Blog


Strana 72

< Domů   Archiv   71   72   73   74   75   76   77   Další>  


17.3.2012

Ahojte,
do Krhové letos jet bohužel nemohu,protože budu v Rakousku,ale budu se těšit na 1.červen na Ostravici.
Čaute Eva


17.3.2012

Mojí milí.Mám pro Vás velmi špatnou zprávu.Všichni Ti,kteří se těšili na jarní úklid na chatě,můžou uklízet tak max.doma.Včera jsem se dověděl,že nám na chatě kompletně vyteklo topení,takže ve sklepě ze stropu kape olej.A to znamená jediné,že se nedá topit.Takže na chatu jedině se spacákem do zimy a nebo,až bude tepleji.Já tam musím nejdříve zajet a zjistit,co se vlastně stalo a opravit to.Tudíž jarní úklid se nekoná,jedině,že Vám nebude vadit zima.
Zdrcený,nasraný a smutný Jarda


7.4.2012

Veselé Velikonoce, hodně sluníčka (ale bohužel někdy jindy) a bohatou pomlázku přejí
Vozňáčci


7.4.2012

Já Vám přeji taky Veselé Velikonoce a těm naším ŽENÁM hodně mokré velikonoce,a buďte rádi,že jsem v práci,tentokrát bych si Vás opravdu vychutnal,ale snad jindy.Takže chlapi,zmlaťte je i za mně!!!
Ahoj Jarda


7.4.2012

Hezké velikonoce všem.

Medwěd


8.4.2012

Všem veselé svátky a konečně atˇje už jaro.
Eva

13.4.2012

Tak mám pro Vás a hlavně pro Dudana jeden nápad,co dělat v červnu na Ostravici.No není to nádhera,ale nesmí se u toho asi moc pít!!!Chceš se dovědět více? klikni si zde !!!
Je to trochu horší kvalita,ale dá se,pokud chceš lepší kvalitu,na netu se dá najít pod názvem "kolo smrti".Pokud nepůjde přehrát,stáhni si to třeba na plochu a pak přehrej.
Jarda


15.4.2012

Tak Jardo,zábava na Ostravici výborná,ale každopádně a myslím,že ostatní členky dámského klubu budou se mnou souhlasit,že začneš ty,pak ostatní členové mužského týmu a pak se uvidí,co bude dál.Domluveno a protesty nepřijímáme,že holky????
Čauky E.


15.4.2012

No není problém,ale musíte být ode mne hodně daleko,neboť budu asi blinkat.Jinak poslušně hlásím-Chata uklizená,kotelna je připravena na další nájezd Dudana(tam už má vlastně zakázaný vstup),gril je oprášen,povlečení vypráno a vyžehleno,ale topení není ještě spraveno,nejsou lidi a sám to nezvednu.Takže až bude tepleji,můžeme uspořádat grilpárty.
Jarda


17.4.2012

Přátelé po týdenním pobytu v balnici jsem již v plném provozu přípravy na Krhovou a proto se ptám jede letos někdo? Jestli ano tak jestli tam budete spát a jestli po oba dny ( čt. na pá. a pá. na so.) nebo jen z pá. na so. Nepříznivá ekonomická informace je, že letos je ubytování v hotelu Apolo, kde na jednoho stojí jeden nocleh se snídaní kolem 500,- Prosím informaci do tohoto čtvrtka (19.4.) Bližší info na www.krhova.com
Všechny zdraví Medwěd.
Jinak Jardo video super.těším se až nám s Dudanem předvedete práci s kruhy


17.4.2012

Ahojky,já se určitě nezůčastním,protože musím do práce.Proto těm ,kteří pojedou přeji hezké počasí ,dobrou zábavu / pobavte se i za mě/ a moc se neopijte.
Vlaďka


17.4.2012

Eva nejede,Míša nejede,Vlaďka nejede.........
Ruším tedy akci Krhová a snad se uvidíme na Ostravici......
Medwěd...


17.4.2012

Jarda taky nejede,neboť nemá volno,ale problém je v tom,že se ozval Dudan a potom už nikomu nedal vědět,i když jsem mu říkal,že to spěchá.No jo,to je náš Dudan.
A taky si myslím,že se uvidíme dřív než na Ostravici,nebo grilování nebude???A na kruzích si zacvičíš i Ty,Petříku,přece se nebojíš!!!!
Jarda


29.4.2012

Ahoj děcka.Jaryn si stěžuje ,že nikdo nepíše tak budu sbírat body a ne puntíky. Co Vozňáčci,jsou ještě celí? Mirku a Petře přejeme Krásné narozeniny!!!!  Kdyby šel někdo na pivko tak si na mě vzpomeňte. Já už se tak těším na Ostravici,zařizujte dovču.
Vlaďka

29.4.2012

K narozeninám všechno nej a Vraníci nějak zlobí,neozývají se,co se děje??? Když si představím,že Petřík je v Krhové lesa pán a já na krčním královnou.......a .tak hezky je dnes.....
Ahoj Eva


30.4.2012

Ahoj obludy,
na pivo budeme muset někdy zajít,pánč potřebuji vaše data narození pro paní Pospíšilovou ohledně Ostravice.Už se těším,doufám,že je jako každoročně zařízené pěkné počasí.
Ahoj Míša
Jak obludy??!!Jak na pivo??!!To se nemůžeme sejít u někoho doma třeba u kávy,to musíte furt chlastat??Co to melu,to je tím teplem !!!Domluv,zavolej,přijedu,nebo to zas mám domluvit já ??!!!


30.4.2012

Děkuji za přání.
Krhová byla neskutečně fajn. Pomalu se mi játro a ledviny dávají dohromady. Děvčatům posílám prvomájové políbení.

Medwěd


1.5.2012

Vše nej


2.5.2012

Ahoj,ahoj !
Tak,pivo jsem naplánovala na 16.5. v 17,30 hod. Ale nevím kam půjdem.Kdyby bylo hezky,mohli bychom jít někde na zahrádku.Za prvomájovou pusu děkuji.
Míša
No super,už podruhé jsi se trefila do směn,Ty snad máš můj rozpis.A na tu zahrádku??-na Fifkách jich je,tak co kdyby jste zas pro změnu cestovali Vy!!!!


3.5.2012

Jaroušku,miláčku,a co ti říká pojem GENTLEMAN ?! Nóóó, tak opět Poruba,ano ???
Míša
Gentleman negentleman,Asi dám hlasovat,a uvidíme,kdo vyhraje,ale mám takový pocit,že je to 4:3 v náš prospěch,hahahahahahahaha!!!

3.5.2012

Hm, to jako budete mít žízeň až v půlce května a ještě uprostřed týdne,nezbývá mi než Vás vyměnit za žíznivější.
Smutná Vlaďka
Tak přesně takhle jsem si myslel,že budeš reagovat,ale já za to nemůžu,tohle plánovala TCHÝŇA,tak hlavu vzhůru.Já bych se obětoval,ale nejsem přítomen nějakou dobu,tak až se vrátím,tak se ozvu a vyvenčím Tě,co bych pro tebe neudělal.A s tou malou si to vyřídíme asi všichni !!!


3.5.2012

Kurde kde jsou na Fifkách ty zahrádky?

Medwěd
To máš ale nějakou špatnou fotku,už jsem jich několik objevil,a před 14 dny jsem byl dokonce pod Tebou v Krčmě!!


4.5.2012

Jarda má pravdu je tam hezká zahrádka,

ale na mě se neohlížejte já mám pořád nemocenskou (ehm cca 100,-Kč denně) a mám vycházky jen do 16:00. Nerad bych i o tuto almužnu přišel. Domluvte vše beze mě.
Petřík nemocný...


4.5.2012

Ahojky, Petře buď v klidu,žádná zahrádka na nějakých blbých Fifejdách se konat nebude.Přece by nás Jaryn,který bude celý den doma nehnal někam do centra.Taky by mohl mít se mnou a ostatníma slitování.Domácí prostředí je domácí prostředí.A ještě v týdnnu.A nás je převaha holek!!!!!! Chceme být rozmazlované aspoň někdy a zahrádka v Porubě je to nejmenší co můžete pro nás udělat. Děkuji Vlaďka
Já Ti dám blbé Fifky,to mám za to,že Ti udělám,co Ti na očích vidím!!!!No počkej,to bude ale tóčo!!!!

4.5.2012

Ahojte,opět mám šichtu ,když je pivo,zahrádka by fakt bodla, třebá ,třebá ,co třeba do Medové chýše?Tam jsme ještě nebyli.
Eva
Jaká chýše,baba jaga už neví,jak nás sežrat,nebo co!!??


9.5.2012

Očividně hlasování proběhlo,protože Medová chýše je super nápad a Jaryn to má hned u zastávky. Evičečka už neví jak ti vlezt tam.Máš na to celých jedenáct dní aby si se psychicky připravil,že nás uvidíš a činil ty skutky.
Vlaďa


9.5.2012

Poslušně hlásím,topení opraveno!!A ty hospůdky na Fifejdách máte taky hned u zastávky.Každopádně dneska jdu venčit Vlaďku,můžete se přidat,ať na to nejsem sám.
Jarda


10.5.2012

Tak jde se teda ve středu do té chýše ? A v kolik ? Já jsem slyšela,že je to Jedová chýše. Ale kdo ví,ta kolegyně co tam byla ,je totiž hrozná popleta.
Míša
No musíš se více snažit,brouku a zapojit se do aktivit,zjišťuj,zjišťuj a neflákej se.Je půlka května a my ještě nikde nebyli,Není to tak trochu smutné,mi se klepe bradička
už 3.měsíce !!!


10.5.2012

Děkuji Jarynovi za stavení se a za péči o můj pitný režim. Evka za námi taky došla i když už byla na jiné akci a přežila i zahrádku u kulturáku.Šikovná holka ,která zítra jede do Rakouska .Přeji pěkný výlet a ať ti vyjde počasí.Ve středu bychom se měli vidět,tak se snažte ať dorazíte.
Ahojky a hezký víkend  všem Vlaďka
No vždyť víš,že já jsem takový dobrák od kosti,přece Tě nenechám uschnout,když už se ti Porubáci o Tebe nestarají,od doby,co jsem se odstěhoval,tak to tam nějak upadá.

10.5.2012

Pomóóóct skřítek Vítek ( náš bývalý samozvaný vůdce ) se objevil na FB a vyhrožuje znovu-nasednutím na trůn velitele Robinsonky. Poklidné dny nám jak je vidět skončily...UPS!!!

Medwěd
HaHahaHaHaHaHa


14.5.2012

Přátelé na chatu Ostravice s vámi bohužel nepojedu. Měl jsem minulý týden havárku jsem docela potlučený a mám zlomené zápěstí.Yetík je na odpis.Tak snad někdy příště.
Medwěd
No to si děláš kozy,né?Ser na Yetíka,hlavně že Ty jsi OK,Tebe už nikdo v servise nespraví a v obchodě jsem na Tebe taky ještě nenarazil.Takže si vylízej rány a snad příště,kdyby se něco změnilo,tak dej vědět.Nechal si mě s Těma bosorkama sám,Ty si mě zase vychutnají!!!


15.5.2012

Peťo, ty troubo, co si dělal ? Takový zkušený řidič.S.. na to a jeď,hlavně,že žiješ !!!!!!!!!! Je třeba se odreagovat a oslavit život.
A ty ,Jarysko, jaké bosorky ?Ty si to fakt vypiješ !!!!!!!!!!!
Míša
Doufám,že víš,co bude následovat,ale jelikož jsem ten gentleman,tak si trest můžeš určit sama,jinak bude dvakrát horší!!

18.5.2012

Míšo to tě nenapadlo, že by někdo mohl sejmout mě?Takže Jardo ještě přidej jeden trest.Má sice ode mě slíbeno žhavení lebky ,ale neví co to je.
Medwěd
Neboj,já už se o tu hyenu postarám!!!


18.5.2012

Jardo,co že to jsi????? Peťko,na Ostravici pojeď s náma,my se o tebe jako vždy postaráme a auto taky zařídíme,neboj. Jinak v Rakousku bylo ůžasně,navíc krásně teplo,Štýrské Alpy jsou krásné,dobrá volba.
Tak čau,dnes(včera) v Jedovce Eva

18.5.2012

Omlouvám se za opoždění,ale nefungoval mi doma net!!
Tak se konečně Ty Ježibaby dočkaly a zatáhly mně do své Jedové chýše,kde mne lákaly na OPRAVDU DOBRÉ PIVO,aby se na mě potom vyřádily.Přijel jsem domů zmrzlý,přecpaný a žíznivý,jelikož jsem byl nedopit.
Jarda


19.5.2012

Volala mi jedna ze zástupkyň vrchní BABY JAGY,že máme příští týden v sobotu asi od 14:00 velký turnaj ve squashi a potom grilovačka a pivo.Vše bude v Ostravě v uzavřené společnosti.
TAKŽE TO MUSÍME DO STŘEDY DOMLUVIT,TUDÍŽ SE URYCHLENĚ STAREJTE.BLIŽŠÍ INFO U VLADĚNKY(zástupkyně).NEVÁHEJTE BRÁT,NA KOHO PŘIJDETE,tzn.SYNY,DCERY,VNUKY,PSY ATD.

JARDA


20.5.2012

Ahojky, mám pár informací k připravované akci.Kurty a zapůjčení raket zadarmo.Sportovní oblečení a boty,které nedělají černé čmouhy s sebou.K dispozici i sprcha.Nesportovci se mohou posadit do příjemného prostředí a sledovat naše výkony,kde si mohou dát presso,kafe,pivo ,nealko.K dispozici je i plazmová televize.Po troše toho sportu,si můžeme grilovat na menším venkovním grilu s posezením za příznivého počasí.V případě,že bude škaredě,tak na grilu v budově.Našim úkolem je pouze udělat nějakou útratu za to pivko,kafe a nealko.Moje představa je,že na gril .. si každý donese to co má rád,chlapi zajistí dřevěné uhlí a třísky na gril .Holky zase donesou každá nějakou zeleninu.Víc informací nemám.Dejte vědět Jarynovi co nejdřív ,aby jsme věděli zda to domluvit!!!!  Vlaďka,která už včera trénovala.
P.S.Zapoměla jsem to nejdůležitější.Bylo by to v centru blízko myší díry,takže Vozňáčci to mají skoro u domu,Jaryn taky blízko a my busem č.54 taky pohodlně.Jaryne ty si vyměň šichtu.Pa,pá
Navrhuju,aby uhlí,maso atd. donesli Vozňáčci,jelikož to mají u baráku a ty sprchy doufám budou společné !!!!

20.5.2012

Medwědety srabe,sotva se váš nejvyššššší zmíní že se vrací tak radši nabouráš auto a předstíráš že máš zlomené zápěstí jááá,protože jsem nejvyšššší bych po takovéto výzvě přijel i se zlomenou páteří a
klidně i přes Břeclavu,ty nejsi Medwěd,ale medvídek Mýval srabe!!!!!!!!!!!!!! A vy ostatní se třeste já vám dám parchanti moc dlouho jsem vás nechal vlastnímu osudu,ale to se změní proti tomuhle
není obrany cha cha cha těšte se!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale božínku,ten se rozjel.On je jak ti malí čokli,kteří štěkají,ale nekousnou,neboť nemají čím,CHICHICHICHICHI. 


21.5.2012

Peťulko,nečepyř se,já vím,že ty jsi jednička.
Jaroušku, asi  již tentokrát podstoupím  trest kamenováním,ale v sobotu NEMOHU,mám totiž sraz ze zdrávky po 30-ti létech a jsem přihlášena již měsíc.
Pa pa Míša
Kamenování není trest pro Tebe,Ty si zasloužíš něco daleko horšího,však se dočkáš !!!

21.5.2012

Tak to mě mrzí, ale nezůčatním se sportovněxgrilovacího odpoledne. Zatím jsem rád,že dojdu z obýváku do kuchyně. Mrzí mě to dvojnásob neboť by vám váš tlustý kamarád natrhl kšandy.Kdysi jsem to dost hrál a snad jsem nezapomněl. No a Jarda si hned při prvním zápase vyhodí koleno takže by to bylo jednoduché. Z Ostravicí fakt ještě nevím jak na tom budu. Koukám,jak se ten Yorkšír po dvou letech probral, čekají nás krušné chvíle.
Medwěd


25.5.2012

Yorkšír jak je známo zahryzne jakéhokoliv mývala během atto sekundy (pro méně chápavé to znamená 10 na -18tou sekundy)vůbec mně nezajímají přiblblé komentáře mimozemského hmyzu na to mám DDT (dodělat dotěru totálně)!Cítím a vím že z vás prýští strach a nezvladatelná hrůza z toho že se vracím!Tímto chci poděkovat Vladěnce a Evičečce že mi po celou dobu mé nepřítomnosti podávaly zprávy co se na akcích děje a jak kdo o nejvyšším mluví!Vy dvě se budete hřát na výsluní nejvyššího a povolím vám se účastnit převýchovy těch parchantů!Vím že to nebude jednoduché,ale válka je válka a my bojujeme za čistotu ducha těla a Robinsonky!
Nejvyšší!


25.5.2012

Tak vážení,je Vám doufám jasné,že máme všichni po ptákách.Vlaďenka měla jenom tak mimochodem ve středu svátek !!!!!Já už jsem si to vyžehlil a co VY !!!!


26.5.2012

Jardo,ty jsi starý řiťolez,to my víme.
Eva
No jak chceš,děvče,můžete se o ty tresty podělit s Michalou !!!!


28.5.2012

To se nám ten yorkshir nějak rozkníkal,je třeba mu zavřít tlamičku. Jééééééé Vladěnko promiň,vůbec jsem si nevšimla.Tak pozdě,ale přece, všechno nej nej..................
Jo,jo, řiťolez si cha, cha.Tak a teď to mám pos....úplně,ale neva já jsem zvyklá.
Pa pa Míša
Na to už nebudu ani reagovat,já už budu přímo konat,jen Tě upozorňuju na to,aby jsi si vzala nějaké chrániče,nejlépe brankářské(hokejové).

31.5.2012

Ahoj. I když Míša s Vlaďkou vyvinuli neskutečné úsilí aby mě dostali na chatu.(muck) Tak se přátelé opravdu necítím i když mi dnes sundali sádru tak je to stále v pr.. (prádelna to není).
Mějte se fajn všechno řádně oslavte a zapijte tu malou.
Hezké víkend.
Medwěd - balnyj


Ty brďo,a je to v pr...i,Teď mě tam mají jako na dlani,samotinkého a opuštěného,no co já budu dělat.Dudan chytne zase ten svůj amok a já nebudu mít s kým ani popít,achjo.A představa těch babizen na sletu,no hrůza,mi zase bude špatně.Co bude,mi už je !!!!!


4.6.2012

Kamarádi,díky Míši jsme mohli vyjet na prodloužený víkend ze slunečné Ostravy na Ostravici,kde nám zase to počasí tolik nepřálo.Nám to vůbec nevadilo,protože jsme se delší dobu neviděli a muselo se probrat co,kdy a jak. Vsobotu se přidal i Petr,protože zjistil ,že jedině s námi přijde na jiné myšlenky a po požití několika skleniček si vyčistí hlavu.No nejezděte ,Jaryn málem přišel k synovi,Petr se vrátil do dětských let,přijel vlakem a zjistil,že vůbec nepotřebuje auto,holky byly na italské svatbě a v kostele.Míšo,dík bylo tam super.
Vlaďka

4.6.2012

Děkuji za víkend, že jste mě tolerantně nechali vymluvit ač to bylo jistě hodně těžké. Tak moc,moc díky za podporu a péči.
Petr


4.6.2012

Takhle dopadne každý Mývalek když bude machrovat!
Pižla je ochránce bacha na to sežere i auto,tak se chovejte k NEJVYŠŠÍMU s úctou,pokorou,oddaností nebod' kdo se takto chovati nebude a bude pokračovat v zavírání tlamičky NEJVYŠŠÍMU tak nikomu nepomůže ani vesmírná síla Paní "M" OMLUV SE A TO HODNĚ RYCHLE NEBO ...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


4.6.2012

All Akbare když něco pošlu tak chci at' je to do dvou sekund na stránkách nebo..........................a to jsem tě chtěl pochválit
Takhle to dopadá,když si ochočíte nějaké zvířátko,a ono se vám to potom naučí psát na PC.mohli bychom ho vystavovat v obludáriu,co Vy na to!!!!!


7.6.2012

Jsem ráda,že nám celkem vyšlo počasí,akorát k ČD mám výtku.Těšila jsem se na parní mašinku černou,s červenými kolečky,a ona jezdila jen ta dieslová,přitom na jiných nádražích  funěla ta moje.        Míša
Ty nejvyšší z nejnižších, TY,že máš hubinku, tomu uřvanému otvoru Já hubinka neříkám.Ty ses pomát s omluvou.Příští sobotu si to vyřídíme osobně.Můžeš přijít klidně i s tím Tvým bitevním tajtrlíkem.Cha cha cha.........../tvá ještě sestra/

13.6.2012

Ahoj všichni, posílám první foto naší slečny. Je ze dne, co jsme ji přivezli domů

DV

15.16.2011 15.6.2012

Přeji Míši všechno nejlepší k jejím dnešním narozeninám(kolikátým už ?!?!)
Jarda

17.6.2012

Míšo,ty už máš zase narozeniny?Nějak často,nezdá se ti? I přes to všechno nej,nej,nej.
Eva


17.6.2012

Jak už to tak v životě bývá,jedni odcházejí,jiní přicházejí,tak je to i u nás na Robinsonce,nedávno nás opustil náš kamarád malý Robinsoňák Tomášek Janeček,ale nastoupila další generace, vnoučat,,takže vítáme Viktorku,Vozňákovou-Vraníkovou,naši první vnučku Robinsonku.Je krásná,ať je taky zdravá,šťastná a veselá celý život.
Eva


18.6.2012

Bohužel Evi, máš pravdu,mám pocit,že je slavím dvakrát do roka.
Míša

18.6.2012

All Akbare šestnáct měsíců je na tvé planetě na té naší je jich pouze dvanáct však tě brzy pošlu tam kam patříš CHA CHA!!!!!!!!!!
Bohužel,i mistr tesař se někdy utne,ale chybička se vloudí.Aspoň k něčemu jsi užitečný - VYJÍMEČNĚ !!!!!!!


4.7.2012

Černá listina:
1 místo : Vladěna Pastyrnyaková
2 místo : Mýval,All Akbar,"M"
O ostatní místa se dělíte všichni rovným dílem!
V září proběhnou vánoce těším se na vaše dárky (všichni všem)!
Kurva a běda zdali bude někdo odmlouvat parchanti !
"M" jako milionářka si bere vše na starost a Pastrnyaková jí pomůže!
NEJVYŠŠÍ ( tady je asi chyba,mělo by být nejnižší,co myslíte??? )


6.7.2012

Ahoj robinsoňáci,asi mi něco uniklo? V předchozím příspěvku jsem se dočetla,že máme ve zbytku kolektivu novou kámošku. Myslím,že je to ku prospěchu věci a oživení kolektivu. Třeba bude zase nějaké vzrůšo.Ten malý ať moc nevyskakuje a chystá Vladěnce dáreček dárečků.Dlouho jsem nic od nikoho nedostala.Taky je vám takové vedro? Krásné prázdniny a snad v září se uvidíme když slavíme ty vánoce.
Vladka
Moment,tady mi něco nesedí,jak v září,Ty nejedeš s náma do Zoo a poté grilovat na chatu v srpnu????Už teď jsem rozpálen do běla a není to tím horkem!!!!


8.7.2012

Ahoj.

Předběžně se akce ZOO x grilovačka zúčastním. Ale, jelikož můj zdrav stav je stále jakýsi pochybný,tak bez alkoholu a spaní na chatě. Nebojte,osádku vozu odvezu i přivezu. Pokud by bylo třeba něco na chatu přivézt předem,ať to netaháme do ZOO a není to celý den v autě tak není problém.
Tajný vzkaz pro Evika..Dvě láhve vína a jakési pomerančové pivo co jsem ti vypil přivezu. Já to nechtěl pít,vnutili to do mě,drželi mi při tom ruce a já jako poloviční
invalida jsem se nemohl bránit. Chápeš..Znáš je..

Jardo 10.8. tedy?Medwěd


8.7.2012

Tak,mojí milovaní.
Jelikož se nikdo neozval ohledně akce Zoo(kromě Petříka,červený puňta),tak tedy oficiálně!!!
10.8. - 12.8.2012 se uskuteční výlet do Zoo Lešná a následné grilování na chatě.Vstupné do Zoo je 130 Kč a chata je samozřejmě zdarma.Je třeba se domluvit,kdo vlastně pojede,neboť musím objednat pstruhy dopředu,tak koukejte mrskat kopýtkama.Pití a jídlo dořešíme na nějaké info schůzce,tak dejte podněty a návrhy,a nečekejte,že to někdo udělá za Vás.
Nasraný a vyšťavený Jarda


9.7.2012

No já nevím All Akbare,ale jede se do ZOO a na chatu v srpnu?Anebo v 7měsíci to je totiž červenec a dnes je 8-mého takže se jede už pozítří?Ty opravdu potřebuješ domů!Nějak se ti ty data a počty měsíců pletou HAHAHAHAHAHA!
Pastyrnyaková tvůj příspěvek nebudu komentovat s tebou si to vyřídím osobně až příjde čas!
Neser trpajzlíku !!!!


31.7.2012

Pozor,Pozor !!!!!!!!!

Vzkaz k páteční informační schůzce ohledně výletu do ZOO Lešná aneb Kdo první najde Jardu

Tak dej na stránky v pátek v 18:00 na Alšáku pod hodinama.Děkuje Vladěnka a zkus kafrat!!
Ahojky,takže informační schůzka se koná v pátek 3.8.2012 a sejdeme se v 18.00 na Alšáku.Porubáci to mají za rohem a Vozňáčci sednou na 54 a jedou na konečnou nebo by je mohl nabrat Petr. Necháme to na vás.Chtěla jsem po Jarynovi ať dá návrh  a přijedem na Fifejdy ,ale nepochodila jsem.
Užívejte prázdnin a v pátek ahoj Vlaďka
Jenom upřesním,že účast je povinná,omlouvá jen smrt!!!A hlavně - mě doveze jako kdo,a ty Fifejdy si vyřídíme v pátek,vem si čistý kapesník,budeš móóóóc plakat!!


31.7.2012

Tak já se teda hlásím a jedu,jede i Kristina.
Míša
Ty brďo,nemáš Ty školu od Dudanů,těm taky začnu říkat BLESK!!Kdybych to měl objednávat podle Vás,tak budeme grilovat tak leda trávu.Zato dostanete jednu čudlu na tři díly a zkuste řvát,že máte hlad!!!

1.8.2012

Míšo,neboj !!!Já vůbec nejsem jistá, takže na vás zůstane těch rybiček víc.Udělám pro to všechno abych jela,i tak bych se rozdělila. nejsem sketa.
V pátek se těším Vlaďka
Ty jóóóó,to je ale patolízal,no to je hnus,velebnosti!!!


3.8.2012

Parchanti,zhynete,pokud mi v září nepřinesete dárečky a nějakého All Akbara nehledejte stejně skončí jako krmení pro bitevního křečka Pižlu, který vládne dotyčné ZOO!!!!!!!!!!
Tobě už jsou dárečky v září na nic,protože jak tak vyskakuješ,tak Tě asi jebne a pak Tě přidají do granulí pro ty pižly!!!


26.9.2012

Zdravím všechny kamarády z šíleně i v tuto pozdní dobu rozpáleného Chorvatska.Teplota stále stoupá,na slunci se nedá být.
Eva
To jo,beztak ti drkotají zuby a v moři se dá tak jeda bruslit.Ale to si nepřiznáš a raději budeš provokovat.Ať Ti žralok koule uhryzne.


28.9.2012

Ahoj všichni,Evičečko užívej si,opaluj se a zaplavej si i za nás,ale neutop se,mohli bychom absolvovat nějakou rozumnou podzimní procházku až se vrátíš.
Vladka


9.10.2012

Tak jste se dočkali !!! OSTRAVICE 2012 zde:

                                   Zoo Lešná a Chata zde:


12.10.2012

To jsou hnusné fotky. No nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu. ( Míšo na příští akci budeš opět mučena žhavením lebky zvané budík )

Medwěd


12.10.2012

Ahojte,fotky jsou teda vyvedené, a konečně jsou k nahlédnutí a kdyby někdo udělal přehled akcí ,nebylo by to vůbec špatné.Tak jako domácí ůkol dodatečně vypracuje Miška Ostravici a Vlaďka Lešnou.Já udělám příští akci.
Nějak lajdačíme.
Mějte se krásně Eva
Jojo,jste si zvykli,že to někdo udělal za Vás ,ale s tím je konec.Jarda


17.10.2012

Evi,to si ze mne děláš srandu s tím slohovým úkolem.
1.Na Jardu, výřečností a barvitostí  nemám.To je jako by psal K.J.Erben a
potom to chytla do pera Rosamunda Pilcherová.

2.Já si málem nepamatuji, co bylo včera k obědu,natož na Ostravici  1.-3.6.
Tam se toho namele tolik,že nevím čí jsem.

3.Jó,přece jenom něco vím,Jaryn se na nádraží v Ostravici seznámil se svým
synem o kterém 3 roky nevěděl.A že se kněmu měl,myslím tím  ten syn.Cha...

4.Tak to je asi vše co vím.
Pa Míša

Tak to už je moc.Už jsem si zvykl,že jsi hubatá,biješ mně a nechceš mi dát svou dceru,ale tohle už je moc.To,že zapomínáš je Tvoje chyba,měla jsi to napsat dřív a to,že mi chceš přisoudit nějaké dítě,to jsi přehnala.Vždyť já nemůžu za to,že ten maličký měl strach z vás opilců a schoval se k hodnému STREJDOVI.
Takže má trpělivost je u konce a navrhuji,aby byla ONA(mimochodem je to její nová přezdívka z chaty,pro ty co nebyli -Michala ) ze vší potupou vyloučena z kolektivu a při společných akcích se držela aspoň 50 metrů za skupinou,to bude snad stačit.!!!!Také při další společné akci bude pro výstrahu vykoupána v koši v řece,tak jak to dělali kdysi ČARODĚJNICÍM.Tááááák


19.10.2012

Jelikož má ONA dnes svátek,tak ji přeju naposledy všechno nejlepší,ale opravdu už to je naposled,tak by jste se s ní aspoň nějak slušně mohli rozloučit.
Vzorný strejda


22.10.2012

Ty HUBO plechová,já ti dám mě odněkud vylučovat,já se ani nehnu !!!!!!!! Být tebou,tak se krčím někde v koutku,protože ŽENSKÁ přesila je víc než jasná.
Aby si nedostal do budky.Cha...........
ONA Míšenka

Nene,toto už fakt nejde,Ty nebuděš vyloučena,ty budeš přímo vypráskaná bičem -- PÉŤO POMÓÓÓÓÓÓÓC!!!! UŽ MĚ ZASE CHCE BÍT !!!!!


4.11.2012

Ahojky,
Míšo ,ty toho Jaryna do té rodiny budeš muset fakt přijmout.On tě má fakt rád,to,že by tě bil a vyhazoval je jen jako.Co se škádlívá ,rádo se mívá,měla by si to přehodnotit.Peču vánočku a těším se na vánoce.
Pa,pa,pá Vlaďka
Cože,jaká rodina - nikdy.To si radši zahraju na Šemíka a skočím z Vyšehradu do Vltavy,ale to je vlastně blbost,jelikož tam bude v koši Michala,tak ještě topit se s ní,divoká představa.

6.11.2012

Vladěnko,to snad nemyslíš vážně,jednoho pošuka mám doma už 27 let.Mít doma dva, to si snad nezasloužím ani já.Marně hledám v paměti přirovnání k nějaké známé ,hodně zlé ženě a nic mě nenapadá,tak tam strkám aspoň sebe.
Smilovááááání.      Míša


19.11.2012

Volala mi teta Vlaďka,že se domlouvaly s Dášou ohledně prosincového posezení a rozloučení.Takže tlumočím :
1.12.2012 v 18:00 je v kostele v Ostravě nějaký dobročinný koncert pro postižené děti ,a tak si myslí,že bychom se mohli zůčastnit.No,na mně je to moc brzo,ale přizpůsobím se.Samozřejmě po koncertě si zajdem do hospůdky na pivko a tam se rozloučíme se starým rokem.Takže své dotazy posílejte Vlaďce nebo Dáší.
Ahoj Jarda


21.11.2012

MámVás všechny moc pozdravovat od Dudanového bratra Martina Sedláčka,kterého jsem náhodou potkal(v hospodě)a on mně ani nepoznal.


26.11.2012

Tak kdo přijde na ten koncert?Já určitě ne,nebudu v republice,ale večer se vrátím a budu chtít být s vámi na pivu,takže je třeba se domluvit kde.Navrhuji Pivovarskou,Jardu úkoluji objednáním stolu.Děkuji za kladné
vyřízení.
Další věc....bylo by dobré už říct,kdo přijede na silvestra na chatu.My tam budem od 28.12.takže kdo,na jak dlouho,kdy.Vstupenka na chatu je každý balík vody,pytel uhlí a balík toaleťáku,kdyby se z toho někdo pos..
Čau. Eva
Tak to je supééér!!!!Konečně to budu mít nejblíže domů a Vy se budete plahočit MHD.A nebo můžete přespat u mně,ale to by bylo moc blbé,SÁM MÁM MÁLO MÍSTA!!!!


27.11.2012

Ahoj,chceme jít na koncert a nevíme kde a v kolik ? Navrhuji v 17.30 hod sraz u Myrona a je to hned v tom kostele naproti. Už se na vás těším.
Vlaďka
Mám nejradši,když se něco zařizuje na poslední chvíli,to jako jdeme jen my dva nebo nás bude víc,nemám náhodou objednat hospodu???Jak asi,když nevím kolik a v kolik.Jarda


28.11.2012

Jdu.S Vlaďkou jsem domluvena v 17,30 hod.u Myrona.
Na Silvestra nejedu jako každoročně :-).
Hezká zpráva,že? Rozvitá,takové máš rád.
Pá pá Míša
Je mi to jedno,aspoň s tím nemám žádnou práci a navíc to jsou stránky všech,nikdo nenapíše,nikdo nečte.Tak se mi zdá,že takové zprávy si můžem posílat SMSkou.


30.11.2012

Tak děcka,ten koncert si užijte,budou to krásné gospely v českém provedení, už dnes jsem je slyšela,je to nádhera.Já se ozvu jak budu moct.
Pa pa já


30.11.2012

Já jdu a čtu. ale večer hospoda nene ještě se nedá.Míšo na silvouše taky nejdu, ale vážně si tento rok hraju s myšlenkou že bych jel prvního ráno. Už jsem to i oznámil doma (oj geroj). Jela bys ráno? Ta představa koukat na ty trosky je lákavá.
Medwěd

Jaké trosky,jaké ráno,tam bude prostě jeden dlouhej den a navíc víš,že se na chatě NEPIJE!!!Jinak máš puňtu za odvahu.


 Krásné a pohodové Vánoce, v novém roce zdraví a příznivé konstelace přejí všem Robinsoňákům Vozňáčci


Všem přeju krásné svátky,pohodu a klid a do dalšího roku vkročte s úsměvem.
Pa pa já
(Eva)


Přeji Všem hodně zdraví,pracovní pohodu a šťastný Nový rok.
Míša


                        
Takže i já se přidám k přání krásně prožitých chvil o vánocích a hodně štěstí a zdraví v tom novém roce 2013(Jarda)


22.1.2013

Čuste obludy.
Jaroušku,žádné fotky ze Silvestra a veselé příhody z natáčení?
Jo a stratila se ti jedna stánka. Chi chi......
Pa pa  Míša


22.1.2013

Takže mojí milí.
Tímto bych se chtěl omluvit za problémy na stránkách a to hlavně Petříkovi,proč,to zjistíte na stránce 73.Bohužel došlo k mojí chybě a jelikož jsem nebyl v práci,nemohl jsem to opravit.No a k onomu malému uječenému stvoření,co píše jednou za uherský rok a ještě si dovolí mě kritizovat - no pěkně začínáš ten nový rok,neboj,budeš po zásluze odměněna. A to Chichichi si nechám nakonec,protože - Kdo se směje naposled,ten se směje nejlíp.Ale na druhou stranu jsis zase všimla problému na stránkách jen Ty,ale to už nic nezmění.Snad jen můžeš mít dobrý pocit u srdce
Jarda


                                      SILVESTR 2012
                 

Pár foteček je zde:


Pokud chcete pokračovat,tak musíte o stránku dál


Strana 72

< Domů   Archiv   71   72   73   74   75   76   77   Další>