Blog


Strana 20

< Domů   Archiv   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   Další >  


25.9.2006  
Po akci Pláně Tour 2006

          Když jsem se s odstupem několika dnů po akci Pláně Tour 2006 dostal k tomu, abych ji zhodnotil, dlouho jsem přemýšlel, jak začít. Pak jsem si řekl, že v jednoduchosti je síla a nezbývá mi než abych prohlásil: SUPER !!! . Protože jsme však tvorové zapomínající a někteří nezodpovědní jedinci se akce z různých důvodů nezúčastnili (omluvenky nebyly přijaty !!!), rozhodl jsem se, že akci mírně zdokumentuji, abychom se ke skvělým vzpomínkám mohli vrátit i po letech, osvěžit si ty perfektní 2,5 dne (nebo jak se to správně česky řekne) a přiblížit akci těm, kteří se jí nezúčastnili, aby viděli, o co přišli.
Protože záznam z celé akce je poměrně obšírný, odkaz na něj najdete zde, popř. z hlavní stránky v záložce Akce, fotky (stále ještě neupravené) tady a samozřejmě v záložce Fotky.

Protože předpokládám, že mé hodnocení a dokumentace celé akce rozpoutají vášně a vlnu e-mailů, mějte prosím na paměti, že je to můj názor a můj úhel pohledu a nekamenujte mě, rád bych se s vámi ještě někdy setkal. Pokud budete mít podnětné připomínky zejména k věcné správnosti záznamu ( v pátek večer jsem byl v pozdějších hodinách víc jak mírně společensky unaven a tak si možná lecos nepamatuji...), rád je zveřejním nebo opravím v záznamu. Nepodnětné připomínky zveřejním taky, ukládá mi to zákon o zveřejňování informací.

Zdraví a na další akci se těší Mira.
25.9.2006  

PARTICULAR THANKS: (dodatečné poděkování) Již teď se těším jak s Vámi kolem 9.prosince oslavím Velikonoce nebo kolem 6.ledna první letní den.

P.S. Zvláštní poděkování pro pí.Augustinovou
Medwěd ušatý

kliknutím se zvětším !
PF 2007
PF 2007

25.9.2006  

Dne 24.9. v 17:45 byla Dana přejmenována na Mama Padrone. Byli jsme svědky, jak mafiánskými a lstivými praktikami zorganizovala svůj únos z Opavy.... Již při jízdě z Komárova se mi zdálo, že slyším v zádech vrtulník s kouřovými skly. .....Pro nezasvěcené: Vysvětlím při nějaké akci....Bojím se psaných projevů, abych Mamá nepopudil... Přikládám zvukovou ukázku.

Medwěd
25.9.2006  

Všechny zajímalo, co slyšela Dáša z pokoje od Mirka....Předběhl jsem FBI a zasílám.

Maxmilián Dráp
25.9.2006  

Odstup, zlý Satane, Tvou duši jsme už dávno vysvobodili - vypili. A jaká byla dobrá !!!

Mira
25.9.2006  

Jenom tak jsem hned v pondělí vyzkoušela otevřít Robinsonku a mé srdce zaplesalo. MIRKU jsi jednička s hvězdičkou a ještě podtrženou a s vykřičníkem. Fotky super. Včera jsem dojela domů a asi 3/4 hod vybalovala pár věcí, protože jsem byla duchem pořád s vámi. Bylo to super. Konečně jsem vyškrábala losy, vyhrála jsem taky kulové, ale to neva. Všechny dárky mám schované, né jako někdo! Konečně se taky můžu na někom vyřádit, kdo je ještě lepší jako jááááááááááááá!!!!!!!!!!

Pa pa pa Míša
26.9.2006  

Čau lidi ..všem velký dík, bylo to úžasné..., moje fotky zde.

Zdravím, Dáša
26.9.2006  

Mirku, prosím upravit. - (Nee, nechám to tak, je to zajímavé).
My jsme hned v pondělí jely s Evou do Lhoty odvézt mámu, natrhat a do sudu připravit jablka na calvádos. - (To se budete mít, pozveš?)
Teď jsem si k tomu sedla. Chceš naskenovat a poslat ten pivní otčenáš? - (Ano).
Nebo to tak stačí? - (Ne).
Jak žiješ? - (Zběsile, neboť pracovně a do toho práce s webem a zahradou... to není stížnost, ale povzdech, že toho volného času není víc).
Co říkala Danka na naše výkony na Pradědu? Koukala? To doufám. - (Byla ráda, že jsem se ve zdraví vrátil, pozdravuje vás a smeká před výkony Elitní skupiny).
Měj se a taky něco připiš až budeš mít chviličku. - (Právě se stalo)
Díky za pomoc. - (Není zač... a děkuji za rozhovor, Mirek)

A teď vlastní příspěvek:

Vánoce skončily, podle počítadla se chce o ně s náma podělit asi dost lidí a ono nic. Jen ten Mirek je rychlík. Díky.

Takže předkládám vyúčtování:
Vybrala jsem 3900 Kč a utratila? No přece 3900 Kč, to je jasné ne? A za co? To vám napíšu: Další vyhodoncení:

Pivní otčenáš řádně čárkovali a vyhráli:

I. místo   s počtem vypitých piv   35 Petřík
II.místo   s počtem vypitých piv   31 Vítek
III. místo s počtem vypitých piv   28 Mirek

s poznámkou:    celkem v sudech bylo dovezeno 120 litrů pivečka a dle řádně vyplněných formulářů jsme jich vypili 178 litrů. To je úžasný výsledek a zaslouží si odměnu.

Jinak jak víte jsou mezi náma sportovci a ? No? Nesportovci.
Všichni do jednoho jsme pěkně cáklí a myslím si, že jsme neměli chybu.
Moc všem děkuji za dobrou (skvělou) náladu, za hromady (haldy) smíchu, za nadšení nad pochodem Údolím smrti, za spousty nádherných dárečků, za skvělé mňamíčky, které holky připravily (hlavně Miška), za úžasné ubytování v JAKO HOTELU a za všechno.
Neměla naše akce podle mého názoru jedinou chybu ani chybičku. Snad jen Danka trošku víc koukala, ale doufám, že dokoukala, nadechne se a nandá nám to.
Ti co to čtete a nebyli jste s náma bohužel nemůžete pochopit. To nejde.

Lída
29.9.2006  

Zrovna včera po návštěvě Vítečka jsme si říkali, že na porytí zahrádky sis měl pozvat Petra. Tomu by to šlo od huby (pusy). Jinak co se mne týče, žádnou částku za rychlost vracet nemusíš, protože patříš k elitní skupině. Tak Mirečku, pěkně pomalu pracuj a nenech se vyprovokovat.

Zdravím elitu i ty ostatní, Dáša.
29.9.2006  

Neryl jsem, protože už mám skoro všude trávu, ale trhal jsem jablka, neboť i já mám rád kalvados.

Mira
29.9.2006  

Liduňo, ty bestio, já myslela, že jsi kamarádka a ty mě bohapustě pomlouváš před mou vlastní mamuškou!!!!!!!!!!!!
Já ležím doma v horečkách a netuším, že o několik stovek metrů dál mě někdo bodá kudlou do zad.
Vy jedna "ELITO", sleze to jeden mrňavý Praděd a myslí si to kdoví co není !!!!!!!!!!!!!! A je to prd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kdoví kde jste byli, jestli to náhodou na těch fotkách nebyly filmové kulisy. Vážně pochybuji, že byste něco takového zvládli !!!!!!!!!!!!!!!
Cha cha cha "sportovci"

S láskou Míša

Míšo, kdybys v sobotu ráno nebyla rozvrkočena a trochu se vzpamatovala a upravila, mohla si se na vlastní oči a nohy přesvědčit, zač je toho loket.

Mira
29.9.2006  

Vážení a milí přátelé (platí pro ELITU)!
Spodinu "RODINU" musím pozdravit taky, no tak dobrá - "ČUS HNUS"!
Nedá mi to, abych nezhodotil akci "Pláně Tour 2006". Nemusím se příliš rozepisovat o naší "Elitní skupině", o jejím příkladném a charakterním chování u ohně i mimo něj!
Nikdo z nás se, na rozdíl od druhé, odtrženecké, vyvrhelecké a "JAKO RODINNÉ" skupiny (ač nemají tušení, co to rodina vůbec je!) neožral jako prase, nebudu nikoho jmenovat, ale nedá mi to, jen pár příkladů:
paní M., Medwěd ušatý, Jarda M., Šaryna a v neposlední řadě Vladěna a Renata. A to někteří tvrdili, že vůbec nepijí a to jsou z jížní Moravy a my jim to měli věřit, hahaha.
Takoví blbci nejsme.
My, co se raději kocháme okolní přírodou, raději chodíme na poučné tůry a obdivujeme, jak je ta naše příroda nádherná a krásná, jsme byli naprosto, ale naprosto konsternováni a můžu říci, že jsme si šáhli až na dno svých morálních sil. Když jsme se vrátili ze svého výletu a viděli jsme tu "SODOMU A GOMORU", oheň nehořel, pivo vypito a kolena sežrána člověkem, který si hrál na to, že má migrénu a večer už zase chlastal, že Jardo???, bylo nám smutno.
Všichni vypadali, jako by zrovna vstali a probudili se z toho nejtěžšího delíria, což byla také pravda a to nám chtěli namluvit, že byli na jakéz takéz vycházce. A to si myslí že "Elitní skupina" jim na to skočí, jo vzhledem k tomu, že je někdo schopen rozbíjet a házet dárky do ohně (nebudu tě Vlaďko jmenovat, abys neměla depresi). Jiný zase s sebou tříská tak, že zemětřasologové dodneška zaznamenávají těžké otřesy až v zemském jádře a kdo ví, jak to všechno dopadne, že Medwěde ušatý?
A další jako z rodiny se mu směje a normálně se otočí a běží chrápat, že paní M.????
Někomu dokonce v dárcích něco chybělo, ale opět to byl člověk "jako z rodiny", že Šaryno?
Další, když jsme přijížděli, tak se rozplýval, kolik tam nebude ryb a kolik jich nachytá, ale skutek utek. To zas jenom chlast a zase chlast a přitom jiní nosili pomalu vorvaně, že Hanzi?
Kdyby to slíbil někdo z "elitní skupiny", tak ty ryby nachytá ručně - tak jsme totiž morálně na výši.
Ovšem vše vyvrcholilo tím, že zapoměli, že se má v sobotu slavit "Silvestr". MY "Elitní" na to nezapoměli. Místo toho, aby se svou situaci snažili napravit, hnusně pochtívali šampaňské - chamraď.
Chce se mi z toho všeho zvracet!!!
Jak si vůbec můžou dovolit říkat, že jsou z morálně čisté "ROBINSONKY", takoví zhýralci, ožralci, lháři a podvodníci?
Napadají mě pouze dvě verze:

I - jsou to klony, kterým předává instrukce OSEL.
II - jsou to mimozemšti příbuzní paní M. (ostatně jejich fotku jste viděli).

A proto je povinností "Elity" zjistit pravdu a svým příkladným chováním, pevnou vůlí a skvělým charakterem i za cenu osobní osobní oběti vypátrat pravdu a sjednat nápravu. Třeba i likvidací, dávejte si dobrý pozor.

Taktéž přikládám seznam těch, co si neváží dárků od toho nejhoršího:

I   - Vladěna- rozbíječ a palič
II  - paní M. -zapomínaš a vyhazovač
III - Meděd ušatý - padač a ztraceč

Najděte mi mezi nimi někoho z elitní skupiny? Není tam žádný, že? Tyto tři odpadlíky musíme napravit. První jsou ti, kteří ostatní táhnou do normálního bahna.

P.S.:   Danky se netýká nic, co jsem tu napsal. Ta nemohla vědět, že spadla do spárů těch nejhorších manipulátorů, odpadlíků, a ďáblových pohunků!
P.P.S.:   Případný negativní postoj k tomuto hodnocení bude mít za následek okamžitou eliminaci postoje i autora. Mirek, Lída, Eva, Dáša a Víteček se na Pláních stali "ELITNÍMI". Zbytek patří "RODINĚ", té největší spodině.

Loučí se Víteček, člen nejcharakternější elitní skupiny "ROBINSONKA ELITA".
29.9.2006  

Vítečku, mluvíš mi z dušičky.

Mirek
29.9.2006  

Já bych chtěla poslat ještě pár foteček, které se váží k naší úspěšné akci.

Lída

Strana 20

< Domů   Archiv   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   Další >