Blog


Strana 37

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


9.5.2007  

Prosím POZOR!!!
K výletu do B.Lhoty je třeba se včas přihlásit (viz. Petr Medwěd), jelikož je třeba zařídit spoustu věcí, např. kdo kde bude spát a hlavně je třeba zařídit jídlo!
Účast Vlaďky potvrzuji já, jelikož je v nemocnici a nemůže se ozvat.
Odjezd je v pátek 18.5. v odpoledních hodinách. Jsme tam za chvíli.
Opravdu se hlaste rychle, nejlépe formou SMS Lídě, Evě, Jarouškovi! Můžete samo sebou i zavolat.
Tímto prosím na kolenou i Mirka, aby to uveřejnil co nejdřív!! (pozn. red.: účinná prosba, splněno...)

P.S. Klone Petře, já byl 8.5. taky v práci na odpolední, tak si z toho nic nedělej.

Zatím ahoj a pište, volejte a SMSkujte, Jarda.
10.5.2007  

Ahojky, mám skromný dotaz? Byla tady o těch květnových svátcích Šárka, nebo se akce Mackovice ruší nebo posunuje z důvodů návštěvy B.Lhoty.
Já jen abych byla trochu v obraze a jestli ví Šárka, co jí čeká.

Příští týden ahoj, Vlaďka.
11.5.2007  

I já mám skromný dotaz. Dokdy nejpozději musím nahlásit svoji účast na akci BL? Zatím stále nevím, zda mi to vyjde, ale rád bych jel. Jasno budu mít do středy.

Čau, Mirek.
11.5.2007  

Ahoj všichni!
Do Lhoty jedou dle předběžných zjištění: Lída, Martin, Eva, Jarda, Renata, Petřík V., Danka, Vlaďka.
Nejedou: Šárka-je daleko, Vítek-pracuje, Oslík-pracuje, Dagmara-mění okna a pracuje, Iva?, Miška-jede na líbánky. Mirek-nevím.
Vyjíždíme kolem 16-17 hod. v pátek. Přijedeme, dáme si gulášek, který vyrobí Jarda a pak jdeme do restauračního zařízení na pivo roku Litovel.
Ráno vstáváme jak zakokrhá první kohout a vyrážíme na hrad Bouzov. Pak domů na polední pauzu a pak pěšky do jeskyně Mladeč. Nemocní ať se tam dopraví dopravním prostředkem. Zpět taky pěšky, protože pohyb je zdravý, odpoledne opět guláš a volná zábava.
V neděli příprava akce ŠARYNA. Je třeba vše promyslet, pak se už moc neuvidíme a čas běží.
Tak si to představuji ve stručnosti já. Jelikož nám mění okna, nemám internet, nemám čas, zítra ještě malujeme, tak to je z mé strany asi vše. Další podněty volejte nebo dojděte.
Jo spaní. Je tam šest postelí, hoši jistě vezou přenosné postýlky, takže nebude problém.
Můj zástupce je jmenován pro tuto akci Jarda, takže ho můžete taktéž kontaktovat. My dva spolu velice rádi spolupracujeme, takže vše bude nej.

Lída
13.5.2007  

Petříku, tebe si vychutnám samozřejmě až na místě, nebudu to veřejně rozmazávat. Jestli si to chceš trošku vylepšit, mazej do Makra, kup škatuli tvarůžek a doprav je k nám. Obětuji se a naložím je, když už budem v tvarůžkovém kraji, tak ať už jsme styloví, jako vždy.

Pa Pa Evika
13.5.2007  

K akci Bílá Lhota:
Mirku, Ty máš samozřejmě vyjímku, stačí když se ozveš až ve Čtvrtek. Jen Ti připomenu, co se bude dít, aby jsi měl snažší rozhodování:

Myslím, že není nad čím uvažovat, takže se ozvi.
P.S. Nevím, proč by na zemi nemohly spát ženské, není snad rovnoprávnost!!!

Ahoj Jarda
13.5.2007  

Zdravím všechny,
měla jsem poslední dva víkendy trochu frmol, protože jsem měla na programu třífázové oslavy padesátin mého muže (no zní to hrozně, co ?) - ale přežila jsem!
Takže písemně potvrzuji účast na akci toho 18.5. 2007, ale chci se zeptat, jestli máte někdo místo v autě a vyzvednete mě v Odrách. Mohla bych tam čekat na autobusovém nádraží ve dvou odpoledních časech - v 16,50 nebo až 18,43 hod. Prosím, dejte mi vědět - díky.
Zatím se mějte, jak jsem četla, skoro všichni dost pracovně, co?. No nezávidím.

Ahojky, Dana
14.5.2007  

Danko, jestli pojedu (a asi na 90% ano), tak tě můžu vyzvednout přímo ve Vítkově, je to po cestě. Konečné rozhodnutí o mé účasti na akci BL padne ve středu. Ale snažím se !!!
Evičečko, nevím, co máte s Petříkem k vyřizování, ale tlač na tvarůžky, byla by to opravdu škoda být v kraji tvarůžek a neochutnat. Pokud by to selhalo, nevadí, stejně v sobotu ráno neodolám a sjedu do Loštic do podnikové prodejny pro "nákup" (nechám tam vždycky tak 250,-Kč, zejména moje zamilované Olomoucké rolky - ryby v naložené v oleji s tvarůžkem uprostřed - gastronomická bomba, kterou nemají nikde jinde).

Čau, Mira
14.5.2007  

Petříku, už jsi byl v tom Makru, mí přátelé z Elitní skupiny a myslím i jiní by měli chuť na ty tvargle, je třeba je už naložit, ať jsou řádně jeté.

Eva
14.5.2007  

Jé....! To zase bude akce! Zatracené okna a vše kolem. Tak si to řádně užijte, všechno zdokumentujte, pamatujte na dobré vychování a na navrátila.
Jinak pěkně prosím, smutně koukám, přivezte někdo Dášence tvargle, takové ty kousky v krabičce a nemusí být kmínové. Předem děkuji.

Mějte se fajn, Dáša
15.5.2007  

Děcka,
jak jsem se dívala na stránky www.mapy.cz, tak jsem zjistila, že cesta přes Potštát nebo přes Vítkov má rozdíl 1 km. Tímto jsem rozhodla, že nebudete skrblit na benzínu a stavíte se u Danušky ve Vítkově na kafe a pak můžeme pokračovat směrem Bílá Lhota !!!
   S O U H L A S ???
Nic nechci slyšet - je rozhodnuto - Péťo V., vysvětli všem, kdo je MAMA PADRONE - dík!
Mirku, pojeď, bez tebe si nedokážu žádnou akci představit ! Zítra budu určitě první, která bude číst Tvůj ORTEL.
S pozdravem - (fuj, nejsem v práci )

Dana
15.5.2007  

Fuj tajbl vespolek.
Danuško, nechci hazardovat s família, ale ty se chceš stěhovat z paneláčku? Že nás zveš? Nevím jestli je to nejlepší nápad... Samozřejmě tě vyzvedneme. Ale jestli vyjedeme kolem 17:00 je rezerva na návštěvy? Od rána nebudu jíst s pomyšlením na Jardovo gulášek... Jestli to bude jako kolena tak to bude guláš jaký "svět neviděl".
Hlásím karimatka nachystaná, spacáček také....
Děkuji Lidušce za vysvobození od zadaného úkolu.
Rád bych se přidal v sobotu ráno k Mírovi na návštěvu a nákup laskomin tvarůžkovitých...

Medwěd opět se těšící....

Dášo okna neutečou!... Míšo líbánky v našem věku? Vítku myslíš, že si někdo všimne, že na parkingu nikdo není? Ivo kdy už do toho s námi praštíš? Šárko jak daleko? Vždyť je to přes kopec. Klone jednoduše ! neser !


16.5.2007  09:22

Mirečku sluníčko, jedeš?

Lída
16.5.2007  09:32

Liduško, zlatíčko,
ty jsi na mě moc hrr..., je středa ráno, jsem v Olomouci a vůbec se mi nedaří. Co kdybych tu do pátku zůstal, do BL je to kousek :-)
Ale vážně: jedu, jen doufám, že to v pátek stihnu, ale to je detail.
Musím a hotovo.
Už se těším.

Mira
16.5.2007  11:19

Tak Mirek, který mi říká sluníčko JEDE do Lhoty s náma. Ale odjezd je už zajištěn úplně jinak. Jak psala Danka, musíme povinně na kafe do Vítkova. Tzn. Z Ostravy se vyjíždí podle Mirka cca v 17 hodin, pauza je u Danky a pak se bez přerušení pokračuje do Lhoty.
Nejlepší dotaz jsme slyšela včera od Renaty, kolik za tu chatu budeme platit. To je tak, jak čtete mezi řádky. Fuj.
Večer jedeme s Martinem do Makra pro plecko, 3 kg. Na guláš, pro tvarůžky, ať to stihneme naložit, pro minerálky (to navrhla Eva a je to asi blbost, že?), cibuli atd. Snad to zvládneme. V pátek koupíme těšínský točený na opečení, Eva zajistí brikety.
Největší úkol má Jarda: GULÁŠEK. Prosím vás, musíme ho chválit a chválit, jinak příště ho budu dělat sama.
Renata peče nějaké slaďoučké řezy.
Je třeba vzít co nejvíce karimatek a spacáků. Jóó, Petřisko se už zase stará, s kým bude spát. Normálně mi naznačil, že na zemi jeho klouby spát nemůžou. On ten zmetek je schopen na tu zem hodit mě. Tak jsem mu řekla, ať si svou postel vybujuje. Jak? To je jeho problém.
Mirku já vím, že máš moc práce ale přeci jen v zájmu akce uveřejni ty moje bláboly. Prosím, prosím.
Modlete se ať neprší, jinak ten pěší výlet budeme muset zrušit. A to by mě fakt bolelo a hlavně by to nepřežila sportovkyně Renata, která stahuje na svou stranu Martina, Vlaďku, Petra atd.

Lída
16.5.2007  17:01

Přeji Vám Všem šťastnou cestu, mnoho krásných zážitků, hodně foťte a pak hodně pište.
Liduš, když už tam tu bandu budeš mít, pořádně je zapřáhni !!!!!!! Mamka určitě potřebuje vymalovat, natřít střechu, řádně vygruntovat, připravit hodně dříví na zimu a jiné drobné domácí práce. Taková parta pracovitých a zručných přátel to jistě za tři dny zvládne. A jakou bude mít maminka radost !!!!!

Pa pa, Vaše kamarádka Míša.
16.5.2007  22:10

Jak je vidno z předchozího záznamu e-mailové konference mezi mnou a Lídou, tak jedu a rád a s chutí.
Jen bych prosil formulovat přesně: Liduško - zlatíčko jsem napsal, nikoliv sluníčko, to jsi napsala ty, Liduško - zlatíčko.
Danku ve Vítkově vyzvednu, jak jsem již napsal, ale připojuji se k názoru Medwěda, totiž že stavovat se v pátek na kafe asi není nejlepší varianta, je třeba si uvědomit, že do BL se z Ostravy jede cca 2 gódiny a ten večer není nafukovací, takže bych to nechal najindy. Krom toho taky budu mít hlad a hlavně Žízeň ! (samozřejmě na tu minerálku, co poručila Evičečka....).
Výlet na nákup do Loštic jistě bude, takže Medwěd i Dáša, popř. ostatní budou ukojeni. Ale vstává se brzo, den je krátký a v Lošticích zavírají v 11:00.

Renčo, pokud chceš zaplatit za ubytování, rád se ujmu funkce hoteliéra, prachy nesmrdí...
Jinak ti děsně fandím, přemluv je všechny, i Medwěda, pěšky je to do Mladče cca 2,5 km, to je brnkačka (a žádné těžké převýšení, jako na Praděd, škoda...).

Míšo, vzpamatuj se, vše o čem píšeš, potřebuji udělat i já doma, to nemusím jezdit do BL a můžu makat jako barevný. Přesto díky za inspiraci, okouknu to v Bílé Lhotě a pokud se pracovní četa pod mým vedením osvědčí, možná (ale možná !!!) ji angažuji i do Kyjovic. Ale musí makat !!!!

Dnes večer mi volala Lída, že v Makru nemají tvargle, tak doufám, že je sežene jinde, ony jsou naložené lepší a představa, že budeme v tvarůžkovém kraji bez této pochoutky se rovná smrti.
Jak si to tak sumíruji v hlavě, tak úpřímně lituji ty, co se nemohou (doufám, že ne- nechtějí) zúčastnit.

Mira

PS: Krom spacáku a karimatek a matrace a peřin a polštářků si beru i skládací (spartakiádní) lehátko a nafukovačku.
Já totiž mám rád svý jistý...
17.5.2007  

Hoj denta aparátoš.
Lído se spaním nemám problém. Jako správný skaut a chlapík se klidně vyspím v kterékolvěk postýlce a galantně přenechám dámám místo na fošnách na hrubo opracovaných.
Pěší výlet na Mladeč není špatný nápad. (šifra pro chápající: Bude stejně hezký jako výlet na Sovinec). Nevím, proč bereme minerálku, když s námi nejede Vítečeček...
Miro dnes jedu Jeseníky tak od Tebe budu Praděd pozdravovat při přejezdu Videl lehkým pokynutím paží.
Míšo mám pro tebe příručku - Práce s motorovou pilou lehce a snadno.
V pátek jsem v Olomouci i já... Není špatný nápad tam už zůstat. (Vladi neboj)..Osádka vozu Medwěd: Medwěd - řidič. Vlaďka - proviantní důstojník. Renča (domina) tisková mluvčí pro komunikaci s policejními složkami....Kdo dál? Ještě jedno až dvě místa....

Medwěd. Silný jako medwěd


17.5.2007  

Ahoj všem Účastníkům zájezdu!
Je Čtvrtek 17.5. a guláš je ohrožen!!
Včera jsme měli sportovní den na VŠB. Sportoval jsem tak, že se dneska klepu jak osika, tak nevím, kdo bude krájet cibuli. Já jsem ve stavu, že když vemu nůž, tak se asi podřežu. Takže chápete, že chci ještě požít, tudíž nemůžu vařit. Dáme si jídlo v hospodě (nevím sice ve které, ve Lhotě se nevaří). Jsem ochoten přijmout jakýkoliv trest, dneska je mi to všechno jedno.
Evka - minerálky dobrý nápad!! Nemusíme furt chlastat, vím o čem mluvím.

Zatím zdar a zítra Ahoj Jarda.

P.S. Mirku vezmeš mě na půlku na lehátko, můžeme se po třech hodinách třeba střídat??
17.5.2007  

Nekcej, dej si vyprošťovací pivo a mazej vařit guláš !!! S rozklepanýma rukama bude cibulka obzvláště jemná.
A když chlastáš, tak jedině s Mírou.
Na lehátko tě nevezmu, já když na něm ležím, jsem sám v přeplněném kupé.

Mirek
17.5.2007  

Já jsem sice pozbyla postel, ale hoši jestli chrápete, tak si hleďte zamluvit i výminek nebo budete spát pod širým nebem. To Vladěnka opravdu nemá ráda, takže chrápající daleko ode mě. Teď jsem si naběhla, už to slyším (Jardu): tak bude spát venku ona. Já už budu radeji spokojena, abych nespala u sousedů. Jardo, ty máš rýmečku a už si z toho na smrt, nedělej a vstávej. Takový mladý chlap něco vydrží. Zítřka se nemůžu dočkat a těším se na všechny.

Vlaďka
18.5.2007  

Jste boží.
Teď (21.30 hod) jsem si po čtrnácti dnech přečetla stránky a je to fakt nářez. Nevím co na to lidi, kteří nás neznaj, ale já se směju nahlas a Eli pořád mele dokola "ježíš mami"! Nevím co tím chce říct. Jo a má správnou připomínku: už víte, jak se bude jmenovat akce??? My nemáme vážení název. To je hnus.
A navíc: Martin se opíjí u Šimberů. Já jsem po hodině odešla a on je tam furt. Jarda ožratý, Martin za chvíli, co nás čeká?
Byl tady Oslík, ten maluje u starých Oslíků a je mu líto, že nejede. Trouba.
Jo, Šaryna za náma v sobotu přijede.
Jo, guláš se vaří. Hádají se jako psi, to je hnus.
Bude móóóc dobrý. Okořeněný hádkou.
Auta jedou tři: Petřík veze ty svoje nechodící hvězdy. Mirek jede pro Danku a Martin veze zbytek. Není to náhodou kravina? Musíme jet třemi auty? Zítra se rozhodne. Sraz co nejdříve, ať to stihneme. Večerní procházka kolem BL je samozřejmě povinná. Je třeba vás seznámit s okolím.
Pěšky, ne autem Petříku!!!
Vlaďa nakládá tvarůžky. Renata peče buchtu, Danka chystá dvoupostel.
Ahojte, dobrou noc a zítra čauky.

Lída
18.5.2007  

Název akce? To je snad jasné!!!


Akce Bílá Lhota 2007

TVARGULPIV

(tvarůžky - guláš - pivo)

Mira
18.5.2007  

Tvargle jsou a nebojte, plecháček mám nachystaný, nic se nebude rozbíjet.

Pa,pá, Vlaďka.

Strana 37

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >