Blog


Strana 36

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


31.3.2007  

Dobré ráno, pěkný den, počasí nám zdá se přeje, takže akce

Po stopách mládí - historických místech Robinsonky

může začít.
Jaru a sportu ZDAR !!!

Mira
1.4.2007  

Akce se mi fakt vůbec nelíbila. Nikdo se neopil, nikdo se nesmál, nikdo neměl radost z dárků, nikdo se neztratil. No, nestálo to za nic.

APRÍL !!!

Vzpoměl si někdo? Kdysi jsme si to užívali více.
Dnes jsem se polekala. O půl jedenácté přišla zpráva od Šárky (žena od Petra), jestlipak nevím, kde je její mužíček. Kruci - Osel se ztratil. To byla zajímavá zpráva. To se ještě nestalo. K večeru jsem sondovala jak to vypadá - NAŠEL SE. Žádná jobovka nás nečeká. Petr i jeho klony jsou na světě.
Každopádně první jarní akce se mi moc líbila i ti trošičku opilí byli příjemní. A to je co říct. Ti nejzodpovědnější odjeli včas, čímž (hlavně ten jeden) nás velmi překvapili. No, asi se budeme překvapovat i nadále.
Nejlíp je na tom Eva. Ta si skoro nic nepamatuje. Výpadky má už od myslivny. Ta se má.
Pěkný týden a přemýšlejte, kde s kým pojede, kdo s kým bude spát 22.6., 23.6. a 24.6.2007. To jsou teď nejdůležitější naše starosti. Hlavně si pamatujte termín. Žádně změny nebudou, Šaryna už je informovaná.

Lída
3.4.2007  

Já jen stručně, neboť jsem opět v pracovním procesu (včera Jeseník, Šumperk, dnes Mohelnice a Vítkov...)
S průběhem akce jsem spokojen, viděl jsem, co jsem chtěl, pobavil jsem se, vyčistil si mozek, nic neztratil a o půlnoci jsem byl doma, prostě super.
Kde se toulal Klon nevím, se mnou se po odchodu z poslední (celkově čtvrté, když počítám nakouknutí do martinovské!!!) hospody rozloučil na J. Skupy, že jde spát k rodičům. Asi jo, nabral tam směr. Víc neřeším, hlavně že se našel.
Fotečky nějaké mám, ale vystavím je až asi koncem týdne, až dojdou fotky od Lídy, dojdou-li a až na to najdu čas, neboť celý týden mám příšerně rozježděný a když se večer vrátím, už se mi nic nechce...
Medwěd poslal materiály o Porubě, platí o nich totéž, co o fotečkách.

Jaru a Aprílu zdar, Mira.
3.4.2007  

Milí moji, ten jeden z prvních odejitých jsem byla i já. Musím se čestně přiznat, že jsem již byla foflá a nedokázala jsem si představit, že bych ještě něco popila a potom se plantala směrem Havlíčkovo náměstí! Opilé ženštiny bez pánského doprovodu nevypadají hezky, ba přímo nevhodně! (A já jsem někdy zodpovědná).
Jinak akce stála za to, Klonův dárek nemá chybu. Největší překvapení dne: můj bývalý bratr. Víte jak nerada ho chválím, ale tentokrát by si zasloužil diplom za zodpovědnost.

Hezké prožití velikonoc bez nepříjemných následků přeje všem Míša.
4.4.2007  

Protože jsem zatím žádné fotky nedostal (ty,ty,ty, Lidunko !!!), uveřejňuji aspoň těch svých pár - slovy sedm. Najdete je tady. Jsou na nich vidět ty úžasné dárečky.
Pro vylepšení přidávám odkaz na zajímavý článek o Porubě, který v Dobroslavicích ukazoval Medwěd. Komu by to nešlo otevřít musí si nainstalovat Adobe Reader, ke stažení např. na http://www.stahuj.cz a jinde.

Mirek
5.4.2007  

Fotky budou v některé pětiletce, nemám čas. Lítám po kartářkách a to jsou nervy. Ne nějaké fotky.
Míro, jsi velmi zodpovědný člověk, zvládl jsi to za nás, za což tě chválím.
Zítra jedeme asi do Lhoty, pokud Martin přijede z Prahy.
Sakra já se té kartářky nezeptala jak to bude s Robinsonkou!! To je chyba. No vidíte, budu tam muset letět znovu a pak - posílej fotky. Není fakt kdy. Ale kdo si počká, ten se dočká.
Veselé Velikonoce, hlavně SLUNÍČKO.
Pozor, jedeme 22.6. Jak se bude akce jmenovat???

Lída
5.4.2007  

Ahoj děcka, konečně jsem se dostala k tomu abych napsala a poděkovala za pěkné dárečky a slunečnou vycházku. Slibuji všem, že dárky už nikdy nebudu ničit, protože už nikdy nechci dostat 5kg štamprli.
(Pozn. red.: míněno dostat pětikilovou štamprli ne 5 kilogramů štamprlí, které jsme my někteří vyvolení a nezodpovědní vypili... )
Danko, klidně jsi mohla přijet a neposlouchat Zdenka, že to neujdeš. On neví, že máme zpřízněnou duši (Medwěda), který má pro nás pochopení a když je nejhůř zasáhne svým vozem. Tímto mu taky děkuji.
Těším se na další setkání a přeji všem mokré velikonoce.

Ahoj, Vlaďka.
10.4.2007  

Děcka, všechny Vás zdravím a rád se vrátím k poslednímu srazíku s výšlapem, který stál jako vždy super alespoň z mého pohledu. Nejvíce jste mě překvapili s botami, které jsou luxus a tentokrát budu jediný, který má tak nádherné boty. Všem samozřejmě děkují za dárek, který mě moc potěšil a taky musím poděkovat Vítkovi za jeho umělecký výtvor, s kterým se musel nadřít pěkně dlouho.
Už se těším na další sraz, až se opět sejdem a pokecáme a něco málo vypijem :-))))

P.O.
18.4.2007  

Všem oslavencům v tomto čtvrtletí přejeme všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a pohody s naší milou Robinsonkou.
Někteří mě už asi nemají rádi, ale to nevadí, že Jardo!

Za všechny členy z rodiny i elity Vlaďka
20.4.2007  

Nazdáreček lidi,

jak se máte? Co děláte? Hmm...
V té naší rodné Ostravěnce je nějaký klid, jak koukám. Já jakž-takž nějak žiju. Z práce domů, odpoledne uteče jak voda, je tu večer, nějaké to TV a spát. Znáte to, nebo ne?
Jó, na zítra mám pro Vás teď já tip na akci. Jedu se podívat na Floru Olomouc. Už se těším na ty davy. Cha, cha...
Nechcete se přidat? Jedu po šesti letech už potřetí, ale můj muž tam nebyl ani jednou (takže, ať furt neslyším, že sedíme pořád doma ). No jo, je ze mě domácí pecivál - to přiznávám.
Jinak jestli Vás to nezaujalo - tak se přidejte, mějte pěkný víkend a zase se někdy ozvu.

Ahojky, Dana.
23.4.2007  
Nejkratší pohádka na světě.
Bylo, nebylo, jednou se zeptalo děvče chlapce:
"Chceš si mě vzít za ženu?"
Chlapec odpověděl: "Ne."
A děvče žilo šťastně na věky věků a chodilo si nakupovat hadry a kosmetiku,
do divadla, tancovat, cestovalo, mělo kopu přátel, pilo Martini
a vždy mělo čistý dům a nikdy nemuselo vařit

KONEC.
Zaslala Lída
24.4.2007  

Omlouvám se za pozdní zveřejnění Dančina příspěvku - tipu na výlet, ale byl jsem mimo Ostravu a domov. Ale asi jsem dobře udělal, alespoň jste nenatrefili na toho magora, co ohrožoval lidi motorovou pilou. Viz článek na www.idnes.cz

Mira
28.4.2007  

Rodino (pohoda), Elito, Lído..
Nezdá se to, ale blíží se nám naše akce roku. Nikdo ještě nepřinesl žádný tématický nápad. Tak navrhuji název akce:

Od hororu k pohádkám 2007.

V pátek po příjezdu se každý k večernímu veselí dostaví v nějaké masce oblíbené filmové postavy. Samozřejmě vyhodnocení s věcnou (tekutou) cenou.
Druhý den k večeru se očekává přílet mimozemšťanů. Tam je tedy program jasný :-)

Medwěd
28.4.2007  

Ahoj všici!
Co je, snad vás nepřepadla jarní únava? Nikde nikdo....Víte, že to už bude rok (30.4.-1.5.) od výletu s lampiony a prvomájovými pusami, od skvělých tvarůžek, přes tatarák až po super obsluhu u Edy ve Lhotce?
Tak vzpomínejte a užívejte letních dnů.

Někdy ahoj, Dáša.
1.5.2007  

Ahoj lidi, nějak mlčíte, copak děláte? A co dělá můj největší přítel Víteček? Už se chystáte na akci Šaryna? Nebo budem hlasovat o názvu červnové akce? Mi se líbí Akce Šaryna kdo je pro, ať se ozve!!!

Čau Eva
3.5.2007  

A je tady J A R O , všechno kvete, pyl se sype, pod stromy ho leží haldy - já kychám, chrchlám, teče mi z nosu, očí, dusím se, semtam otékám - kapu si do nosu, očí, polykám tabletky a taky si sem tam přifouknu - no prostě bájo!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale jinak relativní pohoda, mohlo by být i hůř.
Těším se na červen.

Míša
3.5.2007  

Dávám návrh!!!
Mamina odjíždí 9.5. na tři týdny do Francie a my máme domeček k dispozici. Mohli bychom udělat naši velkou akci dřív a blíž. Termín 19. a 20.5 nebo i 18.5. Jak bychom chtěli. Zvážíme to???
Kolem jsou dvoje jeskyně, hromada zámků, pivovar Litovel, pivo 50metrů, Arboretum Bílá Lhota 53 metrů, 2 kostely, dva hřbitovy, tvarůžkárna Loštice 5 km. Možná bychom stihli exkurzi!!!

Co vy na to???

Dlužníci, kde jste??????

Lída
3.5.2007  

K předchozím příspěvkům: Na závěr těm, kterým tu připadá mrtvo ukážu, jak vás váš vlastní mozek klame. Klepňete tady a pokud možno zvětšete na celou obrazovku.

Čau, Mira.
5.5.2007  

K návrhu Lídy na výlet do Bílé Lhoty se připojujem s Jardou (co nám jiného zbývá), jedem.
Nabízím program:
- v případě pěkného počasí:   kácení stromů, řezání větví, přehazování kompostu, orání pole, plení záhonů, atd...
- v případě špatného počasí:   návštěva památek a večer návštěva restauračního zařízení (pivo roku Litovel 11 pouze 17 kč.)
To bude plodný víkend, už se těším, chi, chi.

Ahoj Eva
7.5.2007  

Čaute děcka.
I mě se nápad skupiny "Lída" zamlouvá. Pokud se týče mne, ano, rád pojedu. Možná by bylo dobré jet už toho 18-tého. Ale podřídím se většině. Jen název akce - Šaryna bych přejmenoval po přečtení programu na Čuryna.
Medwěd

Komentář k návrhu náplně akce od Evy a Vaška (Jardy)

K návrhu Lídy na výlet do Bílé Lhoty se připojujem s Jardou (co nám jiného zbývá), jedem.
Nabízím program:

- v případě pěkného počasí:    kácení stromů (něco bych poklátil), řezání větví (i přeříznul), přehazování kompostu (kompoty nerad sež.. si je sami), orání pole (orální? tak to už je úplně bez komentáře), plení záhonů (kdyby jen v alejích, i na záhonech může být nablito), atd...

- v případě špatného počasí:   návštěva památek (Danko, Vlaďko, Renčo - nebojte budu autem) a večer návštěva restauračního zařízení (nechci hospodu chci táboráček s čepováním od Macka a Jardy a s následným uhořením Vladěnky) (pivo roku (to si děláte kozy, který rok myslíte? Vyškovské kozle jakési) Litovel 11 pouze 17 kč.)

To bude plodný víkend, už se těším, chi, chi. Taky se těším, jen když pro mě bude připravena vhodná "padací plocha". Připravuji: "Rytí v zemi 2".
Je mi jasné, že jsem si teď naběhl a že prostořeký Evik mi to teď dá sežrat.


7.5.2007  
Výzva pro pokladníka.  


Neboj se adresně jmenovat neplatiče.
Pranýřuj je veřejně!

(pokud něco dlužím já tak mi to zavolej a nikomu nic neříkej)

Medwěd  


7.5.2007  

Ahooj všem,
Lída má dobrý nápad a rád bych se zúčastnil výletu, ale mám obavy, že se nebudu moci zúčastnit z pracovních důvodů:-(((. Už mě to začíná srat nebo musím i 8.5. do práce, ale je fakt za 100% i když já bych radějí ležel doma a koukal na telku:-)).
Liduš budu se snažit co nejdříve dostavit a vyrovnat příspěvky. Liduš budu ti volat včas, kdybych se mohl uvolnit z práce a zúčastnit se výletu.

Všem přejí krásné slunečné dny, Váš klon Petr O.

Strana 36

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >