Blog


Strana 32

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


6.2.2007  

Všechny sportovce i nesportovce zdravím.
Máme pro vás DVD. Tzn. i pro tebe Vítečečku. Nepsala jsem ti, protože vím, že ho chceš. K vyzvednutí ve dne i v noci.
Jinak je vše v pohodě až na Vlaďku, která se vrátila z té Čeladné v ráži a trvá na procházce. Marně jsem jí dnes vysvětlovala, že my potřebujeme klid a relaxxx. Nechápe a prská.
I když po připomínce Danky jsem už začala nahlas uvažovat o tom, jak já, Mirek, Eva a Danka budeme některý víkend vyznačovat fáborkama "stezku odvahy" kolem Kyjovic. Dokonce se mi ta myšlenka zalíbila. Ale jen do té chvíle, než jsem pohlédla svýma slepýma očima na Jardu. Už nad ničím (ale fakt nad ničím) nepřemýšlím. Vlaďko jestli chceš vycházku, domluv se s Jardou. On pro tebe bude mít jistojistě pochopení.

Lída
7.2.2007  

Ahojky,
všechny Vás zdravím ze zasněženého Vítkova. To bylo ráno zase překvápko, co?
Vlaďko, jak já Ti závidím, že už jsi doma z té Čeladné. Hleděla jsem i na Tvůj elán, hned něco podniknout, takže se určitě cítíš lépe, co?
Dneska nastupuju rehabilitovat já, ale do Chuchelné ( www.chuchelna.com ). Ani nevím na jak dlouho, no a v práci mají ze mě radost !! Cha, cha ...
Tak se mějte hezky a pište, ať mám co číst, až se vrátím.

Dana
8.2.2007  

Liduš - slepé oko, tak bude vycházka s fáborkama nebo nebude? Přidat se jen s Vlaďkou nebo nepřidat? Náhodou, zopakovat si dětská léta, jak jsme lítali po sedmáku nebo v táborech po lese a těšili se na poklad, který nás čekal na konci cesty, by byla náhodou sranda. Dopředu hlásím kdyby náááááhodou něco bylo 24.2. Nemůžu!!! Byla jsem donucena jít na ples asi po pěti letech a vůbec se mi nechce. Ach jo !!!!!

Míša
8.2.2007  

Míšo, díky za podporu. Vemte si z ní příklad a to nebyla na žádném rekondičním pobytě. Ale já už jsem zticha, aby mi paní Lída nenadávala. Jen malou připomínku: myslím, že by to šlo i bez fáborek. Když zmokneme nebo spadneme do bláta, tak zážitky budou jako za mlada.

Hojky Vlaďka
8.2.2007  

Tak jo. Půjdeme po stopě toho parchanta, co dnes na Robinsonce vykrádal sklepy. A hádejte od koho si "půjčil" kolo za 3000,- Kč ??? Kdo ho vystopuje, nebude muset platit měsíční poplatek. Zaplatím ho za něj. Tím chci říct, že vybraní jedinci ještě nezaplatili leden a to už je na řadě únor. Styďte se.

Lída
8.2.2007  

Ano udělejme bojovku, zde je návrh mapky:    www.stodolni.cz
Já (Medwěd) se vzájemnými nejlepšími kamarády Vítkem a Jardou (Al hakar) vyrazíme. Zbytek Robinsonky street nás bude hledat a půjde nám po stopách.
Pravidla:
Než nás najdete, budete za nás platit na každé zastávce námi zanechanou útratu. No není to super nápad?

Medwěd - hravý
9.2.2007  

Ahojte všichni,
hlásím se taky na pochoďák, a Jarda taky, nebude mrčet a půjde. Holky a kluci, doufám, že počítáte s tou Lysou, to bude špacírek!!!

Ahoj, Evka.
10.2.2007  

Kategoricky protestuji proti výletům jakéhokoli typu !!!

Včera (v pátek !!!) jsem byl lyžovat a tak mě bolí nohy, že jenom pomyšlení na nějaký pohyb mi dělá těžkou psychickou újmu. Maximálně jsem ochoten se připojit k návrhu Medwěda - výlet po barech na Stodolní - s podmínkou, že mě od baru k baru bude vozit taxík a z taxíku mě vždy přeložíte na kolečkové křeslo. Úhrada taxi je samozřejmě podle pravidel páně Medwěda.
Jinak lyžování bylo na letošní podmínky super, sjezdovka sjízdná, počasí eňo-něňo: u spodní stanice vleku pršelo, u horní stanice sněžilo (převýšení 150m), co více si člověk může přát, než ulyžovat se k smrti.
Na nějaký výlet se mnou počítejte, až mě přestanou bolet nohy.

Mira

PS 1: Zítra (v neděli) jdu lyžovat zase, takže kdy mě přestanou bolet nohy ví bůh...
PS 2: Tímto svým prohlášením vás samozřejmě neodrazuji od jakýchkoli aktivit, jen běžte, pohyb je zdravý.
PS 3: Dopředu odmítám připomínky typu: Elita má vážné problémy !!!

10.2.2007  

Chacha, Elita se nám rozpadá. Prý jďete, ale beze mne. Že se nestydíš. Doufám, že ti to nandaj ty sportovče s bolavýma nohama. Doufám, že ti Eva ani to křeslo v nemocnici nepůjčí. Ty si ho nezasloužíš. Jo, Medwěd to je jiný pán. Ten má síly. Evo! Kde s ním chceš jít? Aha, na Lysou. Tak je to správné, tak to má být. Tak si to tam i s Vlaďkou užijte. A berte Mišku. Nejlépe v den plesu. Ta je taky taková "chodící". A Vítek? Ten pro pochoďák taky zavrhl Elitu. Najednou kamarádíčkové na život a na smrt. Jen ten chlas vás zajímá co? Ještě že jsem samostatná skupina. Vlezu si v den "D" do vany a budu se nahlas smát.

Lída
12.2.2007  

Zase jedna, co neumí číst (viz PS 3 mého posledního příspěvku) a pak píše dopisy plné zášti. Jen si vlez do vany, my s chutí půjdeme na pochoďák nebo na Lysou, nás už nohy nebolí, protože jsme včera lyžovat nebyli, neboť bylo hnusně.

Připojuji se ke všem výšeuvedeným návrhům, s výjimkou vany s následujícím plánem:

  1. den
  2. den
  3. den a dny následující

Takhle se koza nažere a vlk zůstane celý. (To není o tobě, Liduško !!!)

Mira
12.2.2007  

To jsme dopadli. Když Mireček jde na Praděd, Lidunka je připravená jako první, ale když Mirečka bolí nožky, tak Lidunka se naloží do vany a nic ji nezajímá, kamarádka jedna. My (rodina) bereme všechny bez zařazení. Na Lysou nejdu.

Pa,pá Vlaďka
12.2.2007  

Moji drazí,
jelikož se 20.2. chystám na operaci křečových žil, tak je mi úplně jedno kdo a kam poleze (já nejméně 6 týdnů nikam). Jestli na Lysou nebo do vany. A je mi taky momentálně jedno, kdo je elita a kdo rodina! Tím Vám chci jen říct, že kdyby se náhodou něco nepovedlo - lidově řečeno posralo, tak vás mám VŚECHNY moc ráda a bylo mi s Váma super!!! Tak "LEZU" zdar a opatrně!

Dáša
12.2.2007  

Navrhuje máma, která je tady na prázdninách: než do Chuchelné, raději se máte nechat zmrazit na Čeladné. Všechny vás pozdravuje. Pro mě za mě si dělejte co chcete. Já ovšem v té vaně, na rozdíl od vás, přemýšlím nad všema a vymýšlím nové tipy na výlety.
Takže:

Jo a koncem března nebo začátkem dubna v sobotu jedeme k Dance do Chuchelné, kde si můžete případně objednat termín rehabilitací.
Nápady Elitní skupiny nevychází (chacha) a co můj nápad. Vyjde? Medwědův nápad nekomentuji. To bych stejně nezvládla.

Lída
12.2.2007  

Hory doly Černý les, v Šilheřkách se poblil pes.
Proti Lysé v podstatě nikdo nic skoro nemá, jen na Vladěnku a Lidušu, že Mirečku, asi si tam Elita vyběhne sama, bez té zbalělé Rodiny. Nebo že bychom ty sračkoly vytáhli aspoň k Veličkům? To by ti sračkoli z rodiny mohli zvládnout, né??? Ani Renatka neprotestovala proti Lysé a hned machrovala,že má nové botky,a take fajne.
No ale jako rozjezd pro ty lenochy nebude špatný ten Žabák, bo tam mají fajne pivo, pak ten Landek, mezi tím samozřejmě pěšky tu Chuchelnou a pak není možné, aby tu Lysou nevylezli aj po čtyrech, co Miro, dáme jim pokuřit, furt by lezli jen po hospodách, místo aby se kochali přírodou a panoramaty. Ani neví o co přichází lajdáci.

Pa pa Eva
13.2.2007  

Nevím čím to je, ale nemusela jsem Péťo dočíst tvůj email celý a hned jsem věděla, jak skončí návrh tvé bojovky. Mám souhlasit nebo ne? Záleží, kolik snesete, ale obávám se, že souhlasit nebudu, neboť si myslím, že vás již docela dobře znám a zdravotnictví zase tak dobře neplatí. Na Lysou v tomto počasí také nejdu. V ELITĚ je těžký rozklad. Uřvaný Vítečeček nějak podezřele dlouho mlčí, asi ho psychicky narušil pan AL AKHBAR. Všechny zdravím. Mirku připomínky silně, nééééé takové blechy, to víš věk je tady a oči nemládnou, víš, že někteří si musí brát i lupu.

Míša
13.2.2007  

Po poradě s členkou spolku „Rodina“ navrhuji termín našeho případného setkání na den 24.3.2007 , což je sobota. To by některé jedince mohly přestat bolet nohy, někteří by mohli přestat mít hloupé nápady, někteří by mohli pochopit a ujasnit si kam patří. Do té doby snad budeme schopni se i domluvit kam půjdeme.

Opuštěná skupina Lída
14.2.2007  

Protože jsem i tento týden poměrně pracovně zaneprázdněný, reaguji je bodově:

Závěrem mi dovolte, abych se s vámi podělil o fantastické fotky z výstavby Poruby a Frýdlantských mostů, které sice až tak nemají souvislost s Robinsonkou, ale jsou opravdu Super. Najdete je v rubrice Tenkrát úplně na konci.

Čau, Mira.
15.2.2007  

Díky Mirku za fotky budování Poruby a F. mostů. Opravdu super. Asi nejsem sám, kdo pamatuje starou tramvajku, co jezdila z nádraží Poruby do Klimkovic. A ty pole kolem páťáku super. Něco to do sebe má...Sakra vždyť mi už jsme součástí historie (ne děvčata, říkám historie, při pohledu do občanky opravdu přepadá hysterie jen Vás) ((Jejda to si zase slíznu))*
24.3. sice nejsou velikonoce, ale již teď vím, že nemůžu. A na Lysou nemůžu nikdy, zakázal mi to profesor Ikebana.
ALE POZOR.......
24.3. se můžete se mnůc zúčastnit natáčení pořadu v České televizi - kamarád jde s rodinou soutěžit do toho pořadu, jak jim dají úkol a když ho splní, tak vyhrají ranec věcí, které si přejí. Tak kdyby měl někdo zájem, tak jste srdečně zváni. Musí si přivést diváky....

Medwěd- Fandící

*text pro Mišku

16.2.2007  

To je zajímavé, pořád nějaké hlasy, že Elita se rozpadá, přitom z Elity nebyl jediný záporný hlas k Lysé, jen ta líná Rodina a skupina Lída stále stávkují, tak nevím, nevím, jak je to s tou soudržností, děti!

Jinak pěkný pro někoho pracovní víkend přeje Evka

Strana 32

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >