělá něco za chatou a zatnulo mi.
Tohle jsem viděl:



Jelikož nebudu čekat, že se Jardovi zase někde zatoulají fotky tak fotky z návštěvy naleznete tady,stačí jen kliknout http://pmedwed.rajce.idnes.cz/Prepadovka_Jaryn
jméno : robinsonka
heslo : honda

Váš Medwěd


5.9.2013

Takže první série fotek je tady:
Druhá série v jiném podání zde:


14.9.2013

O jé strejda Jarda začíná být u nás oblíbený, je třeba to utnout hned v zárodku.


14.9.2013

Ahoj děcka.
Ne, že bych byl takový spisovatel, ale jak řečeno s klasikem "Furt se něco děje"
Dneska jsem vezl Evku na autobus do Chorvatska. Všechno vám to jednou vylíčím osobně neboť zase byla "hlína" tak alespoň foto reportáž naleznete
zde:http://pmedwed.rajce.idnes.cz/EvaChor

jméno: robinsonka
heslo: honda
Medwěd


21.9.2013

Ahojte,
tady máte menší důkaz,že ten Petr s těmi hrobečky nekecal,jenom strany si trochu popletl


21.9.2013

Mojí milí,

jelikož se na Jarduši odehrála velice mimořádná a ojedinělá akce,tak je tady velký důvod na nějakou oslavu nebo něco v tom smyslu.Pokud máte zájem,tak se podívejte na ony důležité změny a tedy i důvody k týdennímu veselí a bujarým oslavám TADY:
Možná pochopíte důvod mojí velké radosti a spokojenosti.A to nemluvím o tom,že jsem si taky opravil kotel a topení,ale ve srovnání s touto událostí to je nic.
Mějte se hezky Jarda


27.9.2013

Ještě že jsem toho Jaryna opustila,jinak by to nikdy nebylo.
Jinak ještě jednou Petříkovi děkuji za odvoz do Chorvatska a Jardovi taktéž za doprovod, už jsme doma,bylo suprově,úžasně a božsky a taky super zhodnocená akce z Větřkovic.
Akce "VODA" bych navrhovala 1.2.3. listopadu,ale 1.t.j.pátek po práci.co říkáte???
Čau Eva


30.9.2013

Ano,Jarouškovi /i když mě vytočil/ tu vodu pokřít půůůůůůjdu.Jo?

To by šlo,už si píšu na 4.11. dovču.Co jídlo ,máme něco vozit,nebo se nakoupí?Jarouši,tyjsi ale pilňátko,ty fakt ty baby nepotřebuješ.
Míša
Jestli si fakt někdo myslí,že to,co se stalo jsem udělal úmyslně,tak to potom budu vytočený já,ono se stačí podívat na číslování fotek a každému musí být jasné,že to nebyl úmysl,taky mě docela naštvala vaše mejlová korespondence s Petrem,kterou jste mi poslali.Já byl v té době na horách a nemohl s tím nic dělat,ale jakmile jsem se dorval k netu,hned jsem to napravil.Tímto se zároveň dotyčným omlouvám,ale znova opakuji,byla to nešťastná shoda náhod.

7.10.2013

Dobrá ,ty nešťastná shodo okolností,odpouštím Ti a nevztekej se.
Doufám,že na akci " VODA " budeme mít každý svou napuštěnou vanu, ať si tu tvojí práci náležitě vychutnáme./na jejím okraji počítám se svíčkami, rozházenými okvětními plátky růží a samozřejmě šampaňským s jahodou/        
Míša
No jistě!!!!Svíčky budou,ale jinak,než si myslíš,Kolem tebe rozhážu ještě plátky salámu,ať přilákám divou zvěř a to šampáňo si vychutnám,jelikož budu zapíjet Tvoji skuru!!!!


7.10.2013

Ahoj akce voda se samozřejmě velmi rád zúčastním v každém termínu. Jinak kolem té fotky je mnoho povyku pro nic, již se to vyřešilo tak nač kopat do mrtvol.
Jinak děkuji všem mým kamarádkám z Robinsonky,které jsem pozval na den otevřených dveří do svého studia. Je fajn, že jste mě přišli podpořit.
Chlebíčky teda sežrali cizí víno vylopali taky.
Medwěd.


7.10.2013

Rychle,nemám čas!!!!!
Akce voda se nekoná 1-3,ale je to až 15.10.-17.10. a to z důvodu Svatomartinské pouti ve Frenštátě,už se těším na vařonku,svařák a jiné lákavé pochutiny a nápoje.A těch dobrot,co tam bude!!!!
Takže přesuňte plány kousek dál a nekecejte,jinak uvidíte!!!!!


8.10.2013

Zdravím všechny,
koukla jsem dnes na stránky - Jardo, zřejmě máš chybu v termínu další akce. Můj syn "Martin" má svátek v listopadu (11), ale na to už jsi asi přišel. Jestli se nic nestane, tak bych s váma jela. Nebude už ale sníh?
U nás byla minulý týden rána bílá a zima jako v psírně. Mějte se moc fajn.
Dana
Neboj,nespletl jsem se,to je pouze Jarmark a zamykání hor,a to je 15-16,a pečou k tomu i v rámci soutěže svatomartinskou husu.a co se týká sněhu - mi sníh nevadí a ohřívat se budeme vařonkou a svařákem a na chatě,když neproběhne zase pokus o mou likvidaci jedem,tak možná zatopím,ale nevím,jak tam dostanu uhlí??

8.10.2013

Ahojky,má účast  na akci voda zatím s otazníkem ,ale jinak se těším na ty okvětní lístky, mám si vzít župan kdyby náhodou?
Zdravím všechny Vlaďka
Vem si ssebou raději takovou bílou gumovou zástěru,co používají na patolce,ať se neumežeš od krve,která asi poteče proudem


8.10.2013

Jak dostat uhlí na Jarduš? Kdyby jste nedělali pičoviny mohl jsi ho mít na zápraží !!!
        Neboj kdo tě vždycky zachrání? Tvá věrná..      Medwěd ????!!!!!


13.10.2013

Jelikož jsem byl hodný,což jsem vlastně pořád,tak jsem měl další premiéru ..

A na chatě to tentokrát vypadalo jako v pohádce,tohle tam vyrostlo ..
Jenom je škoda,že v listopadu už bude asi zima,ale nevadí,i když někomu,kdo si žádal koupel při svíčkách to asi trochu vadit bude


16.10.2013

A že bychom si udělali smaženici-,já si nedám,ale vám ji ráda udělám.Peťo, Jaryn už mě s tím uhlím taky štve,furt něco kope a furt něco jiného než má.
Eva
Jéééé,to zas bude veselo,ty si smaženici dávat nemusíš,jsi jedovatá dost a to,co kopu je hádej co???Ano,tvůj a váš hrob a už je tam cedulka - mužům vstup zakázán !!!!

23.10.2013

Bando!!!!
Na příkaz jedné málo venčené osoby musím domluvit na pátek 25.10.2013 sraz na Alšáku(jako vždy) v 17:00.Čekám hodinu jako vždy na určitou osobu(že Michalko) a pak se jde na pivčo,ale nevím kam,to se rozhodne až na místě.

PÁTEK 25.10.2013 ALŠÁK V 17:00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


24.10.2013

Jaroušku,přiznávám,bydlím blízko a jedinkráááááát jsem se spozdila. Co ? Popletla jsem totiž hodinu příchodu na Alšák. No.
Míša
A máme další mediální HVĚZDU. Tu tu túúúúúúúúúúúúú je to Medwěd. Noviny 2+5. Mám je schované. Už mi to hlásila i Dáša z Robinsonky,náhodou jsme se potkaly na poliklinice.

1.11.2013

Dudane!!!!

Všechno nejlepší ke Tvým narozeninám,hlavně zdraví a hodnou manželku.(nemáš náhodou taky 50???).
Snad se někdy sejdeme a společně to oslavíme !!!


5.11.2013

                                                        
Před-Martinské odpoledne - pátek 15. 11. 2013 od 14.00 do 22.00 hodin - náměstí,soutěž o nejlepší vařonku - pouze občerstvení a pochutiny

Martinský trh - sobota 16. 11. 2013 od 8.00 do 17.00 hodin - náměstí,lidová tvořivost, občerstvení, pochutiny, spotřební zboží
Neděle 17.11.2013 - Po-Martinské pumpování žaludků a úhrada škod a ostud.


To zase bude v álejích... MEDWĚD


13.11.2013

Hodně zdraví a štěstí Dáši Dudanové k jejím narozeninám


14.11.2013

Ahoj kamarádi,
protože jsem udělala vše pro to,abych mohla s vámi na víkend a snad to klapne,chci se zeptat Evičečky jak s povlečením? Bereme svoje nebo bude FN. Já už se tak těším ,že vypadnem,zasmějeme se,vypnem a nabereme síly na předvánoční shon .Jo a Peťo ,jestli pojedeš svezeš mě ?
Děkuji Vlaďa.
No proto!!!!  


15.11.2013

Dášce a Dudanovi přejem zdravíčko a lásku do dalšího roku.
Těším se na odpoledne,až se všichni uvidíme na Hradě Jarduši.
Pa ,pa,Eva

21.11.2013

Ahojky, děkuji Vám všem za krásný víkend. Bylo supééér!
Dana
No to zas je román!!!!!

21.11.2013

Petrovy fotky z chaty jsou tady: http://pmedwed.rajce.idnes.cz/Chata_17.11

jméno: robinsonka
heslo: jaryn

Po super víkendu s vámi mě čekalo v pondělí ráno před domem toto překvapení.A pak nemám být na hlavu.

Ty kola jsou nějaké divné,ale možná to je tím foťákem,na druhou stranu má asi někdo jiný hezkého ježíška.

Když se to umí tak je to paráda stojí za shlédnutí: https://www.youtube-nocookie.com/embed/Dxy4n0UT82o?rel=0
Medwěd

2.12.2013

Jelikož se blíží Vánoce a konec roku,tak dávám návrh na tradiční rozloučení a třeba návštěvu Vánočních trhů s následným posezením a to třeba i u mne,nebo jen v hospůdce.Tak se rychle vyjádřete,co vlastně spácháme.Datum je 20.12.,jinak jsem bohužel pořád v práci.


3.12.2013

Ahojky, za mojí osobu se rozloučení  se starým rokem ráda zůčastním.
Vlaďka


3.12.2013

S termínem souhlasím, mám sice tu naši odpo od 9 hod. do 17,30 hod.,ale vezmu si NV a maximálně příjdu o chvilku později.
Jaroušku,kde jsou fotky z chatičky?                  
Míša
Neotravuj!!!!Jestli budeš poslouchat,tak je určitě uvidíš.Já teď opravdu nestíhám,musím dělat vánoční úklid,leštím všechny skleničky a sváteční porcelán,peču,chodím chytat kapra - přece ho nebudu platit a ještě ty debilní směny.Ale to hlavní jsem se stejně nedozvěděl - co podniknem a kde???


4.12.2013

No, ty si tak šikovný,můžeš se stavit! Skleniček a porcelánu na cídění mám dost a kapra taky potřebuji.Mám se zeptat jestli se bude i bruslit?S tím úklidem to moc nepřeháněj,mohlo by tě do toho 20.12. jebnout a kam by dal Ježíšek ty dárky.
Pa,pá těšící se Vlaďka.
Tak když jsem přežil víkend na chatě s Váma,tak už přežiju všechno a co se týká úklidu,to by jste měli spíše vy nařídit svým dcerám,ať jdou hodnému Jarouškovi sami uklidit a napéct a navařit a udělat vše,co mi na očích uvidí!!!!A o bruslení nevím,kdo by chtěl skotačit???


4.12.2013

No nevím, co v té cimřičičence 1+1 tak leštíš a uklízíš?Doufám,že nám teda 20.12. přineseš ochutnat vlastnoručně upečené cukroví,když tě ty vánoce tak berou.
No, půjdeme na ty trhy,opět tam něco dobrého pobumbáme,no a pak se vnutíme do nějaké volné hospůdky.Tož takový je můj návrh.
Zlobivá Míša
Zas ten chlast,jsem zvědav,kde budeme shánět místo????Ale u mne to je jedno,jelikož mě vždycky pohodíte někde do kouta!!!!


11.12.2013

Tak jo,už se těším na svařáček,no ne  že to bude jak ve Frenu,jak nemocní osli.K Jardovi půjdem až bude víc času a nebude tak hektický čas.Tak ahojte
Eva


Fotky chata

17.12.2013

V pátek 20.12.2013 sraz naproti Elektře a to v 17:00

Místo styku je tady


18.12.2013

Přátelé pátečního ťapkání po stáncích s vámi se nezúčastním. Přeji vám tímto hezké vánoce a těším se s vámi na příští rok.

Medwěd


18.12.2013

Přejeme Vám všem pohodové Vánoce a do novém roce pevné zdraví a jen to dobré.
Vozňáčci

Bohužel není obrázek,jelikož nelze vložit na stránky,je to nějaký formát,co je nad mé síly-Jarda

19.12.2013

Přátelé moji, přeji Všem hezké vánoční svátky, ať máte čas na pohádky, ať se na Vás štěstí směje, ať Vás láska stále hřeje, ať Vás úspěch provází i v roce, který přichází...


Dana

V pátek nedojedu, ale budu na Vás myslet - chacha..


19.12.2013

Všem kamarádům přeji pohodové vánoce,štěstíčko ,zdravíčko a pohodu v Novém roce.

Vlaďka


21.12.2013

Páteční návštěva Vánočních trhů proběhla vcelku poklidně,ale ten začátek tomu nenasvědčoval.
Po mém úsilí,ohledně srazu u Elektry a trápení se s plánkem,aby náhodou nikdo nezabloudil jsem tam stál sám.Vlaďka s Míšou se rozhodly místo setkání změnit,jelikož si přivezly zadky autem a přece nebudou chodit jinam,
ale kdyby to byla hospoda,to by byla jiná - to by se tam i doplazily,ale budiž.Počkal jsem na Dášu - o 10 minut později se přece může,ale já necítil nohy a nebylo to smradem nýbrž zimou,ale to jsou ženské,dochvilnost žádná.
Přesunuli jsme se na druhé místo srazu,ale tam nebyl nikdo.ještě,že jsem takový kliďas a mírná povaha.Asi po hodině jsme se všichni potkali a od té doby mě bolí hlavička,jak furt mluvily a mluvily,ale což,dlouho se neviděly.
Po příjemném posezení v hospůdce a spasení Jumbo pizzy jsme se díky Haničce a nafukovacímu autu od Vládi dostali všichni ve zdraví domů.Jsem netušil,že francouzi umí vyrobit variabilní auto,jelikož nás tam jelo 6.

Tímto Vám všem přeji Hezké a pohodové svátky,bohatého Ježíška,těm dvěma kopretinkám
( Vlaďka a Míša ) konečně nějaké vnouče a Šťastný a veselý Nový rok.Ale co je nejdůležitější - HLAVNĚ ZDRAVÍ.

A na závěr trocha foteček zde:


22.12.2013

Jardo promiň,ale já tam u té Elektry byla s tebou,ale je úžasné,že jsi mě z tohoto setkání úplně vyrušil,což mi odpusť,ale to se nehodí., Kdyby nebyly ty fotky,tak  bych ti i možná i věřila.Ještě ze ty jsi takový dobrák.
Jinak všem příjemné prožití vánočních dní a do Nového roku pevné zdraví, kousek štěstí,hromadu optimismu a neomezené pozitivní energie přeju já a
Tamíček

Tebe jsem si tam dotáhl raději sám,jinak by to dopadlo stejně  a odpouštět se nic nebude.A navíc jsi byla navlečená jak hlubinný potápěč,tak Ti to bylo jedno ---ha!!!  


23.12.2013

Vánoce u mne,ale ten stromeček je v nepoměru k tomu dárku

Jarda


                         31.12.2013

Děcka,tak zítra vykročte PRAVOU NOHOU,aby ten další rok byl aspoň tak dobrý ne-li lepší.
Všem kamarádům přeje Vlaďka.


Za rok se těšte,to bude teprv fičák!!!!!Zatím se mějte hezky a každému pořádnou kocovinu přeji,ale hlavně zdraví a sílu na Jarduš a jiné akce.
Váš všemi milovaný,úslužný a ůsporný Jaroušek


2.1.2014

Ty můj nejmilovanější a úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný Jardolíne ( smích ....).
Na akce se fakt těším.
Já jsem trošku  ( hodně ) pomalejší ,taky Vám všem hodně zdraví a spokojenosti v Novém roce.
Míša
No ty v..e,na nový rok mě může nastartovat jen jediná osoba,neříkaj Ti doma BLESKU !!!!!  To se mi snad zdá,ona se snad teprve teď probrala .
Co jsem Vám říkal - NEPIJTE a hlavně ne RYCHLE!!!!!


2.1.2014

Jarynku,v sobotu jsme byly s Kristinou na kapelu Úspěch v Garáži.Vzpomínali na Filipa,že letos bude mít " 5o let ".Budou dělat koncert na jeho počest,
nevím kdy.Co ty na to?Pohlídáme termín a půjdeme?
Míša
No tak to nechám na Tobě,hlídej a neremcej,napiš a půjdeme třeba na kraj světa,ale už bez alkoholu,pak Vám je.e?????Sakra,co to píšu,Vy budete bez,jelikož já jsem rozumný a piju opatrně a s rozvahou!!!!!
Jinak tato zpráva bude už na nové straně,ale až bude více času.


Strana 74

< Domů   Archiv   71   72   73   74   75   76   77   Další>