Blog


Strana 60

< Domů   Archiv   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   Další >  


04.01.2009

Nové blogové stránky.

Loňský rok je v archivu.

Jarda


04.01.2009

Přeji všem úspěšný Nový rok a vstup do další etapy.Doufám,že Silvestra jste řádně oslavili a už se opět TĚŠÍTE do práce.Náš horský pobyt dopadl až na pár vyjímek ( jako obvykle ) skvěle.Už by se měl začít plánovat letošní!!!Fotečky dodám později.Zatím se mějte a Ahoj
Jarda


04.01.2009

3.1.2009
Prosím Jardu aby příště neupravoval velikost a styl mého písma.Vím co píšu, jak píšu a proč píšu.

Finanční zhodnocení roku 2008 s dluhy a s nařízením Petra, že víno se musí zaplatil ze společných peněz předávám Jardovi, který měl vždycky zájem o zajištění akcí a vždy pomohl. Já jsem se po naprosto zralé úvaze dnes rozhodla, že se již akcí Robinsonky zůčastňovat nebudu. Mám vás moc ráda, ale zdraví si ničit nenechám a jak si ho ničím ví jen Martin. 2 roky jsem se snažila, velmi mnoho jsem se snažila abych překousla naše akce s alkoholem. Včerejšek rozhodl.Vydržím mnoho, alkohol ne. A když mi řekl Martin, že se to nezmění a že já s tím nic neudělám,tak končím. Dívat se jak se z lidí, které mám ráda nade vše stávají během večera "nelidi" to ne. Užívejte si to , s čím budete chtít pomoci pomůžu,ale moje cesta povede jinudy.
Lída


5.1.2009

Ahoj všem.
Respektuji zde uveřejněné prohlášení Lídy, ale jelikož se to opět točí kolem mne musím dát dovysvětlení. Nic jsem nikomu nenařizoval jen jsem projevil svůj názor. A přišlo mi
smysluplnější uhradit nejen víno ,ale i ostatní krom piva. Důvod? Skoro všichni návštěvníci "žluté kotelny" měli pocit, že se vše krom piva platí s kasy. Tak proč teď chodit od jednoho k druhému a chtít peníze? Poděkování Jardovi, že to nakoupil a připravil, ale zaplatit by se to mělo a to byl podle mne nejrychlejší způsob.
Medwěd
( Jarda to všechno nekupoval,byl to taky Martin s Lídou a chystaly to holky )


5.1.2009

Ahoj.
Něco málo mých fotek z Karlova zde
Medwěd


6.1.2008

Všechno jídlo jsem s Martinem koupila z peněz Robinsonky. A doufám, že za jídlo nikdo peníze nechtěl a nikdo nikoho neobcházel.
Alkohol se snad jasně řeklo, že se z peněz nezaplatí. A tvůj názor Petře jsi projevil dosti nevybíravým způsobem. Po mé námitce jsi řekl něco v tom slova smyslu, že na toto téma se mnou nebudeš diskutovat.
Mám peníze všech a snad jsem měla za úkol s nima hospodařit tak jak rozhodla většina.
To,že pití nakoupil Jarda (víno a piva) a Martin(basu piv) není můj problém,ale projevila jsem přání, že by jste to snad měli uhradit jim.
Jak se nakonec rozhodnete je na vás.
 
Za tento rok jsem vybrala:                               12 500,- Kč.
Akce Bílá stála:                                               1 007,- Kč jído, 3 600 ubytování.
Akce Černá Voda stála:                                    1 485 ,- Kč jídlo, ubytování 2000,- jsme neplatili, 1000 Kč dal Petr na benzín řidičům.
Akce Kotelna stála :                                         1 250,- Kč.
Celkem :                                                          7 342 ,- Kč jsme utratili
V kasičce zůstává:                                            5 220,-Kč(trošku více).
Lída

14.1.2009

Já se nestačím divit,Robinsoňáci,co se to děje!Když jsem si přečet co Lída napsala,tak jsem čekal co vy na to a ono nic!To jste takoví srabi? Ony se ty naše akce opravdu promněnily v pouhopouhé chlastačky!Kde je duch roku 2006?Vzpomeňte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kdo nás dal dohromady nemyslíte že jí něco dlužíme?Nikdo nechce abychom byli abstinenti,ale chovejme se jako lidi a nekompenzujme si domácí problémy na úkor přátel,je to trapné a stupidní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pokud se někdo ožere udělá bordel,potažmo zkazí zábavu ostatním a jediným řešením je říci já už nebudu
jezdit neovládám to,tak je to primitiv a neumí se podívat pravdě do očí a tím pádem nám nestojí ani za vzpomínku!Každý má doma větší či menší problémy,ale od toho jsme přátelé abychom na ně v našem kruhu zapomněli a né naopak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Minulý rok jsem byl na jediné akci a stačilo, mi kdo tam byl tak ví o čem mluvím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chcete tak pokračovat dál,nebo bude zase legrace, přednesy básní, dárečky a jiné srandičky?Tak se vyjádřete!Čekám na vaše příspěvky!Všichni víte že nejsem svatý,ale mám vás rád a rozhodně nechci nikoho moralizovat, je to na každém jedinci jak se k tomu postaví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                                                            Vít Vlček

                                                                            OPRAVDU TO CHCETE SKONČIT?


16.1.2009

Myslím, že pokud má někdo pocit , že je povolán a vyvolený hodnotit druhé dospělé lidi bez ohledu na své chyby tak by to měl být ten kdo pravidelně jezdí na akce a zúčastňuje se i ostatních aktivit. Neviděl jsem, nebyl jsem, ale kritizuji...........
Medwěd
Pro ostatní - co tak sednout si někde u kávy a probrat co bude dál atd.

17.1.2009

Hoj,to není špatný nápad.
Eva

20.1.2009

Souhlasím s tou kávou,ale je zbytečné si něco vyřikávat.Každý jsme nějaký,každý máme opravdu nějaký problém.Alkohol tam vždy bude a holt se to někdy zvrtne,ale přes to si myslím,že jsme celkem dobrá parta.   
Ahoj Míša

20.1.2009

Ahoj Robinsonko,
taky bych byla moc ráda, aby se tato dusná situace probrala a uskutečnilo se nějaké sezení. Diskuse z očí do očí a né nějaké řvaní, vyčítání atd.. - prostě si stanovit nějaké pravidla, co říkáte ???. Už nám není přece15 let. Je opravdu škoda ukončit kamarádství s vědomím, že nás rozeštvala " Metla lidstva" - vždyť jsme se tak dlouho hledali. Teda já jsem hledala - však holky to moc dobře vědí. Liduš, chci Tě poprosit, aby jsi to ještě zvážila a dala nám šanci " Do třetice všeho dobrého".

" Přátelství je nejsilnější pouto na světě,
s přáteli můžeme žít na své vlastní planetě.
Mít svoji řeč, tajemství a styl,
každý, kdo má to štěstí mít přátelé, tohle pochopil.
I já jsem tohle poznala a jsem za to hrozně ráda,
největším štěstím na světě je míti aspoň jednoho kamaráda.
A i když občas hrozí malé či větší hádky,
snažme se odpustit a vrátit se do starých kolejí zpátky.
Přátelství je pro mě prostě vše, co může být,
jsem ráda za přátelé, které mám a doufám, že ještě dlouho budu mít."

Dana


24.1.2009

No tak dobrá, žádný ohlas na můj příspěvek z 19.1.2009. ( Jarda to dal až 20.01.09). Vidím, že se nikdo nechytá a Lída už vůbec ne.

Díky. Takže vidím, že jste to na toho Silvestra asi přehnali, jsem v poho.. fajn. Ryčím tu jak kráva. Mějte se krásně a třeba v důchodu někoho napadne se zase sejít.
Dana
(Danko promiň,že jsem se spozdil o jeden den,ale nesedím pořád na netu,dělám na směny,ale snažím se to tam dávat co nejdřív!!! Jarda)


24.1.2009

Přátelé,přátelé těch příspěvkú jsem čekal povícero! Myslel jsem že mne podrobíte zdrcující kritice a ono nic! Máte ze mně strach co? Nebojte se v zájmu utužení našeho přátelství snesu cokoli! Jinak pane Medvěde vynechání celého roku jsem nahlásil dopředu protože jsem chtěl vědět jak si beze mne poradíte a jak to dopadlo? To vidíte sami! Kávička není špatný nápad jen kdy a kde? Danko neboj pravidla jsem už sepsal a na kávičce je povinně schválíte a podepíšete,nebo AHOJ ZA DALŠICH 25 LET!

   Já vás prostě nemůžu nechat bez dozoru PARCHANTI!

Nejvyšší z nevyšších!!!!!!!!!!

25.1.2009 ( místo Nedělního oběda )

Přátelé(jestli vás tak můžu nazvat??,doufám že jo)
Dlouho jsem zvažoval,jestli tohle vůbec někdy napíšu a hle,okolnosti mě k tomu donutili.
Je mi jasné,že mi nepřísluší někoho nebo něco kritizovat,jelikož jsem taky pěkný parchant,ale co je moc,to je příliš!!Proč máme trpět všichni kvůli tomu,že má někdo s někým problém.Nikdo z nás neví,na čem je a proč,že jsme se na horách dobře bavili a že hrála nahlas hudba,no to šlo vyřešit i jinak!!!Naše(a ne jenom naše společnost)je už holt taková,že když se baví,tak se u toho pije alkohol,ovšem každý by měl znát svojí míru a když se to hold někdy přežene a nic se nestane,tak holt smůla.Opět podotýkám,že nejsem žádný svatoušek a k tomuto mě donutili okolnosti.Já osobně nevím,co se vlastně stalo na horách,ale rozhodně nebudu chodit NIKDY spát v 22:00(až na vyjímky).Taky jsem už několikrát souhlasil,že když se bude pít,tak jenom pivo.Vždycky se ale našel někdo,kdo přinesl tvrdý alkohol a to je potom těžko.Toto mě už opravdu nebaví a navíc pokud vím,tak hory nebyla akce Robinsonky,ale soukromá párty jenom s tím rozdílem,že tam byli všichni z Robinsonky.Chudák Roman,Kristýnka a Kája,co ti si onás musí myslet.Stydět by se měli všichni a ne jenom OPILCI.PROTO SI MYSLÍM,Ž E BY SE TO MĚLO VYŘEŠIT RYCHLE A RÁZNĚ!!!Takhle se někteří lidé jenom trápí a odnáší to jejich nejbližší okolí,protože jsou nasraní(promiňte mi ten výraz,ale lepší jsem nenašel) a když se náhodou potkají,tak jako že se nic nestalo.Já sám osobně umím dlouho dusit vztek,ale ono to musí někdy a někudy ven a alkohol tomu jenom nahrává.Vždycky,co já vím,jsme se bavili a s akoholem a nikdy nebyly problémy,až od určité doby,kdy se něco zlomilo,začalo se vyčítat že ten chlastá,ten nic nedělá,ten je protivný,ten se jenom veze,ten zase nezaplatil,ten neuveřejňuje rychle naše,vaše příspěvky atd..To se potom nedivte,jak to dopadlo!!Ono každá akce vyvolá reakci,to jsme se snad učili na škole.
Pro ty,co už zapomněli,krátký výčet některých akcí:
První setkání u Lídy: pilo se - ANO
Akce Lhotka          : pilo se - ANO
Pláně Tour             : pilo se - ANO
Akce Šaryna          : pilo se - ANO
Kotelny                  : pilo se - ANO
Zámeček Bílá         : pilo se - ANO,ale jak kdo,myslím si,že tady vyhrály holky,my jsme byli indisponování!
Takže mám pokračovat.Myslím,že není třeba.Proto se rychle vzpamatujme a něco s tím udělejme,ať už je to cokoliv!!!!!  
Jarda


25.1.2009

Jarda na mě dnes řval, že za všechno můžu já.  Což beru. Kdo jiný. Moc se omlouvám.Jeho  srdceryvný e-mail  jsem četla jen asi každou sedmou větu. Přišel mi debilní, proto na něj nereaguji. Mám jiný problém. Mám kasičku a chci ji předat . Může se mi někdo ozvat, kdo by si ji vzal na starost? Čekám do středy, pak to rozpočítám a rozdám všem po části, která vám patří.
Lída

25.1.2009

Jestli jsem na někoho řval?!Tak to jsi mě asi ještě neslyšela řvát.
Buďte tak laskaví a než mě odsoudíte,tak si zavolejte Evě,byla u toho.Jestli je tady někdo debilní,tak rozhodně ne můj email.To už nemůžu napsat ani svůj názor?Já taky jiné a myslím si stupidnější zprávy nijak neodsuzuju,je snad věc každého,jak se vyjádří.
Dnes jsem pouze sdělil Lídě,že žádnou kasičku nechci a taky proč.Opět rozhodla o někom bez něj.Když se podíváte pozorně na datum,kdy se rozhodla mi předat kasičku,tak jsem byl ještě na horách.Takže takhle ne,milá Lído.Už jsi na mě hodila stránky a od té doby mě Mirek nemusí.Myslím,že toto je veřejné tajemství.Já snesu hodně,ale kopej si do někoho jiného,já mám svých problému dost!!Mindráky si vyléč na někom jiném a mě z toho vynech.
Přijde mi stupidní si tohle psát přes naše stránky,ale donutila jsi mě k tomu.
Tímto končím a je to pro mě uzavřená věc!!

Jarda


25.1.2009

Pár fotek od Dudana ze Silvestra je zde.


26.1.2009

To je to co potřebujem parchoši! Cením si toho,že se někdo poznal v mém prvním letošním příspěvku a zareagoval! Narozdíl od jiných,kteří hrají mrtvé brouky a snaží se řídit "Robinsoňáky",ač k tomu nemají žádné právo! Položme si otázku,kdo je vlastně "Robinsoňák"?Ani nejvyšší není neomylný,ale kdyby provedl něco,co někdo, tak by byl zatracen,spálenej,pošlapán,zlynčován a jinak brutálně vláčen dějinami až do skonání světa! Ten kdo ví o čem pišu,mi dá zapravdu a nebude uražený že jsem řek pravdu,i když jsem tam nebyl! Už nechci zažít situaci,kdy se mne skvělá kámoška a kmenová "Robinsoňačka"drží za ruku a říká:"Já se ho bojím" ! TO TEDY NE!! Jsem asi jediný,kterému záleží na tom,vlastně na čem by mi mnělo záležet,když se většina z vás neumí vyjádřit k nastálé situaci!
Zklamaný nejvyšší
p.s.:Nečumte furt na to a už kruci něco napište,kdy,kde,v kolik hodin atd..Martin bude o víkendu asi doma,tak co třeba posezení v Sobotu nebo Neděli někdy odpoledne.

27.1.2009

Tak proč všichni mlčíte,to si jen tak necháme Lídu odejít? Lído,už nech toho trucování a jedem v pohodě dál,myslím ,že na akcích se udělalo a řeklo spousta blbostí,ale druhý den se zas měli všichni rádi a všichni se tomu zasmáli.Proč teď by to mělo být jinak.
Co na to ostatní?
Eva

27.1.2009

Přátelé,protože už ani mě nebaví číst co ,kdy  a jak za co může,rozhodla jsem se,že vás zvu na odpolední posezení při kávě a mohli bychom v klidu rozebrat jak a co dál. V sobotu 16.00 hod. vás čekám s úsměvem a dobré náladě.Učast nutná!!
Vlaďka

28.1.2009

Vladi jsi zlatíčko já přijdu.
Medwěd

28.1.2009

Taky se připojíme k účasti.
Eva a Jarda


28.1.2009

Výborně konečně se alespoň někdo probral.Já pít kafe nesmím,ale musím červené víno ze zdravotních důvodů a taky jsem více jak rok neudělal žádný průser takže u mně je to jasné.A vy ostatní jen to KAFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc dobře víte jak to dopadá když chlastáte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejhodnější Nejvyšší určitě příjde

28.1.2009

Vlaďce jsem již včera potvrdila,že příjdu.
Míša


29.1.2009

Pro nejvyššího,v sobotu bez vína,kafíčko ti udělám se smetánkou.
Vlaďka

29.1.2009

Kurva kafe nesmím,víno zákaz,tak si vemu aspoň láhvové pivo! Ještě nevím kolik kusů,ale asi tak kolem 10-ti ! Debata bude totiž dlouhá a vy ani netušíte jak! To je moje poslední slovo a tak naschle v sobotu!
Nejvyšší !
P.S.Vladěnko neser mi,nebo.........................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.1.2009

Ahoj děcka. Tyto stránky snad budou zajímat nejen Romana. Nevím jak to je udělané, ale je to kouzelné a zajímavé:
http://www.virtualtravel.cz/zoologicka-zahrada-ostrava/vstup.html
Medwěd

Strana 60

< Domů   Archiv   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   Další >