Blog


Strana 34

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


5.3.2007  

O M L U V A , co je to O M LU V A ?????????????????? Omlouvat se můžu jen někomu, koho si za nějaké činy vážím. To je např.: stmelování členů různých skupin, obětavost, ten, kdo položí život za své soudruhy (v tom případě omluva in memoriam), nechá se třeba sám sežrat, (když dojdou kolena) a jiné příkladné činy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Což tyto heroické výkony ve Tvém, rádoby velitelském případě nepřipadají v úvahu. Proto opět volám, pryč se samozvaným vůdcem !!!!!! Než se vrátím domů ke Svým skutečným rodičům, pěkně Ti ještě zavařím, hořce zapláčeš nad intrikami proti Své sestře a ostatním kamarádům. Jinak zdravím všechny Robinsoňáky a přidávám se, ať žije J A R O hurá !!!!!!

Míša
6.3.2007  

Všem Mirečkům z Robinsonky přejeme k svátku všechno nej,nej....!

Robinsoňáci
6.3.2007  

Všem Robinsoňákům děkuji za pěkná přáníčka k svátku. Nebýt Vás, asi bych zapoměl jak se jmenuji. Ještě jednou díky.

Váš Miroslav
6.3.2007  

Kruci, kruci. Pár dní nečtu stránky a tady to žije!!! Tak se mi to líbí. Vidíš Danuško, ať se snažíš, jak se snažíš, marný boj. Pláně odstartovaly asi trvalý rozkol mezi Robinsoňáky.
Největší magor je Jarda, protože volá: jaro je tady, pochody jsou tady, ale že příští týden, kdy má vyrazit Robinsonka na pochod po svých stopách bude na nás kašlat, (bude někde oslavovat), to už nenapíše.
Ale já samostatná skupina musím myslet na vše a proto se ptám?? Prosím, někteří 24.3. nemůžou a je jich dosti. Nemůžeme změnit (naposledy) termín na 31.3.???
V sobotu jsem pozvala samozvance k nám domů, abychom upřesnili trasu a docela bych potřebovala vědět, co vy na ten termín. Volejte a křičte ať se můžeme rozhodlout.
Nejlepší je Eva a Dagmara. Mlčí obě jako hrob. Jedna se učí a druhá asi pořád kaká. To je ticho.
Mirkovi všechno nejlepší k svátku, Vlaďce všechno nejlepší k narozeninám (které měla asi před měsícem?).
Mějte se a ozvěte se.
Peťulko, měníme termín vidíš???

Lída
7.3.2007  

Připojuji se k Peťulkovi. Taky jsem nezaregistroval, že se něco chystá. Jenom ten termín 24.3. mi trošku utkvěl v paměti. Ale co a jak, to ne. Musím se naučit číst, když už to na stránky dávám.
Proti změně termínu vcelku nic nemám, snad to vyjde. Nemůžu zcela jistě 12.5.2007 (mám akci) a 29.4.2026 (to odcházím do důchodu ve znění současných předpisů - termín ještě bude upřesněn ve znění pozdějších předpisů).

Mirek
7.3.2007  

Ahoj lidi.
Nechápu, proč mě někdo nazývá největším magorem, že nemůžu někam jít. Příští týden, což je u mě víkend 16.3.-18.3. jsem nikomu neřek, že někam nejdu. Tento víkend nemám ani ŽÁDNÉ OSLAVY!! Na oslavu otcových narozenin jdu až 24.3.
Než mě někdo začne napadat, měl by si to nejdřív ověřit. Kromě toho, já taky nikomu nenadávám do magorů, když někam nejde, pokud má k tomu normální důvod. Jestli se někdy někde řekl termín nějakého pochodu, tak se omlouvám, ale mám i jiné starosti.
Podle všeho se 24.3. nemůže zúčastnit více lidí, ale magor jsem já sám (to je divné ??).

Ahoj Jarda
7.3.2007  

31.3. můžu.... A k posledním příspěvkům na našem webu:
Když v báááru houstne dýýýým...........


Medwěd7.3.2007  

Zase mi nikdo neřekl, že naše milá Vladěnka měla narozeniny... FBI zklamalo...
Tak všechno nejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí........


PS.: Neměl někdo dodat seznam narozeninek děcek z Robinson street? Kdy mám já a Mirek si po minulém roku SNAD každý pamatuje. Tak pomalinku rozbíjejte prasátka.


7.3.2007  

Dnes jsem byl v práci u Lídy a byl jsem upozorněn s novým termínem na výšlap okolo Poruby směrem na Děhylov, pokud se dožiji, určitě dojdu :-)))).
Dodatečně přeji Mirkovi k svátku a Vlaďce k narozeninám. Já socka nemám doma kalendář a proto se omlouvám, že jsem dříve nezaregistroval :-(((.
Všechny zdravím a doufám, že v hojném počtu přivítáme jaro výletem po stezce Robinsoňáků.

Papa, Petr O.
8.3.2007  

Kliknutím zvětšit Prasátko na letošní odměny....


To je pěkné ne??


Lída


8.3.2007  

Jestliže se jedná o totéž prasátko, které máte rozbíjet (na naše narozky), pak myslím, že s Medwědem budeme slavit sami !!!

Mira
8.3.2007  

Pozor, pozor, Lída nemá Macka doma, kocur není doma ,myši mají rej.
Jardiku, zas to neber tak vážně, nepojed jsi vtipné kaše?

Ahoj Eva
8.3.2007  

Děkuji za gratulace, ale musím se omluvit všem Petrům, kteří měli v únoru svátek, že jsme to zapřeli. NE schválně!!!
Takže dodatečně všechno nejlepší za všechny přeje Vlaďka.

Hojky
8.3.2007  

Ještě k tomu seznamu narozenin. Pokud si dobře pamatuji, tak seznam se vyhotovil na silvestrovské akci u Renaty. Že ho někteří nezodpovědní jedinci potratili, za to už nemůžu. Teď jsem schopna to shrnout jen na ta čtvrtletí. Pokud na někoho zapomenu, dejte mi vědět !!

  1. čtvrtletí:    Petr O., Vlaďka, Lída
  2. čtvrtletí:    Renata, Jarda 40, Medwěd, Mirek, Vítek, Míša, Ivona
  3. čtvrtletí:    Dagmara, Martin, Danka, Šárka
  4. čtvrtletí:    Evičečka, Mikuláš, Ježíšek
Vlaďka
8.3.2007  

Jarečku promiň. To že jdeme 24.3. je stará věc. To že nemůžete mi oznámila tvoje partnerka a na základě této informace jsem poprosila o změnu termínu. Ty jsi na narozeniny svého otce neupozornil, takže se dá vyvodit, že jsi asi nechtěl jít. Jaro opravdu začíná.
Martin není doma to je pravda a když seč na dva dny odjeli, tak jsem mu ten dárek, co měl dostat v srpnu, dala pro jistotu už v únoru. Takový jsem MAGOR.

Lída
8.3.2007  

Tak už jsem doma! Hurá !!!
Všechny Vás zdravím. Včera propuštěna a dnes už zařazena do pracovního procesu. To je co?
Pánové, byli jste dnes na své drahé polovičky hodní? Víte proč, že? - posílám aspoň přáníčko všem holkám. Pěkný zbytek dne přeje

Dana
9.3.2007  

Vlaďko, díky za uveřejnění narozenin děcek, co spolu mluvíme. Ale co Maxmilián Dráp?
Při pohledu na narozeninové prasátko žádám o přesunutí do posledního čtvrtletí, kde je jenom Eva a ta se pak hřeje na výslunní zájmu sama.
P.S. To že je Lída sama doma snad není nic nového.....
P.S. 2 : Ano na seznam jsem zapomněl. Udělal jsem to z nedbalosti a nesoustředěnosti...
P.S. 3: Platím koncesionářské poplatky jak magor a televize "Al kaká Jarda" pořád nevysílá. 

Medwěd - jarní    
9.3.2007  

Přidávám se k omluvám ostud a dodatečně přeji všem kdo měli svátek všechno nejlepší !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Míša
9.3.2007  

Když to pojmeme takto, tak pro jistotu přeji všem k svátku a narozeninám a jinému výročí na 10 let dopředu. Abych snad nezapoměl.

Pěkný jarní víkend, bohužel bez snížku přeje Mira.
10.3.2007  

TISKOVÁ OMLUVA!!!
Tímto se omlouvám našemu jedinému, geniálnímu veliteli Vítetečkovi, že jsem napsala, že je samozvanec, ale byla jsem donucena panem Al Agmarem a paní M. pod pohrůžkou fyzického mučení a následné likvidace!!! Tímto se ještě jednou omlouvám panu Vítečkovi. Píši to ze své svobodné vůle a fakt mě k tomu nikdo nedonutil. (Jen mi za zadkem stál Vítek a řval, že pokud to nenapíšu jsem synem smrti).

Lída
11.3.2007  

Děkuji za večerní pozdrav od Vítka a L.D.R.V.E.E.M.A.M. (tak jste se podepsali). A na Tvou otázku Vítku, proč nejsem s Vámi - je jednoduchá odpověď - nebyl jsem pozván.

Petr Medwěd.


Strana 34

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >