Blog


Strana 30

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >  


1.1.2007  
Nový rok - nový blog.

Poslední příspěvky roku 2006 najdete tady, zbytek v archivu.

Mira
3.1.2007  

Určitě se tam podívejte, jsou tam i fotky z předsilvestrovského posezení u Renaty  a   Hodnocení roku 2006 od Vítečka a jeho čtyřčlenné komise.

Mira
4.1.2007  

S hodnocením nesouhlasím, je NANIC. Chybí podpisy hodnotící komise. Že se nestydíte, nás chudáky kritizovat a sami se neumíte podepsat vy "KOMISE". Fuj, hanba !!!
Petře Medwěde, čekáme na tvé návrhy nového ubytování v "jako hotelu". Blíží se duben a s ním nové TOUR. Je třeba připravit a naplánovat stezky a stezičky pro výšlapy. Mirek je připraven, tím pádem celá Elitní skupina i skupina Lída. Přemýšlej dobře, než něco navrhneš. Ty tvoje "jako hotely" už máme zmapované a hned něco ti nespapáme. My si to ověříme.
Nejlépe bude když pojedme k Mirkovi na jeho chatu, ta je spolehlivá, a hlavně : do údolí SMRTI je kousíček!!!

Lída
4.1.2007  

Ty podpisy tam jsou, bohužel stejným inkoustem, jako je barva papíru. Při bližším zkoumání vylezou, ale musíte se na to čumět aspoň 3 minuty. (pozor na leknutí - viz můj e-mail se třemi rozdíly, kdo jste ho dostali, víte o čem mluvím, kdo jste ho nedostali, zapněte si reproduktory a klikněte tady )
Jinak mi hodnocení nevadí, jsem Elitní skupina.

Mira
5.1.2007  

Reakce na výzvu od skupiny "Lída":
Jako samozvaný vůdce skupiny: "POHODA-RODINA" hlásím, že preferuji chatu páně Mirka, čímž konečně bude naplněna akce "Ludvíkova tur". Jedině, že by to nešlo jsem ochoten nabídnout něco jako hotel.
Jen vítám návrhy některých z Vás, že by jsme mohli jet už v pátek brzy a né až navečer jak na Pláně. Již teď vím program:

Medwěd.

P.S. Kdo bude spát s Vendulkou? Už jí bylo 15 let?
P.S.II - Pro skupinu Pohoda - každý láhev sektu - nebudeme jim zase čumět do huby.
5.1.2007  

Ať hledím jak hledím, podpisy nevidím ty Elitní skupino!
Byla jsem večer u Evy a myslím, že nás všechny přejde chuť. Jarda se na nás chystá na všechny, přípravy byly veliké. A Elita by se měla těšit na jeho hodnocení. Chacha.
Dnes ti to chce Mirku poslat, možná už je přede mnou.

Pěkný víkend, Lída.
5.1.2007  

Ahojky.
Mirku, to Jardovi nemůžeš udělat, že nezveřejníš to jeho video. Prý je problém v připojení. Tak k tomu napiš červeně, že ti co mají pomalé, mají holt smůlu. On to tak prožíval. Víš co mu dalo práce jen na tělo přidělat munici!!!??? Já u toho byla. Eva musela obětovat prostěradlo, vánoční stůl, který už byl schovaný na příští rok se vybaloval a znovu montoval. Projev napsaný. To nepřežije.
Prosím zkus to. Prý na mě dáš - říkal. Chacha.
Pěkný víkend. Já jsem sama, Eli je v čajovně, Martin v Praze. Hnus.

Lída
8.1.2007  

Už se na tom pracuje, dneska odpoledne se stavím za Jardou do Kotelny a převezmu si to veledílo. Jinak jsem mu v pátek řekl, že zkusím přes víkend něco vymyslet, jak to rozumně zveřejnit, což bych učinil i bez tvé intervence, Lído. Ale stejně na tebe dám.

Mira
8.1.2007  

Mimochodem, kdo nevidí ty podpisy čtyřčlenné hodnotící komise, tak je opravdu SLEPÝ !!!.
Podívejte se pořádně tady a pak kritizuj -te.

Mira
8.1.2007  

Vážení televizní diváci.

V dnešním příspěvku arabské televize   Moje TV Svoboda  vystoupí Muhamad Al-Jardolín,
známý VítkoVlčkobijec a bojovník za práva Ligy arabských Domin se svým zásadním projevem.

Omluvte prosím zhoršenou technickou kvalitu záznamu, vzniklou potížemi na přenosové trase Kotelna - Kyjovice.


9.1.2007  

Je 4:30 hod. Většinou když takto brzy vstávám, tak jsem před pracovní cestou do Jeseníků. Jsem nevrlý, mrzutý atd., ale dnes NE! (řekli jsme ne). Po shlédnutí one mane show v TV Svoboda jsem slzel, hýkal atd. A konečně vím, že jsem tu správně - moji stejně praštění přátelé.

Al Medwed Hakar.
10.1.2007  

Milý Jardolíne,
vysílání soukomé televize S V O B O D A nemá chybu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vítečeček se se svými pamflety může jít bodnout. Jsem hrdá, že patříme do jedné skupiny, i když připouštím, že mám ráda i druhou stranu a spojení v jednotnou skupinu by mi nebylo proti mysli.
Tak moc jsem se už dlouho nezasmála. Jsi J E D N I Č K A .

Míša
10.1.2007  

Na horách už je 40cm sněhu

Ahoj, ahoj,
musím Vám napsat, jak je Lidunka drzá a netaktní. Vzhledem ke skutečnosti, že opravdu letos zima je v nedohlednu, poslala mi aspoň pro milovníky zimních sportů škodolibý obrázek.

(Poz.red.: mi ho poslala taky s titulkem: "Radostná zpráva, na horách leží více než 40 cm sněhu !!! ", obrázek můžete zvětšit kliknutím na něj.)
Že Mirku je to drzost ??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdraví Vás Iva11.1.2007  

Mišenko, aby si se z vaší skupiny nepokakala, my jsme stejně lepší!!!!!!!
Jinak, mám doma dobrou společnost, od té doby co má Jarda svou soukromou televizi, tak koukáme jen na ni.
Mějte se co nejlépe, nebo jak chcete.

Čau Eva
11.1.2007  

No, Jardolín a jeho TV SVOBODA nejsou špatní, ale jak známo, násilí plodí zase jen násilí. To my, ELITKA, jsme svobodní a pohodoví a nepotřebujeme žádného vůdce. Maximálně toho horského. A vy, milá rodinko, nenechte se ovlivňovat samozvoleným All-vůdcem!!

Zdravím VŠECHNY Dáša
12.1.2007  

No, no vy E L I T K O, z Vás mluví jen čirá závist, jakého že to máme suprového člena ve své skupině !!!!!!!!!!!!!!!!
To čumíš Evičečko, jakého máš skvělého manžílka. Cha cha cha, ten Vám vytřel zrak cóóóó ?????????????

Pa pa pa Míšenka
12.1.2007  

Ahojky.
Posílám pohled od Vlaďky, která se rehabilituje v lázních a dnes poslala celé Robinsonce pohled. Tady je i s textem. Zítra bude na opušťáku doma. Večer ji Roman zase odváží.

Lída
Kliknutím zvětšit Kliknutím zvětšit

Kliknutím se pohlednice zvětší


12.1.2007  

Pláně Tour 2006

Jo, jo, jen si vyčítejte, jen se předbíhejte, jen si lichoťte a já nevím co jiného, teď se na vás chystá pro změnu Vítek. Dnes volal, jestli jsem v neděli doma. Viděl teď večer jen setinku vysílání té jakési vaší naší televize a chytl ho amok. Už to sepisuje a nenechá to tak. V neděli budu zase psát, jak budou plynout jeho myšlenky. Tzn. hodně rychle, protože je holt Elita a ta je nej.
Pohled Vlaďky jsem poslala před půl hoďkou, povinnosti si plním na 100% , no jo holt jsem dobrá já sama opuštěná.
Dášo a ty to tak neprožívej. Ta výbušnina na tom břiše, to byly prach obyčejné svíčky. Ty řeči? To bylo prachobyčejné vyhrožování. Copak ta jejich skupina zvládne? Jen se kafrat!!! I mojí skupině Jardolín vyhrožuje. Dokonce mi volal do práce, ať raději nechodím domů, protože se může stát, že jim něco vypadne (nechtěně) z balkónu. To chce klídek. Jak jim Mirek určí trasu, oni stichnou. A až se rozepíše Vítek, tak zalezou a bude klid. ŽE????
A Miško, ty se taky umírni s tou chválou. Nebo uvidíš! No však neděle se blíží.
Jo, poslední připomínka: jsem zvědavá jak mi budete předávat odsouhlasených (většinou) 50Kč za leden?? Chacha. Pravdou je, že šikovní si předplatili a ty nic nezajímá. A úplně poslední: Máme roční výročí, zapalte svíčky a vzpomeňte.

Lída
Strana 30

< Domů   Archiv   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   Další >