Blog


Strana 33

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


16.2.2007  

Vážení přátelé!
Myslím, že vám všem dlužím jisté vysvětlení ohledně nakažení pana All Akbara Jardolína Topičína Kotelnína. Tento duševně a fyzycky zchátralý jedinec byl nakažen prudce nakažlivým druhem mimozemského viru, jehož označení je:

JHLANSSKVPSČDUKJPHS

Už jen jeho označení nahání smrtelnou hrůzu! Slabší nátury by nemněly vůbec číst jeho český překlad, který zní takto:

Jsem hnusně líný a neštítím se svým kamarádům vychlastat pivo, sežrat či dokonce ukrást kolena, jsem prostě hnusný sliz!

Určitě jste poznali, kdo je vironosič, ano je to paní "M"! Proto se nelze divit, že se její pravý bratr napíchl na NET a i takový sympaťák a hodný mimozemšťánek jí hrozí. Ovšem nesmíme ztrácet naději, však oni si ji brzy odvezou a zase se nám bude volně dýchat a konečně se snad i pan All Akbar Jardolín Topičín Kotelnín začlení do normalní lidské společnosti.
Musím ovšem podotknout, že je mezi námi jistá riziková skupina, která dle mých důvěrných informancí může být nakažena celá. Jde o tzv. Rodinu - pohodu. A proto jsem se rozhodl zabránit tomu, abych jim nemusel posléze říkat Rodina - Nakažená Pohoda!!! A tu je návod, jak mají s tímto virem bojovat:

Ze sbírky Eposy "Robinsoňácké" báseň

Antivirus

napsal Víteteček
Za ranního rozbřesku,
postavit se na stezku !!
Bez piva a bez kolínek,
všichni pěkně do holínek !!

30km první den,
nožky bolí málo jen !!
Dvacku přidat v každém dni,
kontrola jsou "Elitní" !!

Svižnou chůzí vyrazíte,
zrádný vir tím porazíte!!!
A ten malý Emzáček
dostane tak na fráček !!
Jardolína žeňte v předu
zbaví se i toho vředu !!

On mu sice říká hlava,
mentálně však zaostává !!
Nakažlivou paní "M"
ze země už lifrujem !!

Její bratr jménem E.T.,
ten si na ni už posvítí.

Tento návod neplatí pro skupiny, "Elita" a "Lída", jejich členové jsou totiž na takové duševní a fyzické urovni, že jim žádná nákaza nehrozí !!
Se slzami v očích se s Vámi louči Vámi všemi milovaný a obdivovaný:

Víteteček!!
18.2.2007  

Jenom takové malé upozornění po nedělním obědě: kde jsou fotky Mirka a Petra O. z mládí??? Já jsem nezapoměla!!!

Lída
19.2.2007  

No jo, jak praví klasik:
"Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrstán !!!"
Já na ni se zajímavýma fotkama a ona na mě s upomínkou. Dobrá, začnu konečně prohrabávat archivy!!!

Mira
20.2.2007  
V sobotu 3.3.2007 ve 13 hodin sraz na Robinsonce !!!

V 13.15 hodin odjezd směr Chuchelná za snad již posledním marodem Dankou. Pak už žádné nemocnice, ústavy apod. Pak jen zdraví, úsměv a pohoda. Nemoci a podobné nesmysly si nemůžeme dovolit. Život je krátký je třeba si ho užít.
Prosím, kdo pojedete za Dankou, tak se ozvěte, já tam sama netrefím. I když už jsem tam byla snad desetkrát. Ale bohužel.
Dnes jdeme za Dagmarou, snad jsme vás všechny obvolali. Kdo může příjde. Kdo nemůže je omluven.

Lída
20.2.2007  

Krátce a stručně!!
Vlčku, jsi mrtvý muž(??).
Jsi určen k FYZICKÉ (tak se to píše správně) likvidaci. Tak se už ze všema rozluč!!
Já s tebe udělám kosmickou raketu, houby, raketu země vzduch, aby jsi se nemohl vrátit!
Ahoj všem, jdu střádat plány na likvidaci určitého individua.

Jarda.
20.2.2007  

Včera, hned jak jsem se vrátila z Panoramy jsem zasedla k DVD a začla jsem kukat na fotečky. Děkuji Lídě s Martinem, moc hezky udělané. První část s fotkama z mládí - téměř mi kanuly slzy dojetím.
Teď z jiného soudku, mám obavy, že příjdem o jednoho člena z ELITNÍ skupiny a jednoho z RODINY. Bude to asi masakr.

Pa pa Míša
22.2.2007  

Milý Petře O., k tvému dnešnímu svátku a sobotním narozeninám ti přeji za všechny Robinsoňáky vše nejlepší, hodně lásky, štěstíčka v práci, ale i osobním životě.

Za všechny Vlaďka
23.2.2007  

Připojujeme se k přání k Petrovým výročím a tak, a chtěla bych vám podat zprávičku o Dagmarce. Zvládla zdárně operaci, ale kdyby jste ji viděli, jak vypadala při propouštění z nemocnice, tak byste se pobavili. Dagmarka vypadala jako by právě chtěla umřít, třepala se jak drahý pes a na celý svět blinkala a blinkala. Asi ji to tak vzalo, že ji propustili a tak jim to tam poblila. Bylo mi jí fakt líto.

Tak zdravím všechny, ahoj Eva
24.2.2007  

Děkuji našemu nemocničnímu zpravodaji za vyčerpávající informace ohledně mého zdravotního stavu. NO A CO??? Ale vážně, takový stav nepamatuji! Přijet domů z nemocnice v noční košili, županu a pantoflích v náručí svého muže a ještě k tomu potkat u výtahu Šimka, to se nezapomíná!!! Jinak děkuji za návštěvu a podporu.

Mějte se LEZECKY a BĚŽECKY, Dáša
24.2.2007  

Ahoj lidi,

jsem dneska na propustce z léčebny a přečetla jsem si, že si chcete udělat výlet do Chuchelné. N E D Ě L E J T E to, protože mě tam 3. ani 4.3. nezastihnete. Moc si toho vážím, že jste chtěli svůj volný čas opět obětovat pro mou maličkost. Díky, díky, díky. Snad se sejdeme na první plánované schůzce o pár dní později, jo?
Jinak bych celé naší partičce doporučovala uzavřít mír a klid v duši - cha, cha... ( Elito ! & Rodino ! & Lído ! ) - až tam na to Ostravsko vlítnu ( po těch rehabkách v plné síle ), tak se bude Vítečeček i Jardolínek divit !!! Liduš ( jako velitelce ), dávám návrh na potrestání ( klidně i mučení ) pro oba strůjce nesváru. Co na to říkají ostatní členové disciplinární komise. Hmm.
No nic, mějte pěkný víkend a zase někdy ......

Dana
( Představte si, že mi v léčebně z ničeho nic moje spolubydlící začala říkat Dandy. Nevymyslíme si na každého z nás nějakou přezdívku? To je zase nápad, že jo. Už si asi říkáte, že jí v té hlavě asi hrabe, co? ) Čauky.
25.2.2007  

Asi dojdou nějaké zmatky nebo zmetky. Ten zmetek (doufám že počítač.... poz. red.) blbě jede a posílá, co já už posílat nechci. Promiň.

Lída

Tak jo, já uzavírám mír s dalšíma dvěma skupinama. Za Dankou nejedeme, to už víte, takže ruším 3.3. a napíšu vám, kde jsme s Evou a Eliškou byly včera a hlavně dneska.
Včera u babičky ve Lhotě, to je co? A dneska, když jsme se vracely my holky, tak jsme na konci Kozlova odbočili doleva, pak zastavili na parkovišti a šli asi 2 km do vojenského prostoru Libavá, abychom navštívili pramen řeky ODRY. Mirku, horský vůdče znáš? A vy ostatní? Pak jsme popojeli pár kilometrů, sjeli z hlavní do Partutovic, šmatlali po poli, až jsme došli k nejstaršímu větrnému mlýnu německého typu (funkčnímu) v České republice. Mirku znáš a vy ostatní? Takové jsme my. Šikovné. Tak.
Jak vidíte, dobře jsem napsala, že nemocnice nejsou pro nás. Vidíte, co se to tam děje. Před pár lety i já Dagmaro jsem dojela v pyžamu a v ještě horším stavu z nemocnice. Taktéž mě Martin vynášel. Ale k mému štěstí jsme nepotkala toho jmenovaného. Takže si to tak neber a mysli na to, že může být hůř.
Ale i líp.
Hurá, máme práci, zítra vyrazíme a budeme se těšit na lepší zítřky, ne?

Lída

Tak nic. Po hodině odesílání to napsalo, že došlo k několika chybám a já už to kašlu. Ceník Čeladné - mrazení neposílám - nejde. Reakce na Dagmaru i Danku - už se mi znovu nechce psát. Takže prosím zruš 3.3. a já už nic nepíšu. Zuřím a jdu spát.
Pěkné pondělí a ať je rychle za náma.

Lída
25.2.2007  
  1. V sobotu 3.3.2007 ve 13 hodin sraz na Robinsonce NENÍ !!!
  2. Prameny Odry znám, byl jsem tam několikrát (až je mi to trapné). Konec konců - vojenský prostor Libavá jsem několikrát projel na kole v rámci "dne otevřených dveří - zvednutých závor" .
  3. Mlýn v Partutovicích neznám (aspoň jednou nejsem dokonalý) - dík za dobrý tip. Přidám taky ještě jeden - mlýn v Cholticích na Opavsku u Litultovic.
  4. Všechny pyžamové upřímně lituji - doufám, že to nebudu muset zažít.
  5. Ať žije Vítězný únor - lepší zítřky !!!
Mirek
27.2.2007  

Rád bych vám sdělil překvapivou novinu. Váš počítač je tak chytrý, že umí číst myšlenky.
Nevěříte? Přesvědčte se tady !!!

Mira
PS: Neplatí pro PC od Lídy, který má neustále nějaké problémy, viz výše.
28.2.2007  

Ahojky. V kolik tedy máme být toho 3.3. Na Robinsonce?

Medwěd

28.2.2007  

Pro naprosto nechápavé a pro ty, co neumí číst:
Nikam se nejde !!!
Pokud si někdo něco ušudlal za mými zády, tak je lump, že mi nedal vědět !!!

Mira
28.2.2007  

Nic si z toho nedělej, Petr O. taky dneska volal, že 3.3. nemůže, protože ho bolí bříško. To je vidět, jak to čteme. A to nejsou ojedinělé případy. I když klidně někde můžeme. Pokud něco vymyslíte, volejte. Martin má v srpnu narozky a já už dneska koupila dárek. To jsem šikovná co?? Musím se pochválit.

Ahojky Lída
2.3.2007  

Campbell Soup

Jenom se pochval, nikdo jiný to za tebe neudělá !!!
Přeji všem a hlavně sobě pěkný víkend po tom celotýdením blázinci.
Pokud chcete tip na víkend, tak pro milovníky výtvarného umění je v antikvariátu Fiducia v Ostravě skvělá výstava díla Andyho Warhola (zakladatel pop-artu, Campbellova polévka, Marylin Monroe, Mao, Lenin apod.). Viděl jsem a byl nadšen. Bližší o výstavě na www.warhol.cz

Mira

2.3.2007  

Milá Dandy!
Je vidět, že nevidíš do hloubi problému, i já bych byl pro ukončit tuto válku, ale to by se musel All Akbar veřejně omluvit za své podlé chování na ''Pláních Tour''!
Musím být ovšem spravedlivý, měli by se omluvit i jiní, však oni ví o koho jde! Dám všem šanci do konce příštího týdne! Tak a teď mi nikdo nemůže vyčíst, že nejsem vstřícný! Pokud tak však neučiní, započne lítý, nesmlouvavý a krev prolévající ''Džihád'' , na jehož konci nezbyde z provinilcú ani ''Ň''!
Dále bych tě chtěl upozornit, že jsi nasbírala trestné body za to, že nevíš, kdo je opravdový velitel!!! Povinností každého vojína je znát své nadřízené!!
Všichni si uvědomte, kdo píše závěrčné hodnocení. Ti co na konci roku propadnou, budou zařazeni do skupiny ''Propadlíci'' a budou dělat reparátní test z historie, přítomnosti a budoucnosti Robinsonky!! Kdo neprojde, bude celý příští rok sloužit ostatním Robinsoňákům a věřte mi, že adeptů je již několik...
Ještě bych chtěl podotknout na adresu paní Lídy, že když nevyšla akce Chuchelná, tak mohla operativně změnit název a náplň sobotního odpoledne.
Třeba: ''Po historických místech Robinsonky.'' Trasa by vedla z Robinsonky kolem hájovny, pískovny do Děhylova (první pitná přestávka) přes patník, do Martinova (druhá pitná přestávka) a zpět na sedmák (třetí pitná .....) s následným rozchodem domů....

    Tak jedná pravý velitel!!!!

Vítek
3.3.2007  

OMLUVA!!!
Tak už jsem se od srdce dlouho nezasmál!
Nevím, jak se někdo může nazvat velitelem?
Ty, milý Vítku můžeš velet akorát tak armádě Zombie, neboť jak je známo, Zombie jsou mrtvoly a to Ty už skoro jsi. Už chybí jenom malé technické detaily. Na Pláních jsem se choval čestně dle zásad ducha Maxmiliána Drápa. Dlouho jsem nad tím vypitým pivem a snědenými koleny uvažoval a už jsem na to přišel!!
Ty jsi počkal (záludně), až všichni usnou a to pivo jsi chlemtal SÁM a pak jsi vymněnil sudy!!
A kolena, ráno, když Tourist group odjel, jsem v kuchyni pod oknem našel střední polínko. Tenkrát jsem tomu nevěnoval pozornost, ale dnes již vím, že jsi záludně ono polínko zabalil do alobalu a čekal, co se bude dít. Ráno moc lidí kolena nejedlo a tak se na to nepřišlo. Jsi chytrý a málem Ti to vyšlo. Ale na mně si nepřijdeš!! To, že jsi to svedl na mne, mi ani tak nevadí, ale zatáhnout do toho nevinnou Vlaďku, to už je moc. Měl by si se stydět. Ale neboj, čeká Tě spravedlivý trest (a ten si vychutnám)!!
Tak to by bylo a ještě srdečně zdravím ostatní a hlavně: JARO JE TADY, HURÁÁ!!
Už nastává doba společných výletů!!

Ahoj Jarda

Strana 33

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >