Blog


Strana 31

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


15.1.2007  

Jelikož u nás zuřila písečná bouře, tak jsem nebyl ve spojení se Světem. Po navázání spojení a po přečtení stránek se nestačím divit!

  1. Dášo, nevím, kde ve videu je vůbec nějaká zmínka, že přebírám velení nad skupinou Rodina. Já velím jenom sobě, mým tajným spolubojovníkům a samozřejmě mojí TV Svoboda. Já se násilí zříkám, ale když je třeba, tak ho trocha neuškodí. Za veřejnou pomluvu Ti moje buňka uděluje poslední výstrahu. Tam, kde chodíš, by jsi měla býti pořád ve střehu. Nikdy nevíš, odkud co přiletí, nebo kdo se kde vynoří!!
    Doufám, že toto nevemeš na lehkou váhu a že se polepšíš!!

  2. LÍDO!!! Ty už nevíš, jak by jsi těm Elitňákům vlezla do dupenky (u nás se tomu říká do ŘITI!! ). Za to, že jsi moji buňku a hlavně Rodinu opětovně napadla, tak tu svíčku opravdu zapálím, ale hádej KDE!? No přece na tvém hrobě. Je to morbidní, ale je to tak. Já Tě varoval!!
    15.01.2007 jsi asi v 6:30 venčila toho svého netopýra, já na Tebe mával a Ty nic. Měla by sis už konečně začít všímat okolí!! Ty už žádnou výstrahu nedostaneš, svou šanci jsi už promarnila. Tvůj konec bude krutý, ale zase o tobě budou vysílat v TV Svoboda. Někdo musí být holt První!!
    Aláh s Tebou Ty bezvěrče!!
Tímto se s Váma loučí Muhamad All-Jardolín

P.S.:Já nás zase spojím, vy bando bezvěrců!!
19.1.2007  

Tak nevím, jesli to co se děje venku souvisí s Jardolínovou písečnou bouří nebo co, ale toho větru už je dost, mohlo by to odfouknout Vítečka, nebo aspoň jeho zběsilé myšlenky a to by byla věčná škoda. Nějak nám chlapec zamrzl, i když mám pocit, že nás zamrzlo víc. Nepíšem.
Vlaďce přejem s Jardolínem brzký návrat domů a rychlé rozcvičení, ať může absolvovat výstup na Lysou, který navrhuji uskutečnit v nejbližším možném termínu. To zvládnem, přece nebudem čekat až postaví nahoru lanovku, no néééé? Tak se nad sebou zamyslete a napište, ale moc nenadávejte.

Pa pa já Eva
22.1.2007  

Beru navědomí výstrahu Jardolínovy buňky a slibuji, že budu obezřetná. A co vy ostatní, spíte, připravujete se na sněhovou kalamitu nebo co?

Dáša
24.1.2007  

( P.S. - dnes má můj synáček 24 let )

I když nepíšu, tak na všechny myslím. Makám jak mourovatá a k domácímu PC stojím ve frontě ( horší jak za totality ). Ale dala jsem si trochu práce a posílám tady jeho výsledek ...

Ahoj Dana
25.1.2007  

Halóóóóó    halóóóóó    co se stalo ??????????    A tak volám jako hrom, ať už je zpráv milion !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nebo se všichni bojíte Vítečka  ?????????

Pa pa Míša
25.1.2007  

Já se Vítečka vůbec nebojím, taky proč, že?
A jinak jsem upřímně řečeno rád, že moc nepíšete, neboť makám jak barevný (nic proti našim "spoluobčanům") cca 12 - 14 hod. denně. Teď je 19:20 a jsem ještě od božího rána v práci, takže jestli máte nějaké příspěvky, tak si je šetřete na příští týden, to už snad bude lépe, až odevzdám dílo a konečně docestuji.
A jinak Vás všechny zdravím pozdravem:

"Z nebe padá hmota bílá, konečně na cestách není nuda,
v neděli jdu lyžovat - sjezdovat či běžkovat."

Dášu - Bezruče prosím za odpuštění, že jí fušuji do řemesla.

Čau, Mira.
31.1.2007  

Oznamuji všem příbuzným, přátelům a známým:
O víkendu jsem udělal první zářez do zimní pokrývky - běžky po trase Olovo Tour (Kyjovice - Mexiko (2 piva a tvargle) - smyčka (pivo) - tramvaj - Zátiší - Kyjovice (vana a zasloužilý odpočinek)) - prostě super.
Spadl jsem jenom jednou, ale stálo to za to, bundu mám od bláta ještě teď, podobně jako při Olovo Tour. Nicméně spokojenost.

Mira
2.2.2007  

Náš velký administrátor a horský vůdce se vydal po stopách trasy "Olovo tour" v hlubokém a krásném čerstvém sněhu....přijel s bundou od bláta. VĚDĚL jsem to. Tato trasa je záhadně zakletá.....(nebo těch pivínek bylo více).

Medwěd
2.2.2007  

Pivínek více nebylo, potom to lyžování nemá smysl a pád se konal ještě před příjezdem na Mexiko (tj. před prvním pivem). Nicméně nečekal jsem, že pod sněhem bude takové bláto...

Mira
2.2.2007  

Ano Mirku, dávám Ti za pravdu, pod vlivem se těžko nejen řídí ale i lyžuje. Ač to nevypadá, kdysi jsem k tomu měl také blízko, od mládí (obr.1) jsem rád trávil čas na horách (obr.2 a obr.3) , ale vždy to tak nějak sklouzlo a dopadlo to tak jako na obr.4.

Medwěd

P.S. Pro mladší ročníky: ano tak opravdu kdysi vypadala bečka piva (na obr.4 za mnou vlevo)

2.2.2007  

Ale, ale, ono se dneska blátu říká sníh??? Zase mi něco ušlo!

Dáša
2.2.2007  

Neušlo ti nic, Dášo, máš postřeh. On se to bláto maskovalo, liška jedna podšitá, pod sníh. Ale nám skalním, natěšeným to nevadilo, byly to jenom kousky a zrovna na jednom takovém kousku jsem hapal. No, hlavně že máte o čem psát... stejně jsem spadnul jenom proto, že 14 dnů bylo na stránkách mrtvo.
Medwěde, fotky super, nezajedeme si někam skočit, vím o skvělé cvičné loučce, kterou by zvládly i tvé - promiň - stařecké klouby !!!
A po lyžování bychom se mohli někde vylepšit nějakým pivínkem a pofoukat si bolístky a bebíčka.

Mira
2.2.2007  

Nazdar!
Víteteček nezamrznul, jen měl hodně starostí, jak uchránit lidstvo před jeho vyhlazením, vítr mi neuškodil, vítr má v trenkách akorát celým jménem: Allllll Ackkkkbbbaaaarrrr Jardolin Topicin Kotelnousin,
prosím, buďte k jeho výhružkám shovívaví, on za to nemůže, je nakažen mimozemským virem a proto prosím o co nejvyšši obezřetnost! Pokud se s ním setkáte, oslovujte ho celým jménem a hlavně mu v ničem neodporujte! Nechte ho v jeho světě, já se o něho postarám!
Bližší informace zítra!

Víteteček

P.S.: Od koho myslíte, že se nakazil, co?

(Do čtivé podoby upravil webmaster, originál k nahlédnutí zde. Inu, Elita je Elita, ta si s háčky a čárky hlavu neláme)
2.2.2007  

PANÍ   "M"   BĚDA   !!!!!!!!!

E.T.

( Pozn. red.: Anonym, zasláno z adresy "Hotel-trio" <info@hotel-trio.cz> )
2.2.2007  

Konečně jsem se dorval i já k PC:--)))))))
Všechny moc zdravím a samozřejmě se budu těšit na novou akci, pokud mi čas dovolí. Liduš s Kamilem jsem mluvil a povídal mi, že se vyjadří až koncem února, do té doby budu muset čekat. Komu vadí, že mu posílám meily, ať mi dá vědět!!!
Jarouši a ty nedělej bububu:-)))). Dnes je pátek pivní svátek a proto jdu na pivečko, papa všem.

Petr O.
3.2.2007  

Ahoj Lidi!!
Nechci nic říkat, ale mě ten Vítek silně připomíná ty miniaturní psy, ty, co nejsou vidět, ale zato slyšet jsou až moc!!! Oni si prý tímhle léčí mindrák, že jsou všichni větší. Já to znám od Lídy, taky má přece takového netopýra. Mimochodem ji málem u nás ZABILA!!! Naštěstí (pro Merky) to odneslo jenom naše křeslo.
Petře, jako sportovec dobrý, co dobrý SUPER !!! Jenom mám opět takový pocit, že jsi si u některých SPORTOVCů takříkajíc naběhl na smeč. Víš, že oni jsou pro zhuntování těl schopni udělat cokoli. Uvidíme, jak budou vypadat na volejbale.
Mimochodem, Lída a Daša se už umravnily. Já to pořád říkám, že trocha násilí vůbec neuškodí.
Tímto Vás všechny bez vyjímky (u Vítka se mi zasekla klávesnice?!) srdečně zdravím.
Aláh má oči všude!!

Čau Jarda - kikněte si tady a uvidíte vzkaz pro všechny bezvěrce !!!
3.2.2007  

Čekal jsem aspoň nějaký malý výbuch nebo jinou teroristickou akci a ono nic. Už ani ti Muhamadové Al-Jardolínové nejsou, co bývali.

Mira
3.2.2007  

Bando, jedna. Ať se dívám, jak se dívám, vůbec nic jste za měsíc nespáchali (bruslení, divadlo). Mirek jako vždy nejvzornější, zachraňuje situaci a za vás všechny si ničí lyže v bůhví jakém terénu, ale zase posílil své zdraví a obohatil se o nové zážitky.
Nespácháme něco?

Vlaďka
3.2.2007  

Lída - lyžařka
Já jsem taky lyžařka.
Lída
(kliknutím možno zvětšit)


4.2.2007  

Když na to přijde: Skáču dobře. Skáču rád.

Medwěd.

Strana 31

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >