Blog


Strana 38

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


21.5.2007  

Po akci Bílá Lhota 2007

TVARGULPIV

(tvarůžky - guláš - pivo)

Původně jsem myslel, jaké budu psát litanie a chvály na akci BL, ale dnešní ráno bylo natolik odlišné od víkendové pohody, že jsem se z toho vzpamatoval až odpoledne a mezitím přišly Vaše příspěvky, které vystihují vše, tak proč nosit dříví do lesa a medám včel, takže lakonicky: Díky všem!!!

A nyní už zmíněné příspěvky v pořadí, jak došly.
Mira
21.5.2007  

Vážení přátelé.
Ti, kteří se nemohli zúčasnit této akce z různých důvodů, ať litují, tiše zpytují a závidí to, co Robinsoni zúčasnění zažili. Akce BL proběhla nadočekávání dobře. Guláš výborný, tvarůžky výtečné a pivo ucházející. Vlaďka bravurně zvládla sečení trávy (ke konci i jednou rukou), Evka běžící překážkovou dráhu v noci s plnou hubou na wc, kde skončila potom, ví jen ona, Víťa noční přesun plížením s plnou polní se slovy "tam se nic neděje" se stěhoval k ostatním, kde zbytek řval smíchy další dvě hodiny, a náš MEDWĚD, spící od půl druhé ráno ve svém autě, ("tam se nedá spát, chrápe celý barák"), jsem si velice užil tohoto víkendu. Zase jste byli skvělí,

dík Macek.
21.5.2007  

Včel domácí - Jardolín Ahoj Lidičky.
Chci ještě dodatečně poděkovat Lídě a Evě (a Francouzské vládě), že nám umožnili strávit hezký víkend na baráčku v Bílé Lhotě.
I když jsem přijel zničen a nepodařilo se mi do večera přehodit IQ z houpacího koně, tak jsem moc rád za tyto zážitky. Zvláště pak sobotní večerka je nezapomenutelný zážitek.
Tak ještě jednou děkuji.

Medwěd (Pohoda-Rodina, řidič krásek nechodících).

P.S. Jardo zaplatil jsi mi naftu i za cestu domů - a nejel si. Využil jsem tvé 50-ti koruny k nákupu v místním konzumu.
Na příští akci si ho namázneme na tvarůžky.


21.5.2007  

Všem, kteří se nezúčastnili akce BL:
V celku jste o moc nepřišli, hlavně ty Míšo jsi to odhadla přesně, protože k tomu, abychom přežili v pastoušce jsme si museli uklidit v chatě (prach, pavučiny), Danka lítala s vysavačem jak o dušu. K tomu všemu se musela pokosit zahrada a opravit elektřina. Na každého byl jiný metr. Byli i takoví, kteří to měli málem s vanovou koupelí, samostatnou ložnicí i s partnerkou a ranní snídaňkou a kafíčkem. Potom někam jeďte. Vrátila jsem se nevyspaná, sedřená, žíznivá a ještě s modřinama a to nevím, kde jsem k nim přišla, mám jich pět. Teď se mi trochu ulevilo.
Paní Jořenkové samozřejmě velký dík, protože tolik zážitků, smíchu, legrace např. při ukládání se k spánku na Robinsonce nezažijeme. Bylo super i počasí vyšlo.
Všem organizátorkám velký DÍK.

Vlaďka
21.5.2007  

Ahoj lidi,
z naší akce kromě dobré nálady jsem si dovezla domů i klíště (nemyslím Jaryna), takže se řádně prohlédněte, já ho měla na stehně, nevím kam měl parchant namířeno.
Jinak říkala Renata, že jste měli o mě péči, že jsem nebyla ve své kůži. Tak vám teda napíšu proč, no vlastně to se zeptejte Vladěnky, je mi ještě dnes špatně z těch jejích "vynikajících tvarůžek". Měla jsem si možná zajet do BřeclavU pro trochu včelu a bylo by mi možná lépe.
Jinak mnozí by nám mohli závidět, jsme super parta.

Dík ahoj Eva.
21.5.2007  

Ahoj děcka, musím napsat taky pár slov, ale nejprve připomínka k příspěvku Vlaďky, kde jsem nějak nepochopila její náladu, když psala svoje řádky, hlavně o tom, jak to myslela, že jsem lítala s vysavačem jak o dušu. Vše vyznělo nějak dost podivně, jako bych bez úklidu nechtěla ulehnout ke spánku. Sami dobře víte, že vysavač vykonal (i když s mou pomocí) právě konečný úklid po nás. Chtěla jsem ulehčit trochu práce našim hostitelkám - vždyť sami víte, že se staraly perfektně (co nám na očích viděly) a taková maličkost mě přece nezabije. Zkrátka jsem asi mimo a nechápu ???
Já jsem se bavila, jak dlouho ne. Několikrát jsem se řehtala až k slzám! Péťa je výborný bavič a škoda, že se tím neživí.
Řeknu Vám, že když každý přidal něco humorného do soudku, tak musíte uznat, že jsme se dobře bavili a doufám, že Eliška z toho nemá hlavu jako sud. Cha, cha...
Jo a ti, kteří vzdali prohlídku jeskyně Mladeč, přišli o úžasnou podívanou. Fakt moc pěkné.
Ještě jednou chci poděkovat za doprovod až do Vítkova. Myslím, že vanu jsem z Vás měla jako první - to byla pohoda. Na Bouzově bych určitě žít nemohla.
Díky všem za pěkný víkend.

Dana
21.5.2007  

Jak tak čtu, tak nevím taky co napsat.
Asi jen to, že jsem spokojená, že námi nastavený standard "smát se, smát se a zase se smát" jsme opět dodrželi a navzájem se nezklamali.
Díky.

Lída
21.5.2007  

Výroba štamprlí dle metody Al-Akbara (vlastní patent !!!) Ahoj všem!!
To byl zase jednou fičák, co? Celý víkend byl prostě super.
Mám však jedno zbožné přání: do další akce (což je celý měsíc), by mohl někdo (kromě Mirka) vytvořit seznam, kdo s kým a kde bude spát. To proto,ať nejsou potom nějaké dohady.
Petře, VČEL je super, všichni ostatní si na chleba mažou nějaký blbý MED.
Na naší další akci jsem začal vyrábět štamprle, ať se o ně nemusíme dělit, když máme ten 18denní týden (viz foto, kliknutím se fotka zvětší).
Jinak to prostě jako vždy opět nemělo chybu.
P.S. Danko, pamatuj, že slovo NE u nás neznáme, jinak máš ve Vítkově před barákem stanovou kolonii z Robinsonky a k tomu buňku od Al-Akbar. Pro nezasvěcené zodpovím rád po telefonu nebo i osobně.

AHOOOJ Jarda.
22.5.2007  

Ano, souhlasím, musíme se pochválit, protože nikdo jiný to za nás neudělá !!!

Danko, zase to neber tak vážně, já jsem Vlaďčin příspěvek pochopil, a to školy nemám.

A jaképak ulehčení hostitelkám !!! Za co? Že se o nás staraly? Houby s octem !!! Makat jsme museli, trávu sekat, zásuvku spravovat, Whisku mi vypily, pijavice, ani trochu jsem neměl, každý den jenom samé tvarůžky a tvarůžky, nikde ani kousek VČELU a že nám zapůjčily pastoušku? Stejně není jejich!!!
To se to půjčuje z cizího !!!
A ještě aby člověk makal a zpracovával fotky nejen z Bílé Lhoty, ale i někde vyštrachané z předchozí akce v Dobro.

Mirek
26.5.2007  

Ty Mirku! Ty jsi se nějak rozkecal. Vítka na tebe.
Ten mi dnes volal a celou hodinu se mnou řešil to, že se mu ze smutku třese BRADIČKA.
To, že já jsem ho jako samostatná skupina nepochválila, to pochopil. Že ze strany Rodiny na jeho hlavu nepadlo slovíčko chvály taky pochopil. Ale!! Že ze strany jeho rodné neuslyšel a nečetl ani slovíčko chvály na jeho osobu? To se ho dotklo a musel to se mnou probrat. Čehož si fakt vážím. Že se nestydíte. Během hovoru se mu bradička třásla několikrát a je třeba říct, že pro nás udělal co mohl.Jo.
Vítku stačí tě tak pochválit. On mi totiž nařídil (pod pohrůžkou), abych za něj nějaké pěkné slovíčko upustila. Tak jsem tak učinila. Uf.
To zase bude.

Ahojky Lída
26.5.2007  

Jo Mirku, FOTKY z mládí pořád nejsou.

Lída
30.5.2007  

Ale to je hluboké, hluboké nedorozumění !!!!
V tom mém lakonickém Díky všem!!! (viz první příspěvek na této straně) je samozřejmě poděkování a uznání i největšímu z nejmenších, to se samosebou rozumí.
Ale abych nebyl stále lakonický:

Vítečečku, jsi pašák a dovedeš překvapit !!!

Za skupinu Elita ti uděluji   Řád zlatého včelu  , který ti bude předán v BřeclavU před nádražím ČD.
Fotky z mládí budou. Výhledově.

Mira
2.6.2007  

Přátelé.
Dementuji tuto zprávu:
www.novinky.cz/zahranicni/evropa/na-slovensku-napadl-medved-zenu

Já to opravdu nebyl.

Medwěd - neviňátko


4.6.2007  

Pozor, pozor!
Na sobotu na 15 hodin svolávám mini sraz na Robinsonce.
Včera večer se ozval Dušan Vozňák, že si četl naše stránky a že by se chtěl s náma setkat. V červnu nemůže jet, tak jsem ho pozvala na sobotu, že si ho prolustrujeme a uvidíme, zda je to pravý Robinsoňák či ne. Všechny mám pozdravit. Ptal se co budeme u Šárky slavit, zda Vánoce nebo Velikonoce. Asi si ty stránky přečetl pečlivě.

A co akce Šaryna? Už se připravujete?

Lída
6.6.2007  

TAK, přišel čas, kdy je třeba závazně napsat kdo jede a kdo ne. Musíme zajistit auta, jídlo atd.
Prosím co nejdříve na stránky nebo můj mobil. Díky.

Lída
8.6.2007  

Jedu, auto beru, k jídlu bych prosil toto menu, další požadavky nemám (snad kromě postýlky pro má bolavá záda, zajistí Jardolín).

Mira
10.6.2007  

Elektrické křeslo

Je neděle, jeden den po minisrázku, a já se dávám opět do kupy (po psychické stránce, samozřejmě, neboť byl přítomen sám velký Spiderman-Víťa).
Bylo milé vidět po dlouhé době Dušana.
Jinak lidi, už se to blíží. Už se ví, kdo s kým a kde spí!!
Míro, s tím jídelním lístkem - no nevím. Snad by mohl projít ten jasmínový čaj.
To je tím sluníčkem!!
Takže 22.6.07 v 9:00 odjezd směr Hjůstn-Mackovice. Taky se tak moc těšíte?!

P.S. Málem bych zapomněl. Míšu mám sice moc rád, ale jak se projevila u Lídy v sobotu - no hrůza, co je moc, to je příliš!!! Všichni jsme zjistili, že Míša má strašně velký soucit s postiženými dětmi, až na jednu maličkost!!
Nejradši by všem koupila ELEKTRICKÉ KŘESLO viz foto.
To už je moc a silně zvažuji, že poletím jiným spojem. Kdo ví, co by mně mohlo potkat v mezigalaktickém prostoru. Míšo, Míšo, kdoví, čím jsi byla v minulém životě!!
Zatím ahoj a 22.6.čekám už radši v 8:00.

Jarda.11.6.2007  

Dušan Vozňák jede s náma. Teď mi volal. Byl u nás, to víte, minisraz se povedl, Dušan je bezva a snad už se taky bude ozývat na stránečky. Mirek bude mít radost, že mu přibude trošičku práce. (Pozn. red.: "No jistěééé.....!!!" )
Byli jsme včera na Hartě, bylo dobře, chytili jsme dva čudlíky, ale na náladě nám to neubralo. Mějte se dobře, už se nám to blíží.
Jo, prý Mirek uveřejnil skvělý jídelníček.
(Pozn. red: Tak krucifix, pro koho to tady píšu, když to nikdo nečte !!! Jarda je výjímka, ale RODINA, to se nepočítá !!!)
Už se těším. Jen tak dál.

Lída

Strana 38

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >